Şimdi Ara

2500-3000 tl arası tavsiyeleriniz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: musti35

Snapdragon 730 işlemci kullanıyor. İşlemcisi tabi ki bir snapdragon 845 değil.
    Orta-üst seviye bir model
    Gündelik işler için sorun yaratmaz

O bütçelere amiral gemileri alınabilir olduğu düşünülürse fiyat olarak biraz pahalı kalıyor
    Ama tasarımı beğenildiyse alınabilir.

Kamera örneklerini daha henüz incelemedim.Tam bilgim yok.
    Hocam peki yurtdışı garantisiz 3000 tl ye xiaomi redmi k20 pro alınır mı? Tasarim mi9 t nin aynısı fakat işlemci 855 vs.

Benimde arkadaş gibi bütçem 3000 tl. Herkes v30+ ve g7 thinq önermiş fakat lg ye pek ısınamıyorum korkuyorum baya. Xiaomi cihazlar cok kaliteli ama tr garantiler bütçemi aşıyor o yüzden yurtdışı alıp imei arttırmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vril kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı cihaz alınabilir, arıza olasılığında garantisiz olması gözardı edilirse.
    Genelde temiz kullanımda 2 sene sorun çıkartmıyor cihazlar.
    Tabi ki elektronik şans işi.

Yurtdışı cihazlar için pasaport kaydı için artık 1500 TL isteniyor
    Toplamda size ne kadara mal olacak göz önünde bulundurun derim.

Ayrıca band sorunları çıkabiliyor, biraz detayalı araştırma gerekebilir bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 29 Temmuz 2019; 16:35:32 >
  • quote:

Yurtdışı cihaz alınabilir, arıza olasılığında garantisiz olması gözardı edilirse.
    Genelde temiz kullanımda 2 sene sorun çıkartmıyor cihazlar.
    Tabi ki elektronik şans işi.

Yurtdışı cihazlar için pasaport kaydı için artık 1500 TL isteniyor
    Toplamda size ne kadara mal olacak göz önünde bulundurun derim.

Ayrıca band sorunları çıkabiliyor, biraz detayalı araştırma gerekebilir bu konuda
    yok hocam 2000-3000 tl 'lik cihaza 1500 tl'ye kayıt yaptırmam zaten çift sim olduğu için 8 ay sürem var zaten o 8 ay sonundada imei attırcam. Band sorunu sadece vodafone'da varmış sanırım ben turkcell kullanıyorum. Garanti olayına gelince'de garant ekran vs bu tarz durumları karşılamıyor zaten diğer durumlar içinde dışardan ücretiyle tamir ettirsem bile yine o 1200 tl lik farkı kapatamz o yüzden yurtdışı daha mantıklı geliyor bana

Peki size sorum hocam mi9T ile k20 pro arasında ki 900 tl farka değer mi sizce ? tasarımlar birebir aynı ama k20 pro'da 855 işlemci daha hızlı parmak izi okuyucusu daha iyi hoparlor vs. var

Bide bu fiyat aralığına xiaomi almak'mı daha mantıklı yoksa lg g7-v30+ vs almak mı daha mantıklı

• Galaxy a50
    Galaxy S8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    900 TL farkı yaratan işlemci, kamera sensörü ve ses chipi
    Birisi orta üst sınıf, biri amiral gemisi.
    Tercih tabi ki size kalıyor.

Mi 9T işlemcisi ile günlük kullanım için ideal bir telefon.
    Ama oyun için düşünülüyorsa Redmi k20 pro daha mantıklı.

Mi 9T fiyatına Snapdragon 845 işlemcili bir model bana daha mantıklı geliyor.
    LG G7 ses,sağlamlık, suya dayanıklılık, ekran, işlemci olarak daha iyi bir seçim.

Ama tasarım olarak Mi 9T beğeniyorsanız günlük işler için çok çok yeterli bir model.
  • quote:

900 TL farkı yaratan işlemci, kamera sensörü ve ses chipi
    Birisi orta üst sınıf, biri amiral gemisi.
    Tercih tabi ki size kalıyor.

Mi 9T işlemcisi ile günlük kullanım için ideal bir telefon.
    Ama oyun için düşünülüyorsa Redmi k20 pro daha mantıklı.

Mi 9T fiyatına Snapdragon 845 işlemcili bir model bana daha mantıklı geliyor.
    LG G7 ses,sağlamlık, suya dayanıklılık, ekran, işlemci olarak daha iyi bir seçim.

Ama tasarım olarak Mi 9T beğeniyorsanız günlük işler için çok çok yeterli bir model.
    şöyle söyliyim genelde günlük işlemler ama geceleri 2-3 saat pubg oynarım arada bir.

K20 Pro'da band 20 yokmuş sanırım bu beni biraz düşündürdü
    Evet, band sorunları olabilir,
    2-3 mesaj önce yazmıştım, araştırmak lazım bu durumu.

PUBG oyununu performasnlı ve yüksek çözünürlüklerde oynayabilmek için snapdragon 845-855 işlemciler tercih etmek daha iyi.
    Snapdragon 730 PUBGde nasıl performans veriyor, bilgim yok o konuda
  • quote:

Evet, band sorunları olabilir,
    2-3 mesaj önce yazmıştım, araştırmak lazım bu durumu.

PUBG oyununu performasnlı ve yüksek çözünürlüklerde oynayabilmek için snapdragon 845-855 işlemciler tercih etmek daha iyi.
    Snapdragon 730 PUBGde nasıl performans veriyor, bilgim yok o konuda
    youtube'da izledim hd kalitede lag-takılma olmadan oynatıyor benim için iyi sayılır.

bu lg g7 thinq güzel cihaza benziyor bi bataryası eksik biraz. Ama ondada lg'ye güvenemiyorum hiç
    LG son telefonlarını sorunsuz üretiyor.
    G7 , V30 modellerinde eski sorunlar görülmedi.
    Eski modellerinde yaşanan sıkıtılar markayı oldukça lekeledi.
    Tabi ki en iyi seçim gönlünüzde yatandır.
  • quote:

LG son telefonlarını sorunsuz üretiyor.
    G7 , V30 modellerinde eski sorunlar görülmedi.
    Eski modellerinde yaşanan sıkıtılar markayı oldukça lekeledi.
    Tabi ki en iyi seçim gönlünüzde yatandır.
    hocam açıkçası lg iyi hoşa benziyor ama çentikli ekran arka kamera dizaynı vs tam bir iphone x çakması gibi duruyor.

mi 9T'nin tasarımı çok hoşuma gitti kamerasız full ekran olması vs. Ama g7 thinq'dede 845 işlemci ip68 sertifikası stereo hoparlör vs var çok arada kaldım
    Ben de çentiği hiç sevmedim.
    Sizin gibi arada kalsam almazdım çentik yüzünden.

Fiyatlar iniyor, Bir süre daha bekleyip kampanya denk getirince tasarım olarak gönlünüzdeki aslanı (Mi9T) almanız daha mantıklı görünüyor
  • 4 senedir lg g4 kullanıyor eşim hiç bir sıkıntı yaşamadık çok şükür son 6 aydır batarya sıkıntısı var sadece pil aldık ama ilki kadar verimli olmadı ve tekrar eski bataryayı taktık şuan gün içinde şarja takmak zorunda bende yani telefon alma arifesindeyim lg G7 thinq mantıklı bir tercih gibi duruyor fakat mavi sevmiyoruz piyasada da sadece mavi 2800 diğerleri maşallah 3200 - 3500 gidiyor siyah veya gri 3000 altı olursa hiç kaçırmam alırım bir tane.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.