Şimdi Ara

30.000 TL CİVARI HATCHBACK ARABA ÖNERİLERİNİZ NELER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arabalardan ve piyasasından pek anlamıyorum. bütçem 30000 civarı. aklımda birkaç model var golf, polo, i20, fiesta, 207, corsa.. dizel olsun diyorlar. dikkat etmem gereken birçok nokta olduğuna eminim. beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler. iyi forumlar :)

• Aveo bakabilirsin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir bilgilendirme istiyorsun hepsi güzel araçlar
  • fiat bravo al arabaya biniyorum dersin

• Bilinmedik eski model araba almaktan vazgecin bu paralara da ne alirsaniz alin diyesim geldi bazi arkadaslarin yorumlarindan sonra. Uzerine cok az daha koyup clio 4 alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

Nasıl bir bilgilendirme istiyorsun hepsi güzel araçlar

yani dizel almam gerektiğini dün arkadaşım tavsiye etti. hangisi az yakar, motoru ne olsun, kaç beygir olsun. demek istediğim genel olarak verebileceğiniz her türlü tavsiyeye açığım. direk bir araba modeli söylemek değilde, 2010 model polo şu şu özellikli olan derseniz benim için daha iyi olur.
  • Yıllık 20.000 km ve üzeri yapmıyorsanız benzinli bir araç alabilirsiniz. 30.000 tl'ye dizel fazla km araç yerine benzinli az km temiz bir araç bulmak daha kolay olur. Ayrıca kalabalık binmeyecekseniz segment olarak c yerine b olur ki yine 2011 yerine 2013 model araç alabilirsiniz.

• 30-32 bin araligina cikabirsen 2008 2010 fiat bravo subaru impreza peugeot 308 gibi c segmenti arabalari alabilirsin
  • eski i20ler güzel değil onu elerdim ben.
    207 ve punto en makul fiyatlı seçenekler olacaktır
    30bine diğerleri pek modelli olmayabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.