Şimdi Ara

30+ YAŞ FUT DUAYENLERİ KULÜBÜ (PS4) Üye Alımı Başlamıştır.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
17
Favori
11.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzeltildi hocam
  • Puff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slmlar.Benide ekleyin.
  • Executor1905 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır Yücel başkan
  • a78b4c42 kullanıcısına yanıt
    Twich de online oynayanları seyrettim demo ile arasında pek fark göremedim
  • ARkadaşlar Cümleten selamlar...Grubumuz hayırlı olsun...
    @system44 Edip süper başlık süper grup olmuş, güzel organizasyonlar yapacağına eminim kardeşim...
    @micoudmk Miraç yine mi sen:))
    @fb212121 Yavuzzzzzzz:))

Arkadaşlar Edip'in size bir sürprizi var Turnuva için ama kendisi söylesin...
    büyük başkan bizi diskoya götürrr:))
    Şimdiden herkese hayırlı olsun...

eee system44, başkan suprızı acıklasana:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mariachiii -- 18 Eylül 2015; 22:52:22 >
  • mariachiii kullanıcısına yanıt
    Turnuvalarda görüşmek üzere yalçınım

• Eyvallah kardeşim eksik olma desteğinle düzenleyeceğimiz sezon turnuvasına Riv9 ( Emre ) kardeşimizin katılımını bekliyoruz. Herkes için güzel bir tecrübe olacağına inanıyorum.
  • Riv9 emre benim çok sevdiğim ve bana çok yakın bir kardeşim yarın onu turnuvaya götürüyorum ayıpsınız her zaman emre bizle oynar katılımınıda ben rica eder sağlarım bizi kırmaz
    yarın yani bugün inşallah şampiyon olacak point otelde yarı final ve nasipse final maçı var ercan taner yada sabri ugan sunacak maçlarını ordan bilgi veririm size bende :)
    Bu arada ben kendimi iyi oynar zannederdim ama emre gerçekten mükemmel ve futbolu bilmeside bambaşka bir artısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkelpetin -- 19 Eylül 2015; 0:38:25 >
  • Arkadaşlar tekrardan hoşgeldiniz

• tkelpetin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam inşaallah şampiyon olur. Bekliyoruz haberlerini
  • Arkadaşlar hayırlı günler yahu buradan yazışıyoruzda ps4 te chat yapalım zaman zaman hem tanışmış oluruz hemde futbolcu analizleri falan taktik bilgilerimizi paylaşırız bu sene inşallah momentum yemem :(
    Hayırlı günler , ps4 te sesli grup kurup pro clup yapıyoruz onun haricinde burada ut turnuvaları , taktik paylaşımları, oyuncu analizleri yapıyoruz. birde buluşma mangal organizasyonları
  • ne o görüşürüz falan :) yarım kalmış bir hesap mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

Hayırlı günler , ps4 te sesli grup kurup pro clup yapıyoruz onun haricinde burada ut turnuvaları , taktik paylaşımları, oyuncu analizleri yapıyoruz. birde buluşma mangal organizasyonları

Muhteşem bir sene bizi bekliyor üstad çok güzel bir başlık çok güzel bir grup çok memnun oldum gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkelpetin -- 19 Eylül 2015; 10:14:02 >
    aynen abi, hem biz geçen sene 30+ ekibi olarak konuşuyorduk, bu sene sizleride bekleriz :)
  • Sayın 30+ grubunda ki genç insanlar, imzamızı da ekleyelim, eklemeyen arkadaşlar var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: micoudmk

aynen abi, hem biz geçen sene 30+ ekibi olarak konuşuyorduk, bu sene sizleride bekleriz :)

Tabiiki keyif ile ben bu grubu nasıl bulamamışım hayret nasip şimdiyeymiş birbirimize katacağımız şeyler olduğuna eminim siz bir ses verin yeter hatta bence whatsapp grubumuz bile olabilir:)
    Bu arada gerçekten system44 tebrikler müthiş bir organizasyon

şimdi ben emreyi namı değer riv9 kardeşimizi evinden almaya gidiyorum ordan point otelde şampiyon belli olacak akşama yazarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkelpetin -- 19 Eylül 2015; 10:57:46 >
  • Sayın moderatörümüz sistem44, tkelpetin abiyi tarikata ekleyelim :)))
    Hocam twitch yayını var mı, turnuvanın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.