Şimdi Ara

3. SENEYİ DÜŞÜNEN VAR MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam bende diş hekimliği istiyorum bu sene çok iyi gelmedi bir 3.seneyide düşünmeyi başladım artık ama seneye sınav sistemi değişir diye korkuyorum açıkçası.sıkı çalışmaya başladım 2 gündür .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirtylonelycat

hocam bende diş hekimliği istiyorum bu sene çok iyi gelmedi bir 3.seneyide düşünmeyi başladım artık ama seneye sınav sistemi değişir diye korkuyorum açıkçası.sıkı çalışmaya başladım 2 gündür .

daha var sistemin değişmesine kardeşim çalış sen
  • UP yok mu başka?
  • yaz benide
  • UP
  • en kötü ihtimal 4.seneye kalırımokuduğum yerde kaydımı sildirirsem babam bu sefer vurur artık beni gider hem okur hem hazırlanırım 3 yıl sonra ilk kez okul puanım tam gelmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzatay

o değilde kardeş ailenizi nasıl ikna ettiniz bi anlatın hele

ikna mı kendileri teklif ettiler hatta, her zaman her kararımda destek olurlar aileden yana şanslıyım anlayacağın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvoni

en kötü ihtimal 4.seneye kalırımokuduğum yerde kaydımı sildirirsem babam bu sefer vurur artık beni gider hem okur hem hazırlanırım 3 yıl sonra ilk kez okul puanım tam gelmiş olur

hocam ben de okurken hazırlanırım diyorum ama bi yandan da korkuyorum okul dersleri zor olursa vaktim olmaz diye
  • quote:

o zaman desene bize ufukta polislik yolu göründü

polislik mi, hem de bu ülkede? simit sat onurlu yaşa kardeşim
  • benim döneceğim şehir küçük hazırlık bitti fazla kasıntı değilmiş hocalar zaten ilk dönem lise son derslernden bazılarını göreceğiz sabah okul akşam ygs-lys yaparım bu sene ocakta başlamıştım ygsye duruma göre ağustosta başlıcam arkadaşla sorun olmazsa 2.sınıftan devam ederim yeni üniversitede tabi bu en kötü durum inşallah bu sene olacak

@allahımgooolll
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: allahımgooolll

quote:

Valla kardeşim siyasi görüşünü bilemem ama bir polis çocuğu olarak her zaman babamla gurur duydum ve en onurlu mesleklerden biri olduğunu düşünürüm polisliğin siyasete girmek istemiyorum fikrine saygılıyım ama biraz ileri gittin

Bos konusma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DrGöksel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: allahımgooolll

quote:

Valla kardeşim siyasi görüşünü bilemem ama bir polis çocuğu olarak her zaman babamla gurur duydum ve en onurlu mesleklerden biri olduğunu düşünürüm polisliğin siyasete girmek istemiyorum fikrine saygılıyım ama biraz ileri gittin

Bos konusma

sakin ol sincap konuyu uzatmanın gereği yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sınava hazırlık sürecini uzatanların(3.-4. yıla kalanlar mesela) ileriki senelerde psikolojik sıkıntılar çektiğini bizzat kendim biliyorum. tamam gelecekteki yaşamınız için kalıyorsunuz ama en güzel yıllarınızda yüksek stres altında geçiyor. iyi düşünmek gerek bu tür kararlar alırken.
  • 3. yıl nedir aga ..
    istediğin bölüm uğruna hayattı harcıyorsunuz ..
    tamam yani istemediğiniz bölüme gitmeyinde
    istediğiniz bölüme yakın bir bölüme gidin ordan o istediğiniz bölüm için yüksek lisans yapın yine istediğinze ulaşırsınız..
    biraz tatmin olmayı öğrenin hayat he psitediğiniz gibi gitmez ki be kardeşlerim yazıktır yani 3. yıl
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.