Şimdi Ara

2si1 'Bütçe dostu' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 bu hafta da dopdolu. Oyun dünyası Quantum Break'in Windows 10 için de çıkacağını konuşa dursun bilim dünyası Einstein'nın 100 yıl sonra haklı çıkmasını kutluyor. Teknoloji, Bilim ve Oyun dünyasında öne çıkan haberlerle 2si1 sizlerle.

• Cuma akşamlarının vazgeçilmezi. Ailecek severek izliyoruz.

• Hocam iyi hoş güzelde bu taramalı gömleklerden vazgeçseniz keşke :D

• Gecen haftaki cok iyiydi :D İzliyoruz..

• rez

• Gömlek ateş ediyor.

• Gömlek gözümü kamaştırıyor =D

• Teşekkürler. Keyifli yayın olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .S -- 12 Şubat 2016; 21:39:09 >
  • Gomlek yanar donerli

• bizim memlekette de halk saraya borçlanıyor :D

• Amerikanın adaletini seviyim.
    Orda başkan halka borçlanıyormuş kendi bütçesini aşınca,burda milleti gss(deli dumrul vergisi) gibi bir ton vergiyle saraya borçlandırıyolar,çerez parası arabalar vs harcamalar için.
  • 980ti takıp steamden 3 TL'lik oyun beklemek nedir Talha.

Mesut hocam: Hardwell On Air podcastlerini öneriyorum sana. Protocol Radio, Maxximize on Air, Revealed Radio da diğer önerilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 12 Şubat 2016; 23:30:50 >
  • android müzik konusunda "snaptube" yi tek geçerim.
    uzaylılar mülteci olarak ilk türkiyeye gelirler bence :)
  • Google ın ülkemizde vergi vermemesi bence de çok sinir bozucu
  • Güzeldi
  • Yalvarırım biri 32.26-32.29 arasını gif yapsın.
  • "Xbox'in mezar tasini diktiler"

Zaten bütün konsol sahipleride hep bu ani bekliyorlardi: Su Xbox'in oyunlari ne zaman PC ye duyurulacakda bizde 300$ verip konsolu alacagimiza kosa kosa gidip 1000-1500$€ para verip sistem toparliycaz. Bu millet bu ana kadar nerdeydi de birden herkes High End PC sahibi oldu?

Ah Xbox vah Xbox bak mezar tasinida diktiler senin. Topragin bol olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monitörü kapatıp dinledim programı. gömlek yakıyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

"Xbox'in mezar tasini diktiler"

Zaten bütün konsol sahipleride hep bu ani bekliyorlardi: Su Xbox'in oyunlari ne zaman PC ye duyurulacakda bizde 300$ verip konsolu alacagimiza kosa kosa gidip 1000-1500$€ para verip sistem toparliycaz. Bu millet bu ana kadar nerdeydi de birden herkes High End PC sahibi oldu?

Ah Xbox vah Xbox bak mezar tasinida diktiler senin. Topragin bol olsun.

Hocam bence bir tek böyle düşünen biz türkleriz, exc olsun olmasın birçok insan pc ile uğraşmak istemiyor yada bilmediğinden hiç bulaşmak istemiyor, konsol'da takıyorsun cd'ni paşalar gibi oynuyorsun. Adam "OOO BONOM OYONOM POCO'YO ÇOKMOŞ KONSOL OLMOM BODOOO" demez çünkü avrupa/amerika insanı elit insan bizdeki gibi çirkefliğe vurmuyor kimse. Senin oynadığın oyunu adam PC'de oynasa nolacak yani niye bu kadar kuduruyor bizim insanlar anlamıyorum, şuanda The Last Of Us pc'ye çıksa sinir krizi geçirip hastaneye yatırılacak binlerce türk playstation kullanıcısı var yani bu kadar kasmaya gerek yok ki. Oynayın geçin abi ne abarttınız ya!

• Merhaba, her cuma kaçırmadan keyifle izliyorum sizi. Rusya'nın ek vergilendirme politikası ile ilgili birşey söylemek istiyorum.

Rusya'nın yandex e destek olması için Google dan ek vergi alması mantıklı geldiğini söylediniz. Türkiye'nin yerli telefon üreticine (ithalatçısına) destek için diğer markalara ek vergi getirmesi niye mantıklı gelmemişti?

Google da ek vergiyi cebinden ödemeyip reklam birim maliyetlerine yansıtacaktır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.