Şimdi Ara

2si1 'Sansürsüz / uncut' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sektör senin gibi gerici ilkellerin tekelinde değil olmayacakta o küçük hayal dünyandan çık gerçekleri gör bu ülkede o sahnelerden daha tehlikelisi senin gibi insanlar bir gün senin gibilerin de sonu gelecek boşuna burada erdemli tavırlarla mağdur edebiyatı yapamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 16 Ekim 2017; 9:48:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Program güzeldi, eğlendim mi eğlendim, Enis Kirazoğlu'nun enerjisi yüksek, sıkmıyor ama çok fazla hızlı konuşuyor, bir süre sonra takip etmek yoruyor.

• netfaruk N kullanıcısına yanıt
    1.sırada olmamız yani,kaldı ki sıralama kayıt altına alınan raporlara göre düzenlenir ya kayıt altına alınmayanlar ? ya çocuk gelinler ? ya ufacık cocuklara dayatılan din eğitimleri ? Zaten ne fark eder,bir filmin cinsel sahnesinden rahatsız olur bizim dindarlar ama imam hatiplerde,ensar vakıflarında,camiler de vs dini kurumlarda olan yüzlerce vakalara sesini çıkarmaz(sözüm meclisten dışarı),hatta ülkenin bakanı çıkar 1 kereden bişey olmaz der,vakıfta çalışmaya işini yapmaya devam eder,sonrasında yine aynı olay yaşanınca kime güvenicek bu aile ,bu çocuk ? Yargı ya mı ? Hükümete mi ? Öyle pis bi ülke halini aldık ki hükümet tecavüz mağdurunu tecavüzcüsü ile evlendirmek için yasa bile çıkarıyordu,tepkilere dayanamayıp geri çektiler. binlerce tecavüz mağduru olupta sesini çıkaramayan çocuklar ne olucak. en azından Avrupa da tecavüzün cezası belli ömür boyu hapis kaçarın yok.Bizde 2-3 yıl (en iyi ihtimalle) yatar çıkar yada hiç hapse bile girmez. Vakanın sayısı önemli değil içi pislik olan insan müsfettesi heryerde var önemli olan toplumdan izole edilmeleri. Okuma yazma oranı,sosyokültürel altyapımızın düşüklüğü hiç bir avrupa ülkesi kıyaslamaz bu da sayısız tecavüz, taciz,istismar vb vakaların kişinin utanmasından, aile korkusundan ,toplumun kişiye bakışından vb sebeplerden gün yüzüne çıkmamasına etkendir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackline23 -- 16 Ekim 2017; 11:19:50 >

• Çok güzel bir programdı Enis programa tat katmış, devamını bekliyoruz

• Çok keyifli biz program olmuş izlerken baya tebessüm ettim :)

• Güzel bir program olmuş genel olarak değişik ve güzel bir havası vardı devamı gelir inşallah.

• konuşabilen insanlarla nede güzel oluyormuş 2si1

• Güzel bir bölüm olmuş.
  • Gerçekten çok güzel olmuş bu program. Başarılar. Tebrikler.
  • talha reis den sonra bu programa hareket katan 2. adam oldu helal olsun :)
    .
    içine kapanık asosyal olmayanla program yapınca demekki program 10 numara oluyormuş :)

• video bende sürekli 3-5 sn geri atlıyor.

• talhanın yeri dolmuş görünüyor.

• 51:55 erdiii :D

• biraz geçmişe bakın blade runner sansürü için konuşuyorum zamanında japon bi adam cırıl cıplak kapalı spor salonunda gözteriye cıktı adamı bizimkiler linç etti herif zor kurtuldu he bide karısna kızına android malafatı göztermek isteyen sansürsüsünü dvdsini alır izler

• darkdiva D kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Sanırsam kendimi yanlış ifade etmişim konuşmanın hararetinde. İçime dert oldu, düzelteyim istedim :) Switch'i oldukça beğendiğimi dile getirmiştim daha önceki videolarımda. Sadece genel olarak oyun eksiği olan bir konsol olduğunu düşünüyorum. Zelda da bu yıl oynadığım oyunlar arasında 1 numaradır benim için :)

Yoksa küçümsemek gibi bir niyetim yoktu; yanlış anlaşılmayı olmasın istedim :)

Sevgiler

Dip not: Hatta kendi kanalımdaki bir videoda da bundan bahsetmişim:https://www.youtube.com/watch?v=lVhESAuMuws

• quote:

Orijinalden alıntı: EnisKirazoğlu

Selamlar,

Sanırsam kendimi yanlış ifade etmişim konuşmanın hararetinde. İçime dert oldu, düzelteyim istedim :) Switch'i oldukça beğendiğimi dile getirmiştim daha önceki videolarımda. Sadece genel olarak oyun eksiği olan bir konsol olduğunu düşünüyorum. Zelda da bu yıl oynadığım oyunlar arasında 1 numaradır benim için :)

Sevgiler

Dip not: Hatta kendi kanalımdaki bir videoda da bundan bahsetmişim:https://www.youtube.com/watch?v=lVhESAuMuws

Merhaba, cevap verdiğiniz için teşekkürler öncelikle. O konu konuşulurken özellikle Mesut Bey ağırlıklı olmak üzere öyle bir hava seziliyor. Bölüm Sonu Canavarı ve Mesut Bey'in diğer bazı programlarında da böyle bir bakış ve üslup olduğu için dile getirdim bunu. Sizin çok bir etkiniz yok aslında o yorumumda. Zaten yorumumda söylediğim gibi Nintendo oyunlarını oynayan ve bilen, ne olduğunu anlar diye, siz de Zelda'nın bu yıl en beğendiğiniz oyun olduğunu söylediniz zaten. Switch'in oyun eksiği olan bir konsol olduğuna da katılmıyorum. Konsolun 7 ayı yeni doluyor. 7 aylık performansı hiç de fena durmuyor bence. Bir iki yıl sonunda duruma bakılıp böyle bir yorum yapılırsa daha iyi olur bence.

Sonuç olarak oyun konusunda yayın yapan insanların, ülkemizdeki genel eğilime göre yayın yapmalarını anlıyorum. Ama biraz da dünyanın baktığı gözden bakmak gerekir diye düşünüyorum. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnisKirazoğlu

Selamlar,

Sevgiler

kral burda yorum yazmış yumulun hemen....

Enis Enis Esnis...Enis başkan seni her videoda isteriz.Ayrıca 1 saatlik video çok kısa geldi. ..........

• Bu program oturdu, sankın bu ekibi bozma DH!
  • gerçekten çok güzel olmuş. bu tür programların devamını 4 gözle bekliyoruz
  • iyiymiş ama erdi reyizli 3ü1de ara sıra iyi olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.