Şimdi Ara

2K 144 HZ MINI ITX KOMPLE SİSTEM ( 1TB NVME -QHD 144HZ- CORSAIR WIRELESS KULAKLIK MOUSE )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
4
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    SABAH 9 AKŞAM 8 ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞIM İÇİN VAKİT AYIRAMADIĞIM SİSTEMİMİ SATIYORUM. KASADAKİ PARÇALARIN HEPSİ YURTİÇİ GARANTİLİ VE SIFIR ALINMIŞTIR. 2019 EYLÜL AYINDA TOPLANMIŞTIR. 5-6 AY GÜNDE EN AZ 3-4 SAAT KULLANDIM. SON 2 AYDIR PEK KULLANMADIM SADECE. İŞLEMCİSİ SİLİCON LOTTERY OLARAK GELDİ. 4.1 GHZ 1.24V İLE KULLANIYORUM. BÜYÜK İHTİMAL DAHA İYİSİ YOKTUR.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ KONU ALTINA YADA PM İLE SORABİLİRSİNİZ.

KARGO İLE SATIŞ YOKTUR. SADECE ELDEN DENENEREK SATILACAKTIR.

KASA VE EKİPMANLAR YANİ KOMPLE SİSTEM SATIŞIDIR. KASA VE EKİPMANLAR AYRI SATILABİLİR. FİYATTA PAZARLIK YOKTUR. LAPTOP İLE TAKAS OLUR.

FİYAT: 8750 TL

SADECE KASA FİYAT: 5750 TL

SAHİBİNDEN LİNKİ :https://www.sahibinden.com/arama?category=13408

KASA

MSI B350I PRO AC

RYZEN R5 1600 1.24v 4.1ghz

ADATA XPG D60G 2X8 16GB 3200MHZ C16

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 256Bit GDDR5

INTEL 660P 1TB 1800MB/1800MB NVME M2

RAİDMAX COBRA RX-800AE-M 800W 135MM FAN 80+ GOLD MODÜLER

PHANTEKS ENTHOO EVOLV ITX TEMPERED GLASS

SIVI SOĞUTMA SATIŞA DAHİL DEĞİLDİR.

EKİPMAN

SAMSUNG 27' 144HZ LC27JG50QQMXUF 1440P 2K QHD CURVED GAMING MONITOR

CORSAIR VOID PRO WIRELESS ( AMAZON.COM )

CORSAIR DARK CORE WIRELESS ( AMAZON.COM )

CHERRY MX BOARD 3.0

FOTOĞRAFLAR:

2K 144 HZ MINI ITX KOMPLE SİSTEM (  1TB NVME -QHD 144HZ- CORSAIR WIRELESS KULAKLIK MOUSE )

2K 144 HZ MINI ITX KOMPLE SİSTEM (  1TB NVME -QHD 144HZ- CORSAIR WIRELESS KULAKLIK MOUSE )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 19 Ağustos 2020; 15:31:18 >

• Fiyat güldürdü :)
  • ysnkrtkn Y kullanıcısına yanıt
    Yüzünüzde tebessüme sebep olduysa ne mutlu bana , iyi günler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum istanbul bagcılarda oturuyorum sadece monitöre teklif verirsen düşünürüm özel mesajını bekliyorum
  • Monitör kaç kuruş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parça satışı için takip :)
  • Sadece monitör satılıkmı satılıksa garantisi varmı ne kadar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YENİ SİSTEM SATIŞTA KONU GÜNCEL
  • Monitorsuz , sıvı sogutma dahil sadece kasaya nakit 5 bin verebilirim, Kartal'dayım. ekran kartı rx 580 var , hayırlı satıslar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.