Şimdi Ara

2si1 'Kotadan korkmayan' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En azından kendinizi getirmeyi unutmamışsınız. Sizin amacınız orda video kaydetmek zaten nasıl unutulur anlam vermek zor. Zaten sevmiyordum oyun haberlerini bu iyi oldu iyice setredesim kaçtı direkt kapattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam muzik ve oyun orjinal tamam da, takip ettiğim dizinin son bölümünü ben ne zaman nerden nasıl elde edeceğim?

• kamerayı açmayı unuttuk deyince kapattım..

• Allah sabır versin Gün Beyciğim. Zavallım gökhanda mağaradan bağlanıyor sanki. Olmadıysa tekrar çekilir 1 saat sanki atomu parçalıyorsunuz yakışmadı

• isidin elinde Türk yapımı silah aramak da ayrı güzel bir mantıkmış. Çünkü Türk askerin elinde bile Türk yapımı silah yok hala. 4 yıl önce askerlik yaptım 1 tane Türk yapımı silah görmedim, kullanmadım. Örnek verirken düşünmek lazım biraz.
  • Son 10 yıl içinde üretilmiş, neredeyse tüm ana kart bioslarında scheduler var. Bunu kurduktan sonra Windows'u şifresiz açılışa ayarlayınca bu iş olur (ama yine de meşakkatli iş). Korsan film konusu ise, film yayıncılığı bedava olsa bile bitmez, çünkü bütün dizilere erişemiyorsunuz. Yani birden fazla hizmete abone olmak zorunda kalınıyor ki, çoğu ülkenin gelir dağılımı buna imkan vermeyecek.

Müzik konusunda açılan davalardan ziyade, youtube bitirdi. Çünkü her türlü müziğe ulaşabiliyorsunuz.

• yaptığınız işi biraz ciddiye alın lütfen. ne demek video kayıt yapmayı unuttuk. bir sefer neyse olabilir 40 yılda bir dedik ama 2. nin özürü yok

• SSD'ler SATA'dan kurtulmadığı sürece hala pahalı...

• 2 oluyor bu :( Tunahanı olmadı kayıt başı makina başına koyun sonra gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

isidin elinde Türk yapımı silah aramak da ayrı güzel bir mantıkmış. Çünkü Türk askerin elinde bile Türk yapımı silah yok hala. 4 yıl önce askerlik yaptım 1 tane Türk yapımı silah görmedim, kullanmadım. Örnek verirken düşünmek lazım biraz.

IŞİD'in elinde ABD, Fransız, İngiliz, Rus ordularının envanterindeki silahlardan var ama TSK envanterindeki bir silah yok. Yazarken biraz düşünmek lazım bir de bilmediğin konuda konuşmamak en iyisi.

Al biraz öğren:

http://www.militaryfactory.com/smallarms/weapons-of-isis.asp

• Evet hatasız kul olmaz ama siz bu haftalık olayları önemsemediğinizi o kadar hissettiriyorsunuz ki izlemek içimden gelmiyor.

İşimiz vardı gelmedik, sesi kaydetmedik, görüntü yok, bu hafta çekmeyeceğiz ama hiçbir açıklama yok nedeni ile ilgili. Şu işi keşke Teknoseyir gibi ciddiye alsanız. 5-10 bölüm Mesut'un işi oluyor gelmiyor, 5-10 bölüm arada kaynıyor yoğunduk falan, 5-10 bölüm de böyle teknik aksaklık oluyor. Yıl içinde adam akıllı izlenecek bölüm sayısı çok az. Hal böyle olunca artık açıp bakmıyorum bile haftalık programlara. Nede olsa hiçbir düzeni yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

isidin elinde Türk yapımı silah aramak da ayrı güzel bir mantıkmış. Çünkü Türk askerin elinde bile Türk yapımı silah yok hala. 4 yıl önce askerlik yaptım 1 tane Türk yapımı silah görmedim, kullanmadım. Örnek verirken düşünmek lazım biraz.

IŞİD'in elinde ABD, Fransız, İngiliz, Rus ordularının envanterindeki silahlardan var ama TSK envanterindeki bir silah yok. Yazarken biraz düşünmek lazım bir de bilmediğin konuda konuşmamak en iyisi.

Al biraz öğren:

http://www.militaryfactory.com/smallarms/weapons-of-isis.asp

Videoda "Türk yapımı" ifadesi yer alıyor. Türk envanterindeki diye bir ifade yok. Bende videoya göre konuştuğuma göre burada düşünmesi gereken sen oluyorsun.

Kaldı ki yıllardır pkknın elinde ne yapımı hangi ülkenin silahları olduğunu biliyoruz. Bu ülkelere karşı bir şey yaptık mı? Bu ülkelere sen bunu destekliyorsun diyebildik mi? Bu ülkelere tavrımızı koyabildik mi? Hayır. Kısaca demem şu ki kimin kime destek olduğunu kullandığı silaha göre belirleyemiyorsun. Bu doğru olsa bile bir yaptırım yapamadığın zaman bir işe de yaramıyor. Wikide ki listede başka hangi ülkeler var bilmiyorum. O ülkeler ne yaptı bu konuda ona bakmak lazım. Sonuçta bu bilgileri oraya girenler Türk değil. Türk düşmanı oldukları belli. Sen bu siteye yasaklayarak bu bilginin diğer ülkelere yayılmasını engelleyemezsin ki. Yasak bir çözüm değil. O adam bu yazdığı bilgi ile propagandasını yapmaya devam edecek. Zaten adamın hedef kitlesinin Türkiye olduğunu düşünmüyorum ben. Bu tarz bilgiler yüzünden çoğu siyasi tabanlı evrensel forumlarda Türkiye hakkında aşırı kötü yorumlar yazılıyor. Sen bunları görmezden gelerek veya kendi ülkende yasaklamaya gittikçe bu yorumlar gittikçe büyüyecek.

Sitenin kurucusunu çağırıp konuşabilirsin. Derdini anlatırsın adama gelme demek yerine. Eğer kurucusu taraflı dersen de uluslararası hukuk diye bir şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 6 Mayıs 2017; 11:45:40 >

• abi iş bölümü yapın. biri görsellerden sorumlu olsun diğeri ses işine baksın öteki de çayı kahveyi getirsin. boş durmasın lapacı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

bir teknoloji sitesi editörü wikipedia nın kapatılmasını amasız fakatsız karşı çıkması gerekirken nerdeyse onaylayacak skandal,

devlete hakaret eden siteyi de savunacak değiller ya basın özgürlüğü ile hakareti ayırmak lazım
  • ney ney korsan film indirene hapismi hiç güleceğim yoktu :)

• Video kaydı yapmadan bunu yayımladınız.Merak ettiğim konu eğer bu program sadece internet üzerinden değil de tvde de yayımlansaydı eğer yine böyle resim üstüne ses atıp tvde yayına sokar mıydınız? Yoksa tekrar baştan mı çekerdiniz?Ayrıca 3 kişi 1 kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol etmiyor musunuz?Onu geçtim 20li dakikalarda kamera kayıtta mı? diye sorup gülerek kayıtta kayıtta demeniz gidip 10 saniye kayıtta olup olmadığına bakmamanız ayrı bir işini özensiz yapma durumu.Bakalım 3. sü olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 7 Mayıs 2017; 5:25:59 >
  • ciddi anlamda size yakışmadı yani
    2dir aynı hata yani böyle profesyonel çalışan bir gurup için hiçyakışı kalmadı
    üstüne lakayıtça program girişinizde sırıta sırıta bahane uydurarak böyle bir şey yapmanız-_-..bence kayıdı kontrol etmek zor değil

• sizdede bi intellik var be... + kota svunucusu gibi başlık atmışsınız ya...

• Gülmekten programı izleyemedim :D

• Bir kac programdir dikkat ediyorum. Mesut Cevik konularini birbirlerine baglamak icin "bu arada" dan baska kelime kullanmiyor. Artik sikmaya basladi gibi. Illa konulari baglamak zorunda degilsiniz. Direk konunun basligini okuyarak da giris yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.