Şimdi Ara

25-26bin seviyesinde içi geniş az yakan 0km araç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yol tutuş konfor tabiiki bahsettiğimiz dizel araçlardan daha üstün buna birşey diyemeyiz yani bir sümbülle kıyaslanamaz focus
  • arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler
    ama renaultun işçiliği konusunda oldukça büyük çekincelerim var

yani parçası ucuz diye yılda iki defa uğrayacağıma servise
    parçası biraz daha pahalı araç ile 2 yılda bir servise uğramak daha mantıklı geliyor bana

tabi bu dışardan bakan birinin görüşü :) yani renault bana güven vermiyor bu konuda malesef

accent era da ise baz donanımda yolcu hava yastığı ve abs bulunmuyor opsiyonel olarak ise fiyat artıyor ayrıca ortalama yakıt tüketiminde fabiadan 1 litre fazla oluyor

fabia yı neden diğerlerinden aşağıda tutuyorsunuz bunu açıklarsanız sevinirim ayrıca

zira okuduğum kadarıyla (binme şansım olmadı henüz) içi ve bagaj hacmi yeterli seviyede bulunuyormuş
    öyle çok performans beklentim yok benimde belirttiğim gibi ilk mesajda yakıt tüketim değeri ise benzinli olmasına rağmen düşük arkasında vw mevcut (dacia ile ilgili konularda sürekli arkasında renault var denildiği için söyleme ihtiyacı hissettim :))

yani dezavantajlarını bilen binen tanıyan tanıdığında olan varsa açıklarsa sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aero1

arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler
    ama renaultun işçiliği konusunda oldukça büyük çekincelerim var

yani parçası ucuz diye yılda iki defa uğrayacağıma servise
    parçası biraz daha pahalı araç ile 2 yılda bir servise uğramak daha mantıklı geliyor bana

tabi bu dışardan bakan birinin görüşü :) yani renault bana güven vermiyor bu konuda malesef

accent era da ise baz donanımda yolcu hava yastığı ve abs bulunmuyor opsiyonel olarak ise fiyat artıyor ayrıca ortalama yakıt tüketiminde fabiadan 1 litre fazla oluyor

fabia yı neden diğerlerinden aşağıda tutuyorsunuz bunu açıklarsanız sevinirim ayrıca

zira okuduğum kadarıyla (binme şansım olmadı henüz) içi ve bagaj hacmi yeterli seviyede bulunuyormuş
    öyle çok performans beklentim yok benimde belirttiğim gibi ilk mesajda yakıt tüketim değeri ise benzinli olmasına rağmen düşük arkasında vw mevcut (dacia ile ilgili konularda sürekli arkasında renault var denildiği için söyleme ihtiyacı hissettim :))

yani dezavantajlarını bilen binen tanıyan tanıdığında olan varsa açıklarsa sevinirim :)

en büyük hatanızı düzeltmekle başlıyalım. renault servise gitmeyi diğer markalardan daha az sever. parçaları da ucuz değildir.

dolayısıyla malzeme kalitesinden ne kastettiğiniz pek anlaşılmamış.

siz fabia alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadık_57

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

Forumda sadık arkadaşımız almıştı Ford Focus 1.6i HB 100HP 28500 TL ye. bence otokoç bayilerini bir dolaş buna yönel.

evet imzamdaki aracı 28.500 e aldım tavsiye ederim...diğer saydığınız araçlara on basar hız sabitleme bile standart....

Buraya dikkatinizi çekiyorum. Aynı durumda olsam bunu değerlendirirdim

• Ford Focus'u o fiyata alabilmek gerçekten ilginç.

0 km ve gayet yeterli donanıma sahip.

Açıkçası bu koşullarda birçok B sınıfı araç yerine çok daha cazip bir seçenek gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.