Şimdi Ara

25,000 YTL YE ARAÇ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • grande punto lar nasıl
  • uzun vadede kafanızın rahat olmasını istiyorsanız.
    sıfır araç alacaksanız hepsi iyidir.
    ancak satış sornası serviste falan sorunda yaşamak istemiyorsanız.

honda ,civic,opel(c segmentinden sonrakiler için),toyota ,renault (yine c den sonraki modelleri için)

alın kafanız rahat etsin.
    neden mi servis ağı çok .
    kendini ispatlamış motor teknolojileri var.

bırakın dandirikten araba modelllerini,onların çoğu uzak doğu parçalarından ,parça kalitesizliğinden ,ucuz maliyetlerden dolayı alternatif amaçlı satılan araçlardır.

barış manço ölmeden önce (ALLAHA RAHMET EĞLESİN) Daewoo Espero nun reklamını yaptı.
    arabayı benim amcam birzat gitti aldı.2.0 motor falan filan diye satış ekibi etkilemişlerdi.bie geri dönderemedik.3-4 sene bindi.tabi sorunlar çıktıkça parça fiyatlarını duyunca elden çıakrayım dedi.o zaman sıfır aldığında 25-30 milyar civarında alınmıştı.3 sene önce sattığında 7 milyara zor elden çıkardı.

sebebi ortada araç tutulmadı.türkiye ye geldiği zamanda sadece 37 tane satılmış .
    :):):):):):):):):)

işte size güzel bir örnek.
    bu yıl itibariyle uzak doğu bir sürü araba çeşitleri gelecek.gelmeye de başladı.
    görün bakın akibetlerini.ucuz arabadan uzak durmak lazım.
    kaliteli ,temiz, ikinci el amak daha mantıklı kannatimce.

saygılarımlaa...

• bence babanın bütçesini fazla zorlama. devir iktisat devri. sonra acı çekersiniz
    quote:

Orjinalden alıntı: dogancan67

wallla babama bi gaz verip honda civic elegance aldırcam herhalde yhaa en fazla ne kadar indirim oluor liste fiyatından
  • çok haklısınız valla
    birde ses sistemi kaliteli olsun diye yukarıdaki tutarları ödeyenler var.

sanırım padişah çocukları nesili ile karşı karşıyayız.

quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bence babanın bütçesini fazla zorlama. devir iktisat devri. sonra acı çekersiniz
    quote:

Orjinalden alıntı: dogancan67

wallla babama bi gaz verip honda civic elegance aldırcam herhalde yhaa en fazla ne kadar indirim oluor liste fiyatından

• doğru diosunuz walla 40000 YTL de az para diilki
  • 24-25 bine düşük km de Cerato Dizel de bulunur. Comfort modelin donanımı iyi. Ama çok dikkat etmeli alırken. Benzinli ise Corolla yada Civic ten şaşmamalı. 22-23 bine temiz Corolla Terra yada Civic Ls bulunuyor.
  • büyük ihtimalle chevrolet aveo veya lacetti olcak
  • Bende bir ay oncesine kadar sizin gibi 20.000-25.000 arasi sedan bir arac ariyordum (otomatik ).
    Iki alternatif uzerinde durdum. 2005 model VW Bora ve Honda Civic. Sonuc olarak Honda Civic de karar kildim.
    Su an aracim 2005 LS - Otomatik - 31000 km de ve 23500 e geldi.
    Su an araci kullaniyorum inan aldigima cok memnunum. Ben kullandigim icin ve memnun kaldigim icin Honda Civic . Simdiden hayirli olsun.
  • hondanın eskı kasası en az yenı kasası kadar ıyıdır efsanedır asla eskımez altın gıbıdır anında bozdurabılırsın ama kesınlıkle honda servısınden expertız raporu alarak az kullanılmmıs makyajlı kasa 2004 el honda civic al 22 yr bulursun ustune 2000 ytl ye ses sıstemı ve monıtor dose 7 ınch jvc olursun kral.
    ya da 2005 model hyundai coupe fx al 25 e denk getırırsın sıkısanlar var cak gıtsın bır tane ama cok dusunme
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.