Şimdi Ara

300 / 400 TL ARASI TABLET ÖNERİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zaten ben asus me176c kullanicisiyim performans acisindan cok iyi bir cihaz , arkadas samsung isteyince onu tavsiye ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..samochu..

zaten ben asus me176c kullanicisiyim performans acisindan cok iyi bir cihaz , arkadas samsung isteyince onu tavsiye ettim

dediğim gibi anne babam kardeş için alacağım onlar samsung istiyorlar

yapacakları işte yok

internete girecek video izleyip müzik diinlenecek oyun ise 2 3 adet oda kolay oyunlar resim çeksin yeter onun içinde samsung 600 /800 tl almalarına geek yok evde bilgisyar var ben kendim zaten kullanmam tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Tab 3 modellerinden uzak dur.Tab 4 t230 alabilirsin.
    Asus 176 cx o fiyat aralığı için iyi bir seçenek fakat işlemcisi yüzünden sarj ve uygulamalara uyum ile ilgili şikayetler cok duydum.İşlemcisi biraz daha geri olmasina ragmen Asus 173 de olabilir senin icin.
    Eger bulabilirsen(piyasada yok)Lg v400 al.300 tl altina en iyi tablet.
    Çin markalı tabletlerden uzak dur.Bende lg v500 var.Biraz limiti arttirirsan tavsiye ederim.550 tl civari internette bulunabilir.

s.a samsung tab 4 t230 alacağım galiba benim için en ideali bu

teşekkürler bilgi verdiğiniz için

çin malı dediğiniz tabletler hangileri samsung çin malımı

Polypad,codegen gibi markalardan bahsediyorum.

sa bu modeli nasıl t230 dan daha mı iyi sadece internete girmek vide müzik oyun için 600 tl almaya değer mi

T312 GALAXY TAB 3 1.5GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK-16GB DISK-1.5GB-8''-ANDROID4.2-3G-WHITE

http://www.vatanbilgisayar.com/t312-galaxy-tab-3-15ghz-cift-cekirdek-16gb-disk-15gb-8-android42-3g-white.html

Sadece ekranı biraz büyük ve 3g var.Baska bir numara yok.O kadar verilmez.Eger daha fazla verebiliyorsaniz Lg Gpad V500 alin.8.3 ekran,çok daha iyi işlemci ,2 gb ram,cift dokunma ile ekran açıp kapatma ve Full Hd ekran.Bu baktiginiz tabletlerden çok çok daha iyi.
    Ben cocuga aldım super bir tablet.
    550-600 arasina bulabilirseniz kacirmayin
    Piyasada pek yok şu an.

saolasın teşekürler

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Illa samsung istiyorsanız, 7 inch işimi görür derseniz t230 alın. Bunu o cihazdan yazıyorum. Ama 8 inchlik Windows tabletler de iyi. Turkiyede satanlar var, aliexpress gibi sitelerden de getirtebilirsiniz. Dediğim gibi t230 uygun size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

Illa samsung istiyorsanız, 7 inch işimi görür derseniz t230 alın. Bunu o cihazdan yazıyorum. Ama 8 inchlik Windows tabletler de iyi. Turkiyede satanlar var, aliexpress gibi sitelerden de getirtebilirsiniz. Dediğim gibi t230 uygun size.

teşekkürler

ekran boyutları nasıl t230 modelinin vresim ekleme imkanınız varmı acaba
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Su anda fotoğraf ekleyemeyecegim ama herhangi bir 7 inç tablet kadar boyutları, farkı yok yani diğer 7 inç cihazlardan.

• Katılıyorum tab 3 7" bu fiyata en iyi alternatiflerden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lümpen

Katılıyorum tab 3 7" bu fiyata en iyi alternatiflerden biri

samsung tab 4

7 inç

t230 modeli
  • BUGÜN VATAN BİLGİSAYARA GİTTİK TABLETİ ALDIM ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BU MODELİNİ BEĞENDİLER BUNU ALDIK ARTIK

T312 GALAXY TAB 3 1.5GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK-16GB DISK-1.5GB-8''-ANDROID4.2-3G-WHITE

FİYATI 599 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/t312-galaxy-tab-3-15ghz-cift-cekirdek-16gb-disk-15gb-8-android42-3g-white.html?srt=UP
  • Ben Samsung tabi kullanıyorum gayet memnunum alınabilir. Oyun performansı falanda gayet iyi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.