Şimdi Ara

# 250 TL Altı Takım Elbise Fırsatları (D's Damat, Hatemoğlu, Altınyıldız, Kiğılı vs.) # (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
30
Favori
12.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İstanbul Viaport Avm otoparkındaki çadırda Cacharel takımlar 350 tl pier cardin takımlar 200 tl slimfit ve regular fit kesimler mevcuttu. 80 liraya cacharel gömlekler vardı. Zamanım fazla yoktu. Detaylı inceleyemedim. Kaşe kabanlar montlar ve ceketlerde vardı. Kumaş içerikleri nedir bilemiyorum. Avm ye yakın olanlar değerlendirebilir. Geçtiğimiz cumartesi gitmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam takım alma arefesindeyim arkadaşlar.
    Slim fit bi takım, gri renkli olacak şekilde gözünüze çarptı mı hiç :)
  • Banada lacivert ceket lazım uygun fiyatlı gören duyan paylaşırsa sevinirim

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Altınyıldız in sitesinden gecen ay yeni sezon takim elbiseyi 350tl ye aldim. Sitesine göz atin, ara sira sağlam indirimler oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

Altınyıldız in sitesinden gecen ay yeni sezon takim elbiseyi 350tl ye aldim. Sitesine göz atin, ara sira sağlam indirimler oluyor.
    Teşekkür ederim hocam bilgi için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

İzmir Kemeraltı Aykut Akiz.

2 pantolon 1 ceket 2 Kemer toplam 270 tl verdik geçen hafta. Gayet de kaliteli. Terzisi de oldukça iyi üstünüze cuk oturuyor aldıklarınız.
    İhtiyaç olduğunda gidip oradan alıyorum.
    Dediğiniz gibi, kaliteli ve ucuz.

# 250 TL Altı Takım Elbise Fırsatları (D's Damat, Hatemoğlu, Altınyıldız, Kiğılı vs.) #

• sık giyiyorsanız Pierre Cardin'i tavsiye ederim hiç sevmezdim bu markayı ama yün-elastan karışımlı kumaşlar o kadar rahat ki eşofman giymiş gibi hissediyorum. Altınyıldız çok rahatsız edici özelikle poliamit kumaşlardan uzak durun geceye çıkacak gibi aşırı parlak oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.