Şimdi Ara

25.02.2003 den önce ehliyeti olanlara SRC 2 ve SRC 4 belgesi 20+20 TL (e-devlet) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
202
Cevap
28
Favori
36.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ne çeşit bi trolluk?
  • Benim ehliyet 97 yilindan. Halk bank int bankaciligindan 20+20 tl ödedim oldu.
  • Fena kaçtı 2005 te almışız ehliyeti tüh be
  • Bilgi veren arkadaşa teşekkürler 10 numara oldu👍👍👍👍
  • Başvurumuzu yaptık bakalım yarın da bankamatikten ödemesini gerçekleştiririm. Muhtemelen kullanmayacağım ama bir köşede bulunsun.

Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • Teşekkür ederiz abime 4 tanesini birden aldım 80 lira tuttu halkbank internet bankacılığı ile yatırdım harçları.
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Halkbank internet şubesinden 20+20 TL yi ödedim ve belgeleri aldım. SRC2 ve SRC4. Bu arada 2003 öncesi B tipi ehliyet olanlar SRC2 ve SRC4 e başvurabiliyor sadece. Aşağıda e-devletten alıntı yazıyı bulabilirsiniz.

Eski ehliyetlerde B sınıfı, yeni ehliyetlerde
    M, B1 ,B ve F sınıf tarihleri
    25.02.2003 tarihinden
    önce olan ehliyet sahipleri muafiyetli olarak SRC2 ve SRC4 belgesine başvurabilirler.

Eski Ehliyetlerde C sınıfı, yeni ehliyetlerde
    M,B1, B, D1, C1, C ve B1 sınıf tarihleri
    25.02.2
    003
    tarihinden önce olan ehliyet sahipleri muafiyetli olarak SRC2 ve SRC3 belgesine
    başvurabilirler.

Eski Ehliyetlerde D sınıfı, yeni ehliyetlerde
    M, B1, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1E ve F sınıf tarihleri
    25.02.2003 tarihinden önce olan ehliyet sahipleri mua
    fiyetli olarak SRC2 ve SRC3 belgesine
    başvurabilirler.

Eski Ehliyetlerde E sınıfı, yeni ehliyetlerde
    M, B1, B, C1, C, D1, D ve F sınıf tarihleri
    25.02.2003
    tarihinden önce olan ehliyet sahipleri muafiyetli olarak SRC1 ve SRC3 belgesine
    başvurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelli10 -- 25 Aralık 2018; 20:25:47 >

• Haber verene teşekkürler..

15 dakika önce konuyu okudum, başvurumu yaptım. ATM den ödeme yapıp geldim. PDF olarak belgeleri indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 25 Aralık 2018; 20:38:21 >
  • K1 belgesi ile bunlarin bir alakasi var mi? Hizlica baktim netten ama net bilgi bulamadim.
  • Arkafaslar lütfen yardımcı olun... Ben bu meblagi ödeyerek neye sahip oluyorum. 2003 oncesi B sinifi ehliyet sahibiyim. Ehliyetimi degistirmedim su ana kadar. 20 TL ödeyerek ne yapmis oluyorum ve eger odememis olursam ne oluyor, tam olarak aydınlatabilir misiniz? Tsk.
  • Halkbank internet şubesinde nereden ödeyebiliriz?
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    İlk önce e devletten başvuru yapıyorsunuz.

Sonra harç yatıryorsunuz.

Vakıf atm sinde yoktu vakıf şubeden yatırdım 22+22 44 tl aldılar
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Ödemeler kısmı e devlet ödemeleri kısmına girip tc yi giriyorsunuz çıkıyor başvuru ücretleri.
  • ehliyet tarihim 1985 ve benden daha eski ehliyetli bu forumda kimse var mı acaba ?
    var var ben biliyorum :)

ya bu arada ben yeni ehliyetlerden almadım ,son tarih kaçtı acaba ?
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Ödemeler kısmı e devlet ödemeleri kısmına girip tc yi giriyorsunuz çıkıyor başvuru ücretleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

teşekkürler, ödeme tamam.
    belgeleri de aldım.
  • Mesajımın otağı burası olsun.Yarin başvuracağım Yararlı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 25 Aralık 2018; 21:15:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

Halkbank Bankamatiklerinden SRC Belgesi Sınav Harcı Nasıl Yatırılır

1- Fatura ve Kurum Menüsüne Tıklıyorsunuz.

2- Harç Menüsüne Tıklıyorsunuz.

3- İl Plaka Kodunu Giriyorsunuz İstanbul için 34

4- Kara Yolu SRC Menüsünü seçiyorsunuz.

5- TC Nosunu Giriyorsunuz

6- Harç Ücretini Bankamatiğe yatırıyorsunuz

7- Harç Ücreti Makbuzu Basılıp size veriliyor.

Böylece SRC Belgesi Harç ücretini yatırmış oluyorsunuz.
    Bu gün denedim halk bank atm de böyle bir menü çıkmıyor. Eminmisiniz. Vakıf bank tada böyle birşey yok
  • Faydali konu.
  • Arkadaslar SRC2 icin basvuru olusturuyorum, muafiyetli alma hakkiniz yok Nufus Md. Lugune başvuru yapin diyor. Ne yapacagim? Belgem 1997 tarihli (Sistemde de Motorsiklet ehliyeti olarak görünüyor) Ulen ne hallere dustuk eeee... devlet bu halde diyenler olabilir :) Netcez simdi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.