Şimdi Ara

300-350 TL Arası Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hdmi veya dvi girişli monitör alacağım. vga olmaz çünkü alacağım ekran kartı sapphire hd 7850. vga ile sorun yaşama ihtimalim yüksek o yüzden vga almayacağım. değerli önerilerinizi bekliyorum.

• up up

• quote:

Orijinalden alıntı: marsium

merhaba arkadaşlar

hdmi veya dvi girişli monitör alacağım. vga olmaz çünkü alacağım ekran kartı sapphire hd 7850. vga ile sorun yaşama ihtimalim yüksek o yüzden vga almayacağım. değerli önerilerinizi bekliyorum.

Kardeşim benimde problemlerim aynıydı.Benim bulabildiğim en hesaplı ve "araştırmalarıma göre" en güzel şık ve sağlam monitör linktekidir.

Kesinlikle el ile tutmadım fazla bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem.Ama gerek yorumlar vesaire ile sanırım bu fiyata alınabililcek en iyilerden.

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2243fws-215-e2243fws-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=51906

21.5 inç 5ms tepkime süreisi. ince led 1080p full hd.

Lafı daha büyük iyi bilir üstadlara bırakıyorum benim yorumum budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 20 Ağustos 2013; 22:25:54 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2250swdnk-215-e2250swdnk-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65452

Şu an indirimde, güzel monitör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yorumlar güzel bunları değerlendireceğim. başka yorumu olan arkadaşlar var mı acaba ?
  • up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marsium M kullanıcısına yanıt
    PHILIPS
    21.5" 227E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

SAMSUNG 21,5'' S22B350H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
  • teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. bunları değerlendireceğim.
    Monitör alırken interntten alma mümkünse görerek deneyerek al. Ölü piksel testi ve ışık sızması nı test et. Sonra vay 1 tane ölü pikseli değiştirmiyoruz ıvır zıvır canının sıkılmasın
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    direk vatandan alsam nasıl olur ?
    Olur ama söylediğim gibi deneyerek alın sonra canınız sıkılmasın
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    yardımınız için çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.