Şimdi Ara

3 Monitör Bağlama ( 3 çıkışlı Ekran Kartı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
33.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    Zotac Nvidia geforce 9500 gt 128 bit 1 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedFone -- 21 Ağustos 2014; 6:38:16 >
  • O karta 3 monitor taksan bile aynı anda kullanmazsın

• AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    neden kaldırmazmı ?
  • Eğer 3 ekranı yan yana farklı goruntu gösterecek şekilde kurmn imkansız bildiğim kadarıyla o zamanla böyle bir özellik yoktu

• harici ekran kartı ile yapabilirsin.görüntüyü ekrana yayarsın.türkiyede her zaman olduğu gibi fiyatlar fahiş .ebayden geçen sene 39 dolar a aldım.kullanıyorum memnunum.yeni nesil ekran kartlarında bu tür zımbırtılara gerek olmadan bağlantılar gerçekleşiyor sanırım.biliyorum konu eski ama belki bizim gibi 2009 yılından kalma kartları kullanıp işi düşen ve araştıran birileri olur.onlara not olsun.
  • Arkadaslar ben 2 monitor kullaniyorum 3. Olarakta samsung tv yi bagladin 7850 Kart var. Ve 2 dvi 1 hdmi 1 display port var dvi ve hdmi kullaniyorum fakat ayni anda 3 monitoru gostermiyor birini kesiyor. Displayport kullanmalisin diyenler var direk cozum bumu hdmi to dpslayport kablo alip oyle kullnanacam yoksa boşa almiyayim kabloyu bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriticalWave -- 31 Temmuz 2015; 7:23:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar..
    msi gs70 laptopa harici 3 lcd ekran bağlayamıyorum.
    illa birini kesiyor. notebook ekranı ve üçlü ekranların merkezindekini klon yapıp 1-2.. diğerlerini 3 ve 4 olarak nasıl set edebilirim.. ?
    iyi günler
  • nalet olsun .AMD EYefinity çıkarmış ama aynı anda 3 ekranı açmayı başaramamış. Sebebi neydi ki?
  • evet bende de sıkıntı var. MSI r7 370 2 gb ekran kartı var. evrak işi ile uğraşmak için üç monitör bağlayacağım. 2 tane dvi 1280*1024 bir adert 1900*1080 iki tane gösteriyor. üçüncüsünü bağlayınca görüntü yok.
     3 Monitör Bağlama ( 3 çıkışlı Ekran Kartı)

Yukarıdaki resimde görülüyor. 2 numaralı monitörü görüyor sistem ama hiç bir şekilde oynamama izin vermiyor. Yani çözünürlüğü, konumunu değiştiremiyorum.
    windows 10 64 bit. iki adet philips kare monitör 17 inç (170b-dvi ve 170s-dvi-to-vga). bir adet asus geniş ekran 21.5 inç (vs229ha-hdmi).

bir yardım veya öneri....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeka_oyunlari -- 18 Eylül 2016; 10:09:21 >

• Bende GTX1070 ile çift monitör kullanıyorum. Biri 144hz diğeri 60hz 144hz monitörden 60hz monitöre geçince farede gecikme(lag) yavaşlama oluşuyor. Bir türlü çözemedim.
  • Uzun Zamandır 3çıkışlı ekran kartı arıyorum max bütçem 450

Monitörüm:hp w1972a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.