Şimdi Ara

Nisan Etabı - Ön Duyuru | Taze Kahvede %45 İndirim! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
10
Favori
17.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berke_han

Buraya sorsanız daha iyi olurhttps://forum.donanimhaber.com/goLastVisit_fav_ajax.asp?t=52382437&rd=yes

Alıntıları Göster
    Geçen hafta sordum diye hatırlıyorum ama çok yüksek bir mesaj trafiği olduğu için arada kaynadı sanırım, sizin bir öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Colombia Supremo, El Salvador, Tanzania AA o fiyat aralığındaki en iyi çekirdekler diyebilirim. Homojen kavrum, düşük asidite ile öne çıkmakta. Tanzania'yı biraz daha sert içim olarak ayrı tutabiliriz. Keyifli alışverişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pollyvinil

Yani aslında ondan da emin değilim, kafelerde içtiğim kahveler hoşuma gidiyor mesela flat white gibi içecekler ama bunu nasıl filtre kahve makinesiyle yapabilirim bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Sizin kafelerde içtiğiniz flat white için ayırabileceğiniz bütçenin üst limiti yok diyebilirim :) onun için espresso makinesi gerekiyor, siz filtre kahve makinesi istediğinziden emin misiniz?
  • pollyvinil kullanıcısına yanıt
    Bardağın yüzde 80ine denk gelecek şekilde bir french presde kahvenizi demleyin. Yüzde 20lik kısma denk gelecek şekilde ısıtılmış ama kaynamış sütünüzü başka bir french presse koyun ve köpük oluşması için pistonu birkaç kez indirip kaldırın. Bardağa önce kahveyi sonra pistonu çıkardıktan sonra(pressde köpük kalmasın diye) sütü ilave edin. Yakın bir tat alırsınız diye düşünüyorum

• Hocam merhabalar. Espresso ve latte için almak istiyorum ben de fakat açık kavrumu değirmende öğütmesi zor olur mu diye soracaktım.
    En son sanalbaharattan bir açık kavrum aldım, çok zor oluyor değirmende öğütmesi sertliğinden ötürü.Eğer sizdeki açık kavrum da benzeri ise ona göre alayım. Sözen manuel el değirmeni kullanıyorum da bu açık kavrum çekirdekleri öğütene kadar kol kası yapacam bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizotipall

Bardağın yüzde 80ine denk gelecek şekilde bir french presde kahvenizi demleyin. Yüzde 20lik kısma denk gelecek şekilde ısıtılmış ama kaynamış sütünüzü başka bir french presse koyun ve köpük oluşması için pistonu birkaç kez indirip kaldırın. Bardağa önce kahveyi sonra pistonu çıkardıktan sonra(pressde köpük kalmasın diye) sütü ilave edin. Yakın bir tat alırsınız diye düşünüyorum
    Hocam ısıtılmış ama kaynanamış* olacaktı sanırım :) ben de çok denedim ama süt köpürtme ile hiç uzaktan yakından alakalı olmuyor french press'teki köpürtme, siz nasıl yapıyorsunuz ki?

• 4 paket sipariş geçtim, bu haliyle kesinlikle sanalbaharat'ın kötü kahvelerinden avantajlı hale geliyo, fiyat olarak da öyle. Geçen sefer kavurma profilinden biraz sınıfta kalmışlardı benim gözümde onu da düzeltmişler, elinize sağlık
  • Brasil yellow bourbon ve Endonezya sulawesi siparişi verdim.Aromalı ve nispeten sert kahve seviyorum.Filtre kahve makinam var.Doğru bir seçim mi yaptım sizce bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus

Brasil yellow bourbon ve Endonezya sulawesi siparişi verdim.Aromalı ve nispeten sert kahve seviyorum.Filtre kahve makinam var.Doğru bir seçim mi yaptım sizce bilemedim.
    Endonezya sulawesi iyi gibi duruyor sertlik için, yellow belki hatalı olabilir hocam daha yumuşak kalır istediğine göre bence
  • Sanalbaharattan daha nasil uyguna geliyo anlamis degilim. %45 indirimle bile sanalbaharatin fiyatlarina yetisemiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Sanalbaharattan daha nasil uyguna geliyo anlamis degilim. %45 indirimle bile sanalbaharatin fiyatlarina yetisemiyo.
    Hocam, zaten kafadan kaybediyor sanalbaharat :) 1 kg olarak aynı kahveyi almak ne kadar mantıklı bireysel tüketici için?
  • Ethiopia Yirgaccheffe stokta yok gözüküyor, stok eklenecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarmert

Hocam, zaten kafadan kaybediyor sanalbaharat :) 1 kg olarak aynı kahveyi almak ne kadar mantıklı bireysel tüketici için?

Alıntıları Göster
    ben 2 haftada 1 kg kahve tüketiyorum ?
  • egurme kullanıcısına yanıt
    siparişimi verdim ama kargoya henüz verilmemiş.
  • 2.günü sipariş kargoya verilmedi hala

• pollyvinil kullanıcısına yanıt
    15-20 kez yukarı aşağı hareket ettirince pistonu 1/4 ü dolu olan press 1/5 süt 4/5 köpük haline geçiyor valla. Yakın oluyor dedim bir de. O tat için profesyonel yaklaşım şart

• Siteye girdim ama indirimi göremedim. Satın alma ekranında mı çıkıyor?
  • crimson76 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar; ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme aşamasından önce hediye/promosyon kodu kısmına dh45 yazmanız gerekiyor. Keyifli alışverişler
  • warland kullanıcısına yanıt
    Merhabalar; dün ve bu gün 18:00'e kadar gelen siparişlerin tamamı kargoya verildi, yarın öğlene kadar işlenmiş olur öğleden sonra takip numaralarını paylaşacağız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.