Şimdi Ara

2500 Liram var Pazar telefon alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne almalıyım sizce aklımda olan telefonlar
    Sony Z5 Premium
    Samsung Galaxy Note 5
    Samsung Galaxy S6 Edge
    İphone 6

Başka önerilerede açığım.

• Ben note 5 öneririm,z5p'nin 4k çok fazla sınırlandırılmış sadece sony'nin kendi uygulamalarında 4k çalışıyor onun dışında cihaz full hd o yüzden direk z5'de düşünebilirsiniz batarya performansı z5p'ye oranla biraz daha iyi
  • Note 5 kullanıyorum kesinlikle denemelisiniz bence. 4K ekran vs.hikaye bence neden diyeceksiniz o kadar güçlü bir sistemi kaldıracak batarya yok. Ekran için ideal full hd'dir yada 2K'dır gunumuz sartlarında. S6 edge note 5den dusuk ve bayagi yavas bir makine onu direkt eleyin, ayrica ekrani kirsaniz telefona odediginiz paradan ayarlamaniz gerekecek. Iphone 6da Sony ve Note 5e gore yavas kaliyor, 6s olursa Note 5 ve 6s icinden de 6s derdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıclerınde en ıyı telefon z5premıum androıdde,samsung arayuzu malum sorunlu note8 de olsa malesef..

41.dakıkadan ıtıbaren

• Note 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 6

• Note 5 tabikide

• M9

• alperkar kullanıcısına yanıt
    note 5 alın şahsen s7 yi beklerdim çok güçlü gelcek
  • ben olsam note 5 alırdım
  • Hepinize teşekkür ederim bayadır 5800 kullanıyorum yeter dedim bekleyemeyeceğim yeni telefonları note 5 i ve z5p yi elime alıp deneyeceğim ve o an hangisi hoşuma giderse onu alacağım sanırım.
  • Z3 kullanıyodum memnun kalmadım İphone 6 aldım (hala kullanıyorum) . Şimdi note 5 almayı düşünüyorum. İphone 6 güzel ama ios bana göre değil. İos'un sınırlamaları senin için sorun olmayacaksa iphone 6 al sorun olursa Note 5 derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.