Şimdi Ara

3. Cryptic Tale

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canım sıkıldı serverlarda bakım var şunu yazayım dedim

Daah şimdi gördü m Oldstyle yazmış önceden :) bu işine yaramazsa alternatif rehber

http://forum.donanimhaber.com/m_14243605/tm.htm

1. adım Highland Tavern Clerk' e gidip queste başlıyosunuz.

2. Adım Venom Swamp Clerk'e gidiyosunuz. burda onunla Blackjack tarzı bir oyun oynuyorsunuz. ama sayımız 20. 20 rakamını geçersen kaybedirsun. Yirmiye en yakın sayı toplayan kazanıyor. kaybedersen lvline göre senden para alıyor.Ve yeniden oynamaya başlıyorsun. REquest ile başlayan kart çekme. compare olan ise eğer yenerim diyosan kartları açma olayı. ama ben 5. kerede 19 yapınca yenebildim. Yenmez biraz zor hep 20 yapıyo kevaşe :)

3. Adım en çok adamı uğraştıran kısım. Spiritte iskeletleri geziyorsun sırasıyla toplam 9 tane iskelet var onlara sırasıyla tıklayım item topluyosun. Herkes için sırası değişik olduğu için listesi maalesef yok , hepsini sırasıyla gezeceksin. Haritada tıklanabilir iskeletler var aha da burda :)

3. Cryptic Tale

4. adım. Daha sonra sp ye gidiyosunuz. ordan da venomdaki mad phyciana, ama giderken 10 recovery pils ile 10 freshness pils lazım

5. adım 4. adımda kini 2 kere yapmanız lazım mad phyciana verdikten sonra, size dragon kalesine gönderecek residentlara

6. adım sanırım herkesin jobuna göre kendi eğiticisine gitmesi lazım dragon kalesindeki

7. adım eğiticinize gittiğiniz de size bir kutu verecek, isterseniz açın

8. adım ve sonunda son durak yeniden Highland Tavern Clerk'e gidiyoruz, o da size birşey veriyor tam haıtrlayamıyorum.Humble Incensory olmalı, o sizi great mine a götürecek olan şey

mağara da ödülünüz bekliyor

ödüller:

-Strengthening Wine
    Strength +6
    Dexterity +6
    Intelligence +6
    5000 dakikalık

-Yoo's Family's Heroic Circlet
    +72 HP
    +120 Chi
    35 Def
    60 Skill Defense
    7200 dakikalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllMyXoMalll -- 2 Haziran 2007; 4:28:30 >

• Bence görev sonunda verilen str wine ı satın. Çünkü 1 tane str wine bi işe yaramaz. 2-3 tane alıp kullanmak gerek. Bu şekilde çok iyi bi atağa sahip olursunuz. Ama 1 tane kullanırsanız pek bi değişiklik göremezsiniz.

Aslında helm ide satın. Satıp kafanıza +5 %10 def li bi helm almak daha iyi (Tabi lvl ınız 40-50 arasındaysa)

Helm'i şu an genelde axe - warrior lar kullanıyo
  • 5. adım 4. adımda kini 2 kere yapmanız lazım

bunu sadece bir kere yapabildim ve trainerlarda kabul etmiyor yardım lütfen.
  • Ne yani şimdi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

5. adım 4. adımda kini 2 kere yapmanız lazım

bunu sadece bir kere yapabildim ve trainerlarda kabul etmiyor yardım lütfen.

5. adım yanlış olmuş. Eğerki 10 reovery ve 10 refreshness pill i inventory e ayırırsanız mad psycian direk kabul edio

yani 2 kere yapmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 3 Haziran 2007; 10:04:37 >
  • NPC' leri dolaşıyormuşuz. Bunu yapmadım ama bitirdim görevi aldım itemleri teşkkürler.
  • wine kaca satiliyor???
  • 3-4 milyon arasi rahat satarsin
  • BANA AYNEN BÖLE 2nd Criptic Tale yi çıkarırmısınız yapamıyorumda bir türlü:D
  • http://www.heroonline.pl/historie.html bak burda tıklayınca isimler var onlara git sadece acıklamaları okuma rahat bitrirsin 2nd yi
  • Wine i 3.5m ye satiyorum alan varmİ???
  • bence wine pek kimse almaz herkeste var zaten.Ben kullandım kendiminkini
  • oholomo satmadıysan ben alabilirim
  • burda bi yanlışı düzelteyim.1 den fazla str winwyi aynı anda kullanamazsınız.
  • konu hortladı ama str wine satılıktır 1 tane iskeleti unutmuşsun o da townun sağ tarafında bi boşluk var taverne yüzünüzü dönüp bakarsanız görürsünüz
  • peki bu freshness pill denen zımbırtıları nereden bulucaz :) npc lerde yok
  • arkadaşlar eziq görevlerle ugrasmayın legend görevlerini bitirmeye bakın yoksa 100+ olamassınız unutmayın =) ve çok zordur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.