Şimdi Ara

2500₺ alan biri 80.000₺ arabaya bağlayabilir'mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Kredi işine girmezsem 50 yaşımda anca alırım

Alıntıları Göster
    krediyle mal sahibi olmak enflasyonist ortamlarda daha mantıklıdır.2. el araç hergün deger kazaniyor.
    krediyle al. az yakan birşey al ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 7 Mart 2020; 19:1:44 >
  • Güzel kardeşim beni sakın yanlış anlama ama senin yaptigina ayranı yok icmeye atla gider s... muhabbeti derler ben borcum harcim olmamasina ragmen yarin ne getirir acaba nasil kazancimi devamli hale getirebilirim yollari ariyorum senin dusundugune bak yemem icmem giymem diyosan buyur al ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekarım. Aylık gelirim 6-6500 civarı. 2012 sportage aldım 2 ay önce 5 yıl krediye girdim. Aylık 2500 ödüyorum. Mecbursan al benim gibi. Zor oluyor öderken. Bu devirde geçinmek çok güç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2500 tl ye zaten kiran yoksa bekarsan insan gibi belli bir hayat yaşam kalitesinde ancak yaşaya bilirsin..

Elzemse değiştir aracını zaten ancak o maaşla. Şu koşullarda ne yaparsan yaparsın çünkü evlendinmi İstanbul da yaşıyorsan ancak geçinirsin oda hala ailenin yanında. Kalırsan karınla ucu ucuna. Yaşarsın.. İyiki evlenmeden zamanında bu arabayı almışım dersin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son_samuray kullanıcısına yanıt
    kapının önünde yakmasınlar.
  • Asgari ücretin bir tık üstü 2500TL gelirle 80.000TL'lik araba almaya kalkmak akıllı bir insanın yapacağı bir iş değil.

40 - 45'e B-segment işini görecek birşey alman çok dana mantıklı olur.
  • aileden de kalan bir varlığın varsa istersen 2000 tl maaş al. paran olduğu müddetçe ağa da sensin paşa da
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.