Şimdi Ara

25.000 30.000 arası araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmett22

2.el dizel manuel fiesta polo punto tarzında araç al.2010 civarı olabilir gidipde hurda araba alıpda kendini mağdur etme.

Clio alacaktım arkadaşlar vazgeçirdi clio yerine polo daha acemi arabası dediler yada golf olabilir dediler kafam karıştı iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matheas

quote:

2.el dizel manuel fiesta polo punto tarzında araç al.2010 civarı olabilir gidipde hurda araba alıpda kendini mağdur etme.

Clio alacaktım arkadaşlar vazgeçirdi clio yerine polo daha acemi arabası dediler yada golf olabilir dediler kafam karıştı iyice

kullanım olarak özellikle fiesta rahattır polo'da aşşa olacağını sanmam özellikle direksiyon ve pedal olarak Fransız arabaları daha konforsuz oluyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

quote:

quote:

kullanım olarak özellikle fiesta rahattır polo'da aşşa olacağını sanmam özellikle direksiyon ve pedal olarak Fransız arabaları daha konforsuz oluyor bildiğim kadarıyla.

clio3 ün direksiyon ve debriyaj yumuşaklığının üstüne tanımam bir kullan farkı anlarsın.pamuk gibidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikom

quote:

quote:

quote:

clio3 ün direksiyon ve debriyaj yumuşaklığının üstüne tanımam bir kullan farkı anlarsın.pamuk gibidir.

2006-2011 arası çıkan hb kasalardan bahsediyorum bu arada.

• 2010 2011 model getz bulabilirsin
  • 2004-2006 fabia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acemiysen düşük kilometreli turbo dizel al gitsin. bizim milletimiz benzinli arabada kullanmayı öğren der. ilk arabamı aldığımda turbo dizel almıştım araba kullanmayı hiç bilmiyodum herkes neden dizel aldın, dizelde öğrenilir mi bozarsın turboyu patlatırsın kullanamazsın demişlerdi. dizel arabayla sürmeyi öğrenmek bence daha kolay. dizel araba kolay kolay stop(istop) etmez kavrama noktasını geçirsen bile motor durmaz. dik yokuşlardan rahat çıkarsın araba bayılmaz vites küçültmene gerek kalmaz. basarsın gider, az yakar, elden kolay çıkarırsın daha ne olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.