Şimdi Ara

2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ Türkiye'de LPG Piyasasında... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
5
Favori
15.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Orijinalden alıntı: Prins-Teknik

Hayırlı olsun özellikle enjektörleriniz çok güzel olmuş. Ben eskiden GFİ bayisiydim, enjektörler biraz farklıydı. Teknik olarak bu yeni enjektörlerin acıklamasını yaparmısınız?

Saygılar

Recep usta

GFI kitinin daha once bayisi iseniz enjektorlerini ve fiyatini cok iyi biliyor olmaniz lazim. Tipki landirenzoda ve prinste oldugu gibi fiyati makul tutabulmek icin enjektor alternatifine gidilerek bu enjektor kullanildi bu resim Turkiyede demo olarak yapilan 5 montajdan birisidir.
    Bu yuzden fiyat bildirmiyoruz enjektor degistirme hakkimiz saklidir. Fiyatimiz ondan sonra belirlenecektir.
    Saygilar

Başarılarınızın devamını dilerim.

• quote:

quote:

Hayırlı olsun özellikle enjektörleriniz çok güzel olmuş. Ben eskiden GFİ bayisiydim, enjektörler biraz farklıydı. Teknik olarak bu yeni enjektörlerin acıklamasını yaparmısınız?

Saygılar

Recep usta

GFI kitinin daha once bayisi iseniz enjektorlerini ve fiyatini cok iyi biliyor olmaniz lazim. Tipki landirenzoda ve prinste oldugu gibi fiyati makul tutabulmek icin enjektor alternatifine gidilerek bu enjektor kullanildi bu resim Turkiyede demo olarak yapilan 5 montajdan birisidir.
    Bu yuzden fiyat bildirmiyoruz enjektor degistirme hakkimiz saklidir. Fiyatimiz ondan sonra belirlenecektir.
    Saygilar

Merhabalar;

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Merak ettiğim konu, GFI enjektörlerinin vermiş olduğu kalite, ms değerleri, performans vs değerlerini yakalayabilecek mi?

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: paliogo

quote:

quote:

Saygılar

Recep usta

Saygilar

Merhabalar;

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Merak ettiğim konu, GFI enjektörlerinin vermiş olduğu kalite, ms değerleri, performans vs değerlerini yakalayabilecek mi?

Saygılarımla.

Merhaba paliogo;

Bir ürünü değerlendirirken tek bir parça ile değil bir bütün olarak ele almak gerekiyor.Faruk Bey'in de belirttiği gibi enjektör hakkımızı saklı tutuyoruz fakat gerek regulatoru gerekse plug and drive yazılımı ve de uygun fiyatından dolayı GFI Kitleri tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayacak kalitede bir üründür.Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

Orijinalden alıntı: paliogo

quote:

quote:

Saygılar

Recep usta

Saygilar

Merhabalar;

Saygılarımla.

Merhaba paliogo;

Bir ürünü değerlendirirken tek bir parça ile değil bir bütün olarak ele almak gerekiyor.Faruk Bey'in de belirttiği gibi enjektör hakkımızı saklı tutuyoruz fakat gerek regulatoru gerekse plug and drive yazılımı ve de uygun fiyatından dolayı GFI Kitleri tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayacak kalitede bir üründür.Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Merhabalar;

Aracıma lpg sistemi bağlatacağım için kendimce en markayı bulmaya çalışıyorum. Araçtırmalarıma göre Teleflex'in çok iyi bir marka olduğunu öğrendim. Bu GFI kitleri ile aynı kaliteyi vereceğini taahhüt ediyor musunuz? Mukayese etmek açısından, daha önce Teleflex tecrübeniz oldu mu?

Saygılarımla.

• Merhabalar ;

Teleflex GFI ile yeni GFI kıtlerini mukayese edebilmem için sizin de belirttiğiniz gibi Teleflex GFI kitini yakından tanımam gerekir oysa benım bu kit ile bildiklerim teorik bilgilerin ötesinde değil ; bu sebeble Teleflex GFI ile yeni GFI kitlerini mukayese edemeyeceğim.Teleflex GFI dan bildiğim kadarıyla GFI regulatoru oldukça kaliteli ve yuksek HP li araçlarda başarı ile çalışan bir regulator ,buna ek olarak GFI ECÜ ve Yazılımı BRC nin şuan kullandığımız ecü ve yazılımı ile birer bir aynı ; ayrıca elektirik tesisatı ve lpg göstergesi de BRC nın kullandıkları ile aynı malzemeler.Bu kitte farklı olarak selenoıd valfli enjektör kullanılacaktır.Bu kalitedeki bir ürünü çok uygun fiyata çok yakında LPG sektöründe göreceğiz.Beklemenizi tavsiye ederim ,bir aya kadar bir aksilik olmazsa ürün lpg piyasasına sağlam bir giriş yapacaktır.Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Merhabalar ;

Teleflex GFI ile yeni GFI kıtlerini mukayese edebilmem için sizin de belirttiğiniz gibi Teleflex GFI kitini yakından tanımam gerekir oysa benım bu kit ile bildiklerim teorik bilgilerin ötesinde değil ; bu sebeble Teleflex GFI ile yeni GFI kitlerini mukayese edemeyeceğim.Teleflex GFI dan bildiğim kadarıyla GFI regulatoru oldukça kaliteli ve yuksek HP li araçlarda başarı ile çalışan bir regulator ,buna ek olarak GFI ECÜ ve Yazılımı BRC nin şuan kullandığımız ecü ve yazılımı ile birer bir aynı ; ayrıca elektirik tesisatı ve lpg göstergesi de BRC nın kullandıkları ile aynı malzemeler.Bu kitte farklı olarak selenoıd valfli enjektör kullanılacaktır.Bu kalitedeki bir ürünü çok uygun fiyata çok yakında LPG sektöründe göreceğiz.Beklemenizi tavsiye ederim ,bir aya kadar bir aksilik olmazsa ürün lpg piyasasına sağlam bir giriş yapacaktır.Selamlar...

Sevgili ustam bu selenoid valfli enjektör nerde üretiliyor, teknik özellikleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_usta

2a müh. ve brc bayileri için iyi bir gelişme olarak görüyorum.. yeni ürününüz hayırlı uğurlu olsun. allah bol kazançlar nasip etsin..

Teşekkürler Mehmet Ustam ;
    Allah size de hayırlı bereketli işler versin.Dostlara, güzel insanlara her zaman vereceğimiz cevap , alacağımız selam vardır.
  • Yeni kitiniz hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla grup her klasmanda LPG dönüşüm kiti satmak için çalışmalar yapıyor.

Kit M T M , BRC , Z a v o l i ,G F I gibi . Bu markaların fiyat aralığına baktığımızda tabi M T M in khein enjektörlü olduğu varsayımından hareket ile fiyatlar pahalıdan ucuza doğru sıralanarak bir yelpaze oluşturulmuş.

GFI da gördüğüm enjektörler ise Atiker in kullandıklarına benziyor. Bu şekilde her kesimden müşteriyi kazanmak hedeflenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratezcan

Yeni kitiniz hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla grup her klasmanda LPG dönüşüm kiti satmak için çalışmalar yapıyor.

Kit M T M , BRC , Z a v o l i ,G F I gibi . Bu markaların fiyat aralığına baktığımızda tabi M T M in khein enjektörlü olduğu varsayımından hareket ile fiyatlar pahalıdan ucuza doğru sıralanarak bir yelpaze oluşturulmuş.

GFI da gördüğüm enjektörler ise Atiker in kullandıklarına benziyor. Bu şekilde her kesimden müşteriyi kazanmak hedeflenmiş.

Teşekkürler Muratezcan ;

Sizin de belirttiğiniz gibi yeni GFI KİTLERİ tüm motor tiplerine ve her kesimden müşteriye hitap edecek teknik donanıma ve uygun fiyata sahip olacak.Selamlar...
  • Hayırlı olsun.
    Peki hali hazırdaki GFI SGI kullanıcıları (Tunalı bünyesinde takılan) bundan sonra servis hizmetlerini kimden alacaklar.
    GFI sitesinde MTM S.R.L. ortaklığından da bahsedilmekte, şu anki distribütör olarak da Tunalı gösterilemekte.

Daha önca montaj yapanlar 2A'dan hizmet alabilecekler mi?

Selamlar
  • bu sistemin normal brc sisteminden farkı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

bu sistemin normal brc sisteminden farkı nedir?

Merhaba ;

Yeni GFI Kitlerinde Ecü ,yazılım ,tesisat,basınç sensörü ,gösterge BRC kitlerinde bulunan ürünlerle aynı ; Regulatörü Teleflex GFI kitindeki Regulatörle aynı ; buna ilaveten sistemin lpg enjektörleri ,diğer ekipmaları farklı olacaktır.
  • quote:

Yeni kitiniz hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla grup her klasmanda LPG dönüşüm kiti satmak için çalışmalar yapıyor.

Ecu Valeo değil, hiç kimse bahsetmemiş ecu'nun değiştiğinden. Düğmeye bakılırsa bravo yada brc'nin Türkiye'de kullandığı ecu ile aynı olma ihtimali kuvvetle muhtemel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

quote:

Ecu Valeo değil, hiç kimse bahsetmemiş ecu'nun değiştiğinden. Düğmeye bakılırsa bravo yada brc'nin Türkiye'de kullandığı ecu ile aynı olma ihtimali kuvvetle muhtemel.

@Msci

Bravo nerden çıktı ? Ecü'nün Valeo olduğunu kim söyledi? Ecünün değiştiğini yukarda yazdık ; BRC nın MY11 Kitlerinde kullandığı ecü ile aynı ecü diye...Tahmin yürütüleceğine yazdıklarımızı okursanız hem daha doğru bilgiye siz hem de kullanıcılar ulaşmış olur.

• Evet arada yazılmış ama görmedim, görseydim şunu yazardım :

Enjektörü değişmiş, ecu değişmiş bana gfi olarak hiç bir şey ifade etmiyor. Bravo kitinizden sadece regülatörü farklı şu durumda.
  • Peki hali hazırdaki GFI SGI kullanıcıları (Tunalı bünyesinde takılan) bundan sonra servis hizmetlerini kimden alacaklar.
    GFI sitesinde MTM S.R.L. ortaklığından da bahsedilmekte, şu anki distribütör olarak da Tunalı gösterilemekte.

Daha önca montaj yapanlar 2A'dan hizmet alabilecekler mi?

Selamlar
  • quote:

quote:

Bazı arkadaşların Teleflex GFI de Daha önceden tecrübesi olmadı için ( sizi yanlış anlıyor )

Teleflex GFI Kaliteli yapan özellikler,

1-Enjektör

2-Kontrol Ünitesi

3-Tesisat Kabloları

4-Şamandıra

• quote:

Evet arada yazılmış ama görmedim, görseydim şunu yazardım :

Enjektörü değişmiş, ecu değişmiş bana gfi olarak hiç bir şey ifade etmiyor. Bravo kitinizden sadece regülatörü farklı şu durumda.

@Msci ; size göre bir şey ifade etmemesi zaten bize de bir şey ifade etmiyor; yani düşünceniz çok da önemli değil. Bravo kiti ile bu kiti aynı kefeye koymanız zaten benim de sizin düşüncenizi boş bir kefeye koymamla aynı şey; yani bu düşünceler sadece bizi bağlıyor aksi halde sizin düşünceleriniz başkaları için bizim kitimiz de başkaları için önemli şeyler ifade edebilir.Hayırlı işler

• quote:

quote:

quote:

Bazı arkadaşların Teleflex GFI de Daha önceden tecrübesi olmadı için ( sizi yanlış anlıyor )

Teleflex GFI Kaliteli yapan özellikler,

1-Enjektör

2-Kontrol Ünitesi

3-Tesisat Kabloları

4-Şamandıra

Bu üyeliğinide riske attın Recep usta

@ Mehmet bey.

Benim ne demek istediğimi bu sektöre yakın olanlar çok iyi anladı, size bir şey ifade etmesede olur.

Yeni kitiniz ile başarılar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.