Şimdi Ara

27 Eylül'de PowerTurk Turksatta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde mtv + 1 belgesel + 1 cizgi film kanalıda olsa tadından yenmeyecek walla
  • İyi oldu valla.Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Artık Kral ve Flash'a muhtaç değilim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

İyi oldu valla.Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Artık Kral ve Flash'a muhtaç değilim.

harbi yaa çok ii oldu
  • bu povertürk kanalı müzik yayını mı yapıyor acep?
    eğer öyleyse türksatta istemediğin kadar var zaten.
    buna niye bu kadar seviniliyor anlamıyorum
  • Birde Discovery Channel gelirse çok memnun olurum.Zaaten birsürü müzik kanalı var.
  • Türkçe Discovery'i şimdilik unutun.
  • eeeee ne oldu yayın varmı nasıl bulcaz
  • millet bu sabah teknik@powerfm.com.tr mail adresine mail çektim verilen cevap yalnızca powertürk tv ve power xl yayına başlayacakmış bilgilerinize

not:BU gece test yayını yapmayı düşünüyoruz.
    detayları yayına başladığımızda bildireceğiz.

gelen 2. mail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceep -- 27 Eylül 2005, 13:09:02 >
  • muhtemelen test 1 ve test 2 yayınına gelecekler
  • ne yayını yapacak mış?
  • powerturk tv turkçe müzik xl daha çok yabancı ağırlıklı ve çok çok kaliteli 2 adet TV
  • doğanlarınsa boş ver gitsin. en iyisi türkmen tv
  • oo yaşadık, Powe XL'de geliyorsa
  • güzel haber
  • powerturk ve power XL vakkonun sahibi cem hakkonundur. Doğanlarla alakası yok sadece o paketin içinde geliyor...

Of siz adamı kanser edersizi ya
  • ee hani yok daha???
    bilgisi olan?
  • Arkadaşlar bilen varsa buraya frekansını yazabilir mi?Tekar arama yaptım ama KanalD paketinde çıkmadı.Yeni olarak Dream Turk çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saltuk -- 28 Eylül 2005, 16:29:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

Arkadaşlar bilen varsa buraya frekansını yazabilir mi?Tekar arama yaptım ama KanalD paketinde çıkmadı.Yeni olarak Dream Turk çıktı.

Evet arkadaşlar bizahmet frekens lütfen.
  • Gene Aldık havamızı sanırım DT ye talim
  • arkadaşlar bi aralar number one tv vardı o da güzeldi bea niye giddiki bizi dt ye muhtaç etti neyse powertürk cafanar gibi artı onu izleriz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.