Şimdi Ara

249 TL(KK 231 TL) Wahl 09649-016 ColorPro Kablolu Kablosuz Saç Kesme Makinesi 'TEKNOSA'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bataryası lityum olaydı iyiydi ya😢. 20 saat şarj 1 saat kullanım olmamış.

• Bunu geçmişte amazon usa'dan alıp bir kez traş ettim saçımı. 3 numarada tarak izi bırakmıştı, bir arkadaşa verdim o kullanıyor ve şikayeti yok. Saçı seyrek olduğu için onu etkilemedi. Bir sorunu var ama belki bıçağı kötü belki de motor gücü zayıf tam anlamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tarak Uzunlukları mm : 1.5 - 3 - 4,5 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25

Tek numara ile tıraşolacaksanız sorun yok ama katlar arası büyük ihtimal iz kalır.

Saç tıraş makinelerinde en önemli olay ara kademelerin ayarlanmasıdır. Bu makinede ara kademe ayarı yok. Bunun için 1,5/3/4,5 kadar aralıklar 1,5mm...

Wahl home pro gibi çinde yaptırılıyorsa tarak kalitesi iyi degil.Kutudan çıktıgında birkaçtaragı elimle düzelttim dişleri yamuktu degişik bir malzemeden yapılmış. Wahl home pro yarım saatten fazla çalışmada makine ısınıyor kesmesinde sorun yok ama. Wahl groomsman şarjlı modeli var oda geçenlerde kesmemeye çekme yapmaya başlamıştı söktüm temizledim.Bıçakların altında ki vidayı takarken bir tanesi saçma sapan bir şekilde içindeki plastik dişleri çıkarttı bir tarafın vidası tutuyor diger taraf tutmuyor şimdi ama sorun yok.Bu iki makinede çin üretimi.

Wahl profesyonel ürünleri kaliteli olabilir onlara lafım yok ama amatör ürünlerinde o kaliteyi beklemeyin.

Bu makineyi alacak kişiler wahl profesyonel ürünlerine bakıp beklentiye girip almasın bence.

Bu fiyatlara alternatif ürünler araştırın.

• Bu ürünü 1 seneden fazla bir süredir kullanıyorum. Ürün gayet güzel. Tarak sayısı da yeterli bence. Saçı çekme takılma yapmıyor. Wahl home pro gibi kalite sorunları yok.
    Ürünün kötü olan özelliğini yukarıda bir arkadaş yazmış. Geç şarj oluyor ve erken şarjı bitiyor. Tek şarjla 2 tıraş çıkarabiliyorum ben. Şarjı bitsede kablosunu takıp devam edebilirsiniz.
    Diğer bir kötü özelliği malzemesinin kaygan bir yapıya sahip olması. Ben elimden bir kaç defa yere düşürdüm. Yere düşmesine rağmen Sorunsuz çalışıyor. Kaliteli malzeme kullanılmış.
    Makineyi suyun altına tutup temizleyemiyoruz birde.
    Sonuç olarak Ürün güzel tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 10 Haziran 2021; 1:7:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaza deluxe almıştım alet sinek gibi ses çıkartıyor kendine hayrı yok güçsüz. Bana böyle güçlü prize takılıyken çatır çatır kesecek fiyat performans bir alet lazım. Önerilere açığım.

• Yurt dışı fiyatları çok daha ucuz 1 ürün değil her ürün

https://www.walmart.com/blocked?url=L2Jyb3dzZS9zaG9wLWJ5LWJyYW5kL3dhaGwvMzczNDc4MF8zOTg5MTcxXzE0MjI5NjQ=&uuid=76875810-c9bf-11eb-837d-b52ec5287ea6&vid=&g=a

ayrıca lityum bataryalı ürünün ömrü kısa olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 10 Haziran 2021; 10:47:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.