Şimdi Ara

3 KG AFYON DANA SUCUK SADECE 90 TL (ÜSTELİK ÜCRETSİZ KARGO VE KAPIDA NAKİT ÖDEME) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yorumunuz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugi7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba yorumunuz için teşekkürler. Daha önce GG kampansı yapmıştım. Fiyat arttığı için bazi arkadaslar tepki gösterdi. Bende o yuzden minimum kar ile nakit odeme kampanyasi yaptim.

Bir sonraki kampanyada bunu değerlendireceğiz.

• kayseri sucuguna beş para etmez diyenler sucuktan anlamıyor apikoglu başyazici sonra Şahin gelir önce hangi kayseri sucugu elit ona öğren

• Kampanyadan yararlandim ve urun bugun elime ulasti ancak hos olmayan bir durumla karsilastim. Simdi urunlerin uzerine once orjinal olarak son tuketim tarihi olarak 10.06.2017 yazilmis sonra bu yazinin ustune bir etiket yapistirilmis ve yeni etikette 15.09.2017 yaziyor. Bu hos olmayan bir durum. Yani yeni uretim degil bu urunler ve uzerine sonradan yapistirilan yeni bir etiketle yeni tarih yazilmis. Satici arkadasin bu duruma aciklik getirmesini rica edecegim. Cunku bir cok arkadas aldi yani bunu belirtmesem direk iade etsem kendimi iyi hissetmezdim. Fotolarini ekliyorum.

https://i.hizliresim.com/YD0yNE.jpg

https://i.hizliresim.com/69OByE.jpg

Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfiens -- 18 Mayıs 2017; 22:33:21 >

• garfiens kullanıcısına yanıt
    Size özel mesajla da belirttiğim gibi ürünler taze ve yeni üretimdir. Zaten 1 kangalı kestiğiniz zaman anlayacaksiniz. Etiket fazlalığından dolayı güncel tarih stikerın üzerine fabrika tarafından vurulmuştur. Sucuğu vakumdan çıkardiğiniz gibi zaten yeni yapildiğını anlayacaksınız.
    Ürünler yeni yapıldı geç kargolamamın da sebebi budur.

Ben istemiyorum diyorsanız hemen iade alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesapligida.com -- 19 Mayıs 2017; 4:38:42 >
  • Arkadaş özel mesajdan kargoyu benim ödememi istedi yenileme tarih basılmış bir ürün için kargo ücreti ödemeyeceğimi bildirdim kendilerine. etiket fazla diye bir bahane olmaz günlük baskı yapılmış farkındaysanız 10.06.2017 11.06.2017 12.06.2017 diye gider bu. ve hiç bir ürüne etiket fazla diye eski etiketler kullanılıp yeni tarih basılıp etiket yapıştırılmaz bu direk sahteciliktir. Kangalı kesin bakın tazeliğini anlarsınız diye bir çözümde olmaz.

Kargoyu karşı taraf ödemeli göndereceğim. Herkese bildirmek istedim durumu.
  • Aytaç hocam merhaba. ramazan kampanyasi yapmadınmı hala? :)

• Arkadaşa nasıl ulaşırız.
    İlandaki ve web sitelerindeki telefonlar servis dışı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.