Şimdi Ara

🔺 +25 KULÜP 🔺 (3426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69.940
Cevap
25
Favori
721.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ortak çıkan yokmuş ,şanslısın

Afiyet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

Afiyet olsun

Olsada vermem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suzi dilara kullanıcısına yanıt
    Bu biraz fazla olmuş sanki
  • quote:

Afiyet olsun

Valla çok şiddetli bir mide ağrısı çekiyorum yoksa gayet ortak çıkardım o böreklere

• quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

quote:

Afiyet olsun

Valla çok şiddetli bir mide ağrısı çekiyorum yoksa gayet ortak çıkardım o böreklere

Kendine yapabilirsin onlar benim vermem zaten paylaşımı sevmem

• Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    Dua et midem kötü hala yoksa rüyanda görürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

Dua et midem kötü hala yoksa rüyanda görürsün

Görürdük

• AseLaL kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun canım benim neyin var?

Gelip hastaneye götüreyim mi seni?
  • Selam Gençlerbirliği napansınız ?

Bu arada bol bol su tüketin, en az 2,5-3 litre. Yoksa üreter taşı (böbrek taşı) oluşuyormuş.

Bu ay başında Salı günü müthiş bir sancı ile gecemi perişan etti. 2 saat bekledim en azından azalsın da arabayla hastaneye gideyim ama yok azalmayı geçtim arttı. Gece 3 gibi komşuyu aradım beni götür. O da hemen götürdü ve 2 saatlik serüven sonucu taş olduğunu gördük.

O gün üroloji ile görüşerek Cuma'ya kadar düşürmem için ilaç tedavisi başlattı ama düşmediğini biliyordum. Cuma günü acildeki doktora da giderek düşmediğini teyit ettirdim ve hoop yatış dedi. Dedim noluyoruz ?

Doktoru ameliyathanenin önünde bekledim en azından konuşayım diye ama o da beni arıyormuş ameliyat için. Acildeki doktor aradı neredesin, ben de dedim yahu ne aceleniz var doktorla konuşalım ondan sonra dedim ve 15 dakika sonra doktor ameliyattan çıkıp beni odasına götürdü. Odada tekrar böbreğin tıkanıklıktan dolayı çalışmadığını acil almam gerektiğini söyleyince gözümü kapattım ve öğleden sonra ameliyatı olmayan doktorla birlikte ameliyata girdik. Baya tırstım yalnız

Böbrek taşını aldıktan sonra damarlar dar diye bir de stent koymuş sağolsun. Dedi ki 2 hafta sonra da stenti alacaz. Haydaaa yine aynı şekilde mi dedim. Hemen hemen ama daha kolay olacak dedi. Bu Çarşamba günü de stenti almak için gittim ve onu da aldılar ve kurtuldum.

Yahu şuraya şarkı yazıp gidecektim ne ara derdimi anlattım, neyse silmeyeyim o kadar yazdım

Kısacası 2,5 - 3 litreden aşağı su içmeyin. Bende oluşmaz demeyin oluşuyormuş. Dikkat edin.

Şarkıyı da bırakıp gideyim bari. Eyyorlamam bu kadar

• Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun Allah beterinden korusun Revil

Benim de 5 yıl önce başımdan geçti böyle bi "Böbrek Taşı sancısından kıvrandığım gün-gece" iğne ile sonuçlanmıştı

İlaç tedavisi ile bi de 3 ay kadar günlük Yarım saat sıcak Yeşim taşı kullanmıştım böbrekler üstünde

4 mm kadar 3-4 taş vardı o zaman

Bol su içerim( kendimce okuduklarımdan 160 cm boy - 60 kg Skalasında 1.60 lt bana uygun olanı)

şimdi maaşallah çok rahatım

Asişciim sana da geçmiş olsun. Senin mide ağrısına sebep Yemek ve stres ağırlıklı sanırım.

MİDE için bi tecrübem yok çok şükür.

• Teşekkürler, sağlık çok önemli. Aman dikkat.

Asiş sana da geçmiş olsun

• Bi şarkı da ben bıraktım geceye. ..

• Geçmiş olsun

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Piercigim teşekkürler ama seni teee kadikoyden buralara kadar yormak istemem

Revival sana da cok geçmiş olsun o taş yüzünden annem az kalsın böbreğini kaybediyordu şükür Son anda kurtardık

Suzisim bende anlamadım ya neden oldu ama okulda yemek yediğim günlerde ağrı oluyor bugün ve dün yemedim rahat sayılırım şimdilik

• AseLaL kullanıcısına yanıt
    Yormak mı? Yahu sen iste aligopter tutayım kaliforniyalara gideyim. Senden önemli mi?
  • 5-6 litre su tabi ki fazla ve böbreğe zararlı olabilir. 1,5-2 tüketilmesi gereken en az miktar, ideali ise 2,5 - 3 olması gerekiyor.
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    En az değil en fazla. Buna benzer çok yazı var. Her şeyin fazlası zarar, 2 litreyi geçmeyelim. Senin niyetin ne? Biz yaşlıları öldürmek mi İkinci Baharımızı yaşamak istiyoruz Ben 35+'yım. Günde 3 litre su içersem 3 senede ölürüm Hadi beni geç, başlığın ayakta kalabilmesi için Suzi'nin çok yaşaması lazım. Fazla su içirtme ona

• Ben hiç su tuketemiyorum

Pier gitté tek gitme

• 
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.