Şimdi Ara

3 Yeşil, 2 Pembe Ward

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Support oynarken (özellikle tanky ise) genelde oyuna böyle başlıyorum. Ward kontrolü bizde olunca jungler gankleri ile öne geçeriz diye düşünüyorum. Ne kadar doğrudur? Eğer yanlışsa nasıl başlamalıyım?

• Haras da önemli ya almiyo musun mana yenileme felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thresh oynuyorum. Kırmızı rünlerim ad, gerekince harass yaptığımı düşünüyorum. Zaten mana sıkıntısı olmuyor.
  • 1 potluk para kalmıyor mu?
  • Rune/mastery ne kullanıyorsun?
  • Can potu alıyorum tabi.

Masteries klasik 1-13-16.

Rünleri tam oturtamadım daha. Kırmızıları ad, sarıları armor, mavileri mr ve büyükleri de hp olarak düşünüyorum.
  • Bende tanksa yenilenme boncuğu eğer dürtebilecek bir şey ise mana kolyesi mi ne işte o yanına 3 ward ( 4 te olabilir) 1 tane de pot
  • 2. pink lanede geri düşürür, junglerın olduğu yeri kafanda takip etmen lazım.Pot al onun yerine.
  • Vision ward aldığıma çoğu oyun pişman oldum ward kırıyorum jungler gelmiyor gange karşı adam kırınca hemen geliyorlar bizim adam gelmiyor. bende çok kasmadım başta o kadar ward almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinuğur

Can potu alıyorum tabi.

Rünleri tam oturtamadım daha. Kırmızıları ad, sarıları armor, mavileri mr ve büyükleri de hp olarak düşünüyorum.

Abi su 1-13-16 ne ben hep 1-9-20 veriyom cozemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 pembe alıp pot alman daha sağlıklı bence . wardların bittiğinde ya da bitmeye yakın gider gelirsin biraz daha alırsn yanına . wardları daha stratejik yerleştirerek jungle ın gelip gelmeyeceğini anlayabilecek yerlere koyabilirsin ilk iki wardını. 1 pembe yerine pot alabilrsin ya da şu mana yenileme kolyesi flan .

Ben sona soraka ve karma için mana kolyesi 2 ya da 3 yeşil 1 pembe + potla başlıorum işimi görüyor fazlasıyla.

quote:

Orijinalden alıntı: Kyojin Art

quote:

Can potu alıyorum tabi.

Abi su 1-13-16 ne ben hep 1-9-20 veriyom cozemedim

daha tank herolar için gidip bisküvi ve küçük ward yerine savunma flan alıp ayarlayabilirsin masteriesleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amet42 -- 17 Kasım 2013; 23:13:55 >

• 3 yeşil 1 pink 5x pot fix başlangıcım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Support oynarken (özellikle tanky ise) genelde oyuna böyle başlıyorum. Ward kontrolü bizde olunca jungler gankleri ile öne geçeriz diye düşünüyorum. Ne kadar doğrudur? Eğer yanlışsa nasıl başlamalıyım?

Ve sizin ormancı ormandan cıkmayınca mal gibi harcadığın 500 golda baka kalıyorsun : )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.