Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP X [ PS3 ] ŞAMPİYON FABU TEBRİKLER..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
2
Favori
5.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  30+ ULTİMATE TEAM CUP X [ PS3 ] ŞAMPİYON FABU TEBRİKLER..

Merhaba arkadaşlar ,

Bir önceki sevilen formatın aynısı olacak , hepinize şimdiden başarılar..

Ödül Dağılımı :

1 - 300k

2 - 130k

3 - 70k

Kurallar :

* Turnuva katılımcı sayısı 16 kişidir , 2 grupta 8 ' er takım yer alacak lig usulüne göre ( home - away ) maçlar oynanacaktır.
    * İlk eleme gruplarında sıralamada ilk 4 lerde yer alan katılımcılar çeyrek finale katılmaya hak kazanacaktır.
    * Turnuva giriş ücreti 35k olup , turnuva organizatörü giriş ücretinden muaf tutulacaktır. ( 15 * 35k = 525 , % 5 EA kesintisi ile 500k turnuvada ödül olarak dağıtılacaktır. )
    * Turnuva puan tablosu için Fixturelist web sitesi kullanılacak ve buradaki sıralamayı herkes kabul etmiş sayılacaktır ( site ikili averajı değil genel averajı baz almaktadır )
    * Her türlü gol sevinci , gol tekrarını izletme , geride top çevirme , vb. gibi fairplay dışı eğilimlerde bulunan katılımcılar diskalifiye edileceklerdir. ( Yanlışlıkla yapılan gol sevinçleri için 2 katılımcı arasında sorun uzamadan çözülebilir )
    * Katılımcıların pm lerine turnuva giriş coinsi için satın alacağı kart bilgileri gönderilecek ve katılımcılar listesinde kartlarını satın alanların isimlerinin yanında GİRİŞİ ONAYLANDI ibaresi yer alacaktır.
    * Eleme maçlarında 2 maçtada eşitlik bozulmaması durumunda uzatmalar ve seri penaltı atışları tur atlayanı belirleyecektir.
    * Turnuvadaki tüm maçlar için , turnuva konusu üzerinden haberleşilecektir. ( pm veya alıntı )
    * Son dönemde sık karşılaşmaya başladığımız modem yüzünden bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar için 2 taraftan birinin farklı bir modemle bağlanması ilk seçeneğimiz olacak , olmadığı takdirde turnuva düzenleyicisinin verdiği kararla tur atlayan belirlenecektir.
    * Oyuncu özelliklerini artıran training kartların kullanılması yasaktır. Kullananlar kullandıkları maçlarda hükmen yenik sayılacaklardır.
    * Bağlantı kopmaları durumunda 2 tarafın anlaşması dahilinde kaldığı dakika üzerinden veya tekrar oynanabilir maçlar.
    * Yanlızca grup elemeleri kura ile belirlenecek , çeyrek final ve sonrasında eşleşmeler aşağıdaki gibi olacaktır :

ÇEYREK FİNAL :

A Grubu Birincisi - B Grubu Dördüncüsü

A Grubu İkincisi - B Grubu Üçüncüsü

A Grubu Üçüncüsü - B Grubu İkincisi

A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Birincisi

YARI FİNAL:

A Grubu Birincisi - B Grubu Dördüncüsü galibi - A Grubu Üçüncüsü - B Grubu İkincisi Galibi

A Grubu İkincisi - B Grubu Üçüncüsü Galibi - A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Birincisi Galibi

KATILIMCILAR :

1 - Fifaz ( tugra79 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    2 - urtur ( sumerurtur ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    3 - QSerdar_TR ( QSerdarQ ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    4 - coupe96 ( coupe0096 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    5 - dikkat mersinli ( rakipsiz33 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    6 - mahmutelbir56 ( mahmutelbir56 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    7 - Barlas_ ( BRLSMHMT ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    8 - mert2358 ( mert_ultras34 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    9 - aragorn1905 ( LionOfBosphorus ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    10 - mamitek ( drcesh ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    11 - lancelot84 ( Saromagden84 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    12 - Fabu ( ruacan ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    13 - 10urtiryaki ( tryonur ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    14 - kralkrol12 ( SmileToDeaD ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    15 - jacaleren ( fe-da19-03 ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )
    16 - setoist ( sertorf ) ( GİRİŞİ ONAYLANDI )

PUAN TABLOSU :

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=25865

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 14 Haziran 2013; 1:00:21 >

• Abi 4 grup oynadığımızda turnuvanın daha çabuk bittiğini düşünüyorum..

Eğer uygun olursa tüm arkadaşlar için 4 grup yapalım. Ben o zaman varım yeni turnuvada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lallana45 -- 26 Mayıs 2013; 12:56:28 >
  • Benim için farketmez herşey sizler için..

Çoğunluk ne derse öyle yaparız , format değişir sorun değil
  • Yok düzeltiyorum 2x8 çok iyi geçen turnuvada ölüm grubuna düştüm. 2x8 iyi hiçyoktan 4.lükle bir üst tura çıkıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QSerdar_TR -- 26 Mayıs 2013; 14:17:12 >
  • Benide ekle dostum.
    Ben 2x8 taraftariyim,cok daha fazla mac ve cok daha cekismeli oluyor.sure o kadar farketmiyor bence,4lu de olsa 15 gun suruyor zaten,2x8 de 3 haftada bitiyor.arti 4 lu grupta gruba Fabu+Mert duserse bastan bye bye olabilir turnuvaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet abi 4 lü grup olsa daha çabuk biter birde herkes maçlarına biraz özen gösterip bitirirse iyi olur maç günü süresi çok fazla bence tabi ki herkesin işi gücü var ama yarım saat ayırmak sorun olmasa gerek şahsi fikrim bu abi bu arada beni de ekle abi saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler dikkatli olun bu turnuvaya mahmut da geliyor tarık abi zor ikna ettim mahmut u tarık abi seni özlemiş dedim anca ikna oldu

• Benide yaz tarik bende 2x8 diyorum hatta katilim fazla olsada 3x8 olsa.. herkes maclarina ozen gosterirse 8li grup da 4 lu grupta cabuk biter bence mesela bi onceki turnuva 8 li grup tu cok cabuk bitti. Bu turnuva sarkti biraz sadece.

• Yazabilirsin tarık abi bence oynadığımız sistem iyi. 4lü olduğu zaman ölüm grupları çıkıyor ortaya. Hepiniz çalışan insanlarsınız hak veriyorum ama fikstür süreleri biraz daha az olsa çok daha zevkli hale gelir.

• oyum 8li 2 gruba.. çünkü daha çok maç yapıyoruz, ve üst tura kalmak için şansımız daha fazla olabiliyor.

beni de ekleyebilirsiniz :)
  • Beni de ekle Tarık.
    Oyum 2x8'e
  • Benide Yaz tarık abi ,

Hedef final ,
  • ben de 2×8 taraftariyim. bomba gibi donuyorum. Tabi bomba elimde patlamazsa

• Beni de yaz abi

• Evet beyler son dört kişi kaldı ve 2 * 8 açık ara önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

Evet beyler dikkatli olun bu turnuvaya mahmut da geliyor tarık abi zor ikna ettim mahmut u tarık abi seni özlemiş dedim anca ikna oldu

yahu kuzen alemsin. evet turnuvaya tekrar katilmak beni heyecanlandiriyor.
    tesekkurler Tarik ustad sende olmasan tadi yok bu ultimate in.
    tum katilimci arkadaslara basarilar.

• Tarik hocam ben saadece persembe ve cuma gunleri musait oluyorum maclar icin umarim sorun cikmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

Tarik hocam ben saadece persembe ve cuma gunleri musait oluyorum maclar icin umarim sorun cikmaz.

Sana perşembe ve cumaları free fikstür açacaz kardeşim başka yolu yok..
  • quote:

Tarik hocam ben saadece persembe ve cuma gunleri musait oluyorum maclar icin umarim sorun cikmaz.

Hoşgeldin Mahmut nerelerdesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Sana perşembe ve cumaları free fikstür açacaz kardeşim başka yolu yok..

tesekkurler ustad, super oldu bu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.