Şimdi Ara

300-400 tl fotoğraf makina tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çocuğum olacak 10 günüm var 400 tl ye kadar makine tavsiyelerinizi albilirmiyim teşekkürler

• www.hizlial.com sitesinde 2 yıl garantili Fujifilm F200 500 lira fotoğraf kalitesi ve iso performansı diğer kompaktlara göre daha iyi..Video yada önem verecekseniz Panasonic lumix fs10u öneririm ürün özellikleri imzamda mevcut f/p ürünüdür ama fotoğraf kalitesi f200 kadar olmaz F200ü teknosa vatan bimeks gibi yerlerde inceleyin fiyatları çok yüksek ( teknosada 1000 liraya yakın ) hizlial daki fiyat gerçekten uygun ayrıca makina manuel ayarlarada izin veriyor biraz zaman harcarsanız güzel fotoğraflar çıkar seçimlerinizde kolay gelsin iyi günler..
  • teşekkürler ama bütcem 400 tl saydıklarınız içinde makul olanı varsa bakıcam teşekkürler
  • Çocuğunuz olacağı için hem fotoğraf hemde video çekeceğinizi düşünüp Fs10'u tavsiye ediyorum.
  • SONY CYBERSHOT H55
  • panasonic fs10
  • bugun fs11 siparişi verdim sonradan öğrendimki video kayıtta ses yokmuş iptal ettim bide 457 tl ye fujifilm s1700 var önerirmisiniz yoksa panasonic fs30 alacağım
  • ilk kez makine alan birisi olarak fujifilm jz-300 aldım ama pek tatmin etmedi. çekilen resimlerin daha ucuz makinelerden pek farkı yok. cep telefonundan hallice işteTürkiye fiyatı 450-500 lira arası. Neyseki arkadaşa abd den getirttim 170$ a. 400 ü o makineye versem ağlardım. 10x optik zoom var ama zoom yapınca diyaframı kısıyor. zaten zoomu da pek kullanmıyorum. kompakt makine beni kesmedi hacı. napak slr ye para yetmedi. bileydim 2. el pentax k100 falan alırdım. bir süre bununla idare edip ilerde pentax k-x, nikon d5000 falan düşünürüz artık.

sen de 200 lira altına fuji av-100 falan al gitsin. 400 e kadar çıkmana hiç gerek yok. şunu da söyleyim. yazdıklarım kişiye göre değişir. çekilen fotoğrafları başkası görünce nesi var olm iyi ya işte diyor. ben de onlara "bsg" diyorum
    dediğin s1700e de gerek yok. daha fazla zoom yapması dışında benim aldığımdan farkı yok. zaten sabitlemeden zoom yapılmıyor adam gibi. boşu boşuna makinanın hacmi artıyor. benimki en azından cepte taşınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 28 Ekim 2010; 23:07:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yarabinsky

bugun fs11 siparişi verdim sonradan öğrendimki video kayıtta ses yokmuş iptal ettim bide 457 tl ye fujifilm s1700 var önerirmisiniz yoksa panasonic fs30 alacağım

Fs10/11/30dada hd videoda ses kaydı vardır size yanlış bilgi verilmiş ... s1700de güzel makina manuel ayarlara imkan tanıyor ilerde dslr düşünüyorsanız iyi bir tercih olur ama sadece otomatik ayarla çekicem ilerde uzmanlaşmak istemiyorum derseniz fs10 daha isabetli bir seçim olur..
  • quote:

bugun fs11 siparişi verdim sonradan öğrendimki video kayıtta ses yokmuş iptal ettim bide 457 tl ye fujifilm s1700 var önerirmisiniz yoksa panasonic fs30 alacağım

Çocuğum için bende fs 10 aldım. Çok ama çok memnunum.

Size de tavsiyem fs 10 olur. 14 mp diye Fs 11 e verilecek para gereksiz, ve fs 30 dan da görüntü kalitesi daha iyi. Çünkü diyaframı daha geniş, flassız çekimleri daha iyidir.

Video çekiminde ses kaydının olmadığını kim söyledi. Video yu izleyen kişinin bilgisayarında ses codec i yoktur o yüzden ses yok zannetmiştir. Kesinlikle video da ses var.
  • arkadaşlar fs11 de ses kaydı yok bazı sitelerde yazıyodu youtube ye girdim millet video çekip koymuşlar ve hepsindede ses kayıt yok fon müziği koyup
    öyle upload etmişler youtube ye f30 uda 8x optik zoom var diye tercih ediyorum görünüşe göre f30 alıcam
  • Ya olurmu öyle şey kesinlikle ses kayıt yapıyor.

Kullanma kılavuzunda ayrıca belirtmiş.

quote:

Hareketli görüntüler sessiz kaydedilemez

Bu Fs9-10-11-30 ortak kullanım kılavuzundan bir görüntü.

Buda kılavuzu indirebileceğiniz bir link.

Panasonic lumix fs10-11-30-9 kullanma kılavuzu

• quote:

arkadaşlar fs11 de ses kaydı yok bazı sitelerde yazıyodu youtube ye girdim millet video çekip koymuşlar ve hepsindede ses kayıt yok fon müziği koyup
    öyle upload etmişler youtube ye f30 uda 8x optik zoom var diye tercih ediyorum görünüşe göre f30 alıcam

Verdiğiniz bilgiler gerçeği yansıtmıyor fs10/11/30 videoda ses kaydı yapmaktadır..Lütfen yanlış bilgiler vermeyelim..
  • arkadaşlar 300 tl ye fs10 aldım kargo ile gelecek kutudan hafıza kartı çıkıyormu? 16 gb ya da 32 gb hafıza kartı alsam makine çalıştırırmı yedek pil nerden alabilirim cevaplarsanız sevinirim
  • sony w 330 14,1megapıksel

benımde yenı cocugum oldu bende dogmadan once aldım
    tavsıye edenede saygılar sunuyorum
    hıc bır porblemı yok saat gıbı calısyor ve kalıteli
    tek sorun 300 400 tlarası degıl 440 tl cıvarı
  • Hayırlı olsun.

İçerisinden hafıza kartı çıkmıyor. Yeden bataryayı servisten temin edebilirsiniz. Her ilde servisi mevcut.

Alabileceğiniz hafıza kartları aşağıdaki tabloda yazıyor. Ona göre seçimininiz yapın fakat yüksek seviye class kartlar almaya çalışın class 6 üstü gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.