Şimdi Ara

256 k ile 36 kb/s indiriyorum!!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben az önce dosya indiriyordum.baktım 36 kb/s indiriyor.benim internet 512 k mı yoksa 256 mı?

• 512K 53kb/s'dır..
    heyecanlanmana gerek yok kullandığın download manager bi anlık yanlış göstermiştir..

birde bu konunun bu bölüm ile ne alakası var onu anlasam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiesTorN -- 12 Ağustos 2005, 17:17:42 >
  • yanlız bugün hatlar galiba baya temiz microsoft un sistesinden 150mb dosyayı sn 200-210k ile çektim....

belkide yurtdışı çıkışlarının artması biraz etkiledi galiba bağlantıları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreadmoore -- 12 Ağustos 2005, 17:22:20 >
  • maaşAllah de nazara gelmesin. internette donload yaparken başlangıçta yüksek hızlar görmen yada ara da hız artışı gibi görünen bu işlemler normaldir. hızını anlamak içinhttp://speedtest.ttnet.net.tr dan faydalanabilirsin!
    kolay gelsin..
  • ben download manager kullanmıyordum o sırada.normal mozillayla indiriyordum.
  • kardeş o sitede testde benim 256 yı 533 diye görüyo
  • çok doğru...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: TiesTorN

512K 53kb/s'dır..
    heyecanlanmana gerek yok kullandığın download manager bi anlık yanlış göstermiştir..

birde bu konunun bu bölüm ile ne alakası var onu anlasam

+1
    256 adsl ıle maksımum 28 kb/s ındrebılrsın
    daha hzılı ındırmen olanaksız bazen benım flashget 60 kb bıle gosterıyor anlık
    ama onemlı olan ortalama hız

• hakikaten bugğn 36-43kb/s ile indirdim bugün.. inşallah böyle sürer..
  • bizim bi arkadas var idm kullanıyor sizin gibi habire bize msg su anda 100 ile indiriyorum su anda 60 ile indiriyorum falan biz tabi alıstık bu sozlerıne adama anlatamıyoruz 256 baglantı ıle ortalama 26 kb i gecemesın ama nafıle
  • bu hız serverdan servera değişiyo tab.ama bende rapidden flashget ile ortalama 32 ile indiriyorum
  • yanlış ne 26sı 28i..

256/8=32kbps max hız.

32-trafik-windows ayarları-ttnet=26~28
  • yok max hız 32 olamaz o teorik hızdır...
    Kablo dan ve santrale uzaklıktan değişir, 28.7 civarı bişeye tekabül ediyor ortalama
  • max 28 falan görülür 256 k da..
    bende max 25 hattımda biraz parazit var heralde
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gururmania

yanlış ne 26sı 28i..

256/8=32kbps max hız.

32-trafik-windows ayarları-ttnet=26~28

Ya geçen biri böyle bi topic açtı ayarlar yapıyosunuz diye iadsl hızlanıyor.Bulamadım sen mi açmıştın onu?
  • Arkadaslar bende 512kb limitli vardi 256 limitsize cevirdim 2 gun sonra cevirdiler ve telefonla haber bile verdiler. Ancak modemin gatewayinde 64/256 gozukmesine ragmen 10 gun kadar 50-60 Kb d/l ettim. Sonra duzeldi son bir aydir 27-28 Kb oluyordu. Gecen gece rapidshare ve megauploadtan 40-44 ile sabit arada 80-85 Kb e kadar sicramalar ile d/l ettim. Sanirim ay basinda TT bir surpriz yapacak. Yurtdisi cikisimiz 19,5 Gbitlere ulasmisken hadi hayirlisi diyorum.
  • alla alla bende hep 23-24 inidiriyo bazende duşuyo tabii bugun deneyelim..
  • Bende 256 kullanıyorum. Fakat bazen gerçekten öyle hızlanıyorki 512 olmayacağıma göre nasıl 256 nın max değerini geçiyorum diye şaşırıyorum.
    Bence devlet kuruluşu telekom kime ne kadar hat verdiğini bilmiyor veya takip etmiyor....
  • ya ben geçen gün bişi indiriodum 100 le başladı ama sora giderek düştü ama baya bişi indi tabi o arada
  • SS KOY YOKSA İNANMAM
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.