Şimdi Ara

3 milyon tl sermayeniz olsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki hayır

Bankaya yatırır faiz yerim , aylık 35-40bin tl getirisi var o paranın.

• GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Şu anki faiz oranıyla evet fakat hep bu kadar karlı kalmaz oranlar,iş falan kursaydiniz hocam çok daha karlı olur para da erimemiş olur

• euroya dolara bölünce bir şey kalmıyor
    koçta bi bölüm okur bir ev bir araba alır sonrası için yurtdışı planları yapardım kalan parayıda faize yatırır fındık fıstık paramızı çıkarırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaskier

Şu anki faiz oranıyla evet fakat hep bu kadar karlı kalmaz oranlar,iş falan kursaydiniz hocam çok daha karlı olur para da erimemiş olur
    Ana paraya dokunmam ki hocam . Gider en iyi özel üniversitede genel kültür manasında kendimi geliştirebileceğim en iyi bölümü okurum. 4 yılın sonunda 550-600 bin civarı faizle gelen para birikir. Mezun olduktan sonra o parayıda son ve tek şans olarak garanti gözle bakılan tek maça yatırırım ya gazoz olacaz yada gazoz fabrikasını satın alacağız :D

• Net hukuk için vs kasmazdım geçim sıkıntım olmayacağı için hoşuma giden tarih ve felsefe bölümlerinden birini okurdum onu da sırf kendimi geliştirmek ve üniversite hayatı yaşamak için yapardım. arkadaşın dediği gibi faize atardım tabii ki erime olayı var fakat benim o param erirse fakir fukaranın parası kül olur gider
  • hazıra dağ dayanmaz o yüzden önce parayı sürekli hale getirebileceğim bir yatırım aracı bulurdum(iş yeri kirası, arsa alıp satma vb) sonra da gider felsefe falan okurdum sabahtan akşama kadar düşünür bazı şeyler hakkınfa kafa patlatırdım neticede felsefe karnı tok adam işi bu arada arta kalan parayla da bi dünya turu yapardım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne çalışacam oğlum giderim iskandinav ülkelerinin birinde kebabçı açarım
  • GhotSht G kullanıcısına yanıt
    4 yıl sonraki 3milyon 550 bin< bugün 2milyon. Faiz ile parayi eritmekten başka bir şey yapmazsın.
  • Pilot olurdum.
  • Şuan sana ailemden bağımsız sadece benim mal varlığımı söylesem niye okuyorsun dersin?

Okuyorum çünkü başarmak istiyorum hayatım boyunca özel bir okulda okumadım. Teogta +480 üzeri alıp köklü bir devlet okulunda 12. Sınıfa başladım.

Paramla kimseyi ezmedim. Yalan yok pahalı elbise ve aksesuar takıntım var onun da kimseye zararı yok.

Babamın benimle gurur duyması çok güzel bir şey 9 ay sonra umarım tekrar gurur duyar.

• Önce sağlam bir iş kurardim 1 milyonuna basina birini koyardim. Kalanlarlaev alır kiraya verirdim. Bir miktariyla da araba alırdım
    Bunlardan sonra oturur ders çalışırdım. Evet para önemli ama kariyer daha önemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazıra dağ dayanmaz

• 3 milyon değil de 200 bin lira falan olsa yine hayatım kurtulurdu. fransa ya da almanya'da güzel bir üniversiteye kaydımı yaptırırım. yıllık 1-2k olan harcı yatırırım. banka hesabıma atarım parayı da. çünkü güvence istiyorlar bir yıllık masrafını karşılayabileceğin. neyse orada çalışarak okurdum. aslında benim çok paraya ihtiyacım yokmuş ya. 100 bin de yetiyor bana. :(
  • Emizola kullanıcısına yanıt
    Kardeş çok paran olup okumak istemeni anlarim,hatta büyük saygı duyarim.Ben de zengin olsam okurdum.Anlamadigim nokta butun duyunca butun forumun şaşıracağı mal varliğin varken neden donanimda takiliyosun? Deli mi dürttü? Gidip daha pahali ve eglenceli hobiler bulsana ders arasinda falan

• Muhtemelen evet. Hatta daha çok bile çalışabilirdim.
  • Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    kendimi odtüye yerleştirirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Marsu 3.16

kendimi odtüye yerleştirirdim
    Sen böyle odtüyü giydiriyorsun da dikkat et de birgün odtüden biri seni bulup sana yerleştirmesin

lafı.

(Not: Egeliyim)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.