Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2si1 'Hislere tercüman' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2si1 'Hislere tercüman' Teknoloji ve Oyun Programı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7753 Mesaj
    2si1'in bu bölümünde merakla beklenen Nvidia Pascal mimarili kartlara bakıyor, AMD'nin yeni 4K canavarı ekran kartını tanıyor, Jetpack ile uçuyor, VR ile coşuyoruz.

|
    |
  • Oyunlardaki küfür hakaret kısmında cafelerdeki arkadaş ortamı kötü oynayınca hakaret yada küfürleşme olmaz çünkü yüz yüzesin hemen karşılığını farklı yollardan alırsın.

Güney korede vatandaşlık numarası ile oyunlara kayıt oluyorsun ve oyunda ne halt edersen sorumlu oluyorsun. ona sövim buna hakaret edeyim sıkar. Ve bu vatandaşlık numarası ile oyuna girdiğinde yaşı ufak ise ailesinden izin gerekiyor oyuna girebilmesi kayıt olmabilmesi için. Çoğu oyunda onlie olarak 18 yada 16 dan büyük ve küçükler için ayrı serverlar bulunuyor.

Bu sistemin Türkiyeye gelmesini çok istiyorum. Tc kimlik ile kayıt yapılıp hakaret edenin cezasını çekmesini istiyorum. Uzaktan sövüyor sayıyor pc kapatıyor bitiyor .

Yaaa yeter artık şu reklamkar son ses açılmasın yaa illa küfürmü edelim illa adblock mu kullanalım saygmızdan sevgimizden kullanmıyoruz ama bunu okuyan yetkili kişi şu reklamcıları bir uyarırsa sevinirim

• Binbaşı
    1545 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Erkenciyiz
    |
    |
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    cuma olsun 2si 1 izleyeyim diye bekliyorum her hafta :)
    |
    |
  • Yarbay
    16522 Mesaj
  • Yarbay
    4693 Mesaj
    :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    Akşam "Gün Oksay" Mesut'a "izlediğim en kötü 2. 2si1 programı oldu, Yarım saatte bitmedi şu Sanal gerçeklik gözlüğünü konusu" diyebilir..
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1734 Mesaj
    mesut abi önündeki pc/tablet marka model nedir ?
    |
    |
  • Haber Editörü
    4587 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    nike = nikey diye okunur!

talha hocamin bakisi muhtesem.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    27897 Mesaj
    O ışıklı ayakkabılardan bende de vardı. Çok çabuk bozulurdu veya pili biterdi. Hep sorun yaşamıştım, bir türlü düzgün kullanamadım. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Yarbay
    7363 Mesaj
    Mesut Cevik : "Yapisiyla da herkese hitap ediyor ; HErkesin anlayacagi bir yapisi var ,Silah al , hedefe ates et"
    |
    |
    ya şu ekran kartları çıksada 4k ekranları ateşlesek
    |
    |
  • Yarbay
    2811 Mesaj
    reklam geç yok 1 dakika beyazı izledik.
    |
    |
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    Ben bu ikiliyi çok seviyorum.Hafta gelsede bir an evvel yeni bölümü izlesem diyorum.Esprili ve komedi diz boyu çok keyifli.Eyvallah hepinize.
    |
    |
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    Oyunlardaki küfür hakaret kısmında cafelerdeki arkadaş ortamı kötü oynayınca hakaret yada küfürleşme olmaz çünkü yüz yüzesin hemen karşılığını farklı yollardan alırsın.

Güney korede vatandaşlık numarası ile oyunlara kayıt oluyorsun ve oyunda ne halt edersen sorumlu oluyorsun. ona sövim buna hakaret edeyim sıkar. Ve bu vatandaşlık numarası ile oyuna girdiğinde yaşı ufak ise ailesinden izin gerekiyor oyuna girebilmesi kayıt olmabilmesi için. Çoğu oyunda onlie olarak 18 yada 16 dan büyük ve küçükler için ayrı serverlar bulunuyor.

Bu sistemin Türkiyeye gelmesini çok istiyorum. Tc kimlik ile kayıt yapılıp hakaret edenin cezasını çekmesini istiyorum. Uzaktan sövüyor sayıyor pc kapatıyor bitiyor .
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 30 gün cezanın, 29 gün 9 saat 1 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Talha twicth'de Halo yayınlarınıda biliriz genelde ölüyordun, yani karşındaki oyuncunun seni öldürmesi için X1 elite gamepad kullanmasına gerek yok ki snes gamepad ilede alırlar seni....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 19 Mart 2016; 11:28:08 >
    |
    |
    890 Mesaj
    "Aynayı da yapabilirsek onun için de çalışacağız dedi."
    |
    |
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,545
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.