Şimdi Ara

3 lü hata combosu (Yardım Lutfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim sorunlarim 1 ay once recovery ile pc ye format attiktan sonra basladi. Guncelleme yaparken bir yerde takili kaliyor ve ilerlemiyor (guncelleme indirirken de reset atip yuklenirken de ayni). Pc de bos bos internette takilirken veya haber okurken mavi ekran verip reset atiyor (karsima cikan mavi ekran hatalarini fotografladim ve biraz arastirma yaptim ama pc ile fazla bilgim olmadigi icin arastirmalardan bir sey anlamadim). Magazadan farkli gunlerde w8.1 ve w10 indirdim ama kururken hata verdi ve w8 i geri yukledi. Bugun memory management mavi ekran hatasini aldiktan sonra arastirmalarim sonucu Memtest i buldum ve ram leri test etmeye basladim. Tam 5 saat gecti testi baslatali ve ERRORS: 64389 tane hata buldu ve test hala devam etmekte.

Pc ozellikleri
    Asus n56vz-s4402h 1tb hdd
    i7 windows8
    16gb ram
    4gb ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefondan resimleri atamiyorum. Sabaha kadar memtest bitirse pc den yollamaya calisacam. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cecos -- 23 Ocak 2016; 1:18:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cecos C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sana bir ayar söylicem onu yap yapınca mavi ekran alınca pc rest atmaz sende kodu rahatlıkla görebilirsin.
    Ama ondan önce dump dosyları lazım bana. Kodları incelemek için.
    Yazını okudum benim aklıma ilk gelen bad sectors. Hiç baktın mı hdd bad sectors oluşmuş mu diye ?
    Dediğim ayarları birazdan resim olarak editlicem.

EDİT:Resim.

3 lü hata combosu (Yardım Lutfen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 23 Ocak 2016; 1:55:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.