Şimdi Ara

249 TL(kargo dahil) Kingston Hyperx Predator Siyah 8GB 3000MHz CL15 Ram(HX430C15PB3/8) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
7.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu ram msih110m eco anakartla çalışır mı acaba ? Msi ın sitesinde supporting memory kısmında görünmüyor ancak şuan sistemimde takılı gskill ram de görünmüyor. Ddr4 teknolojisinde böyle uyum sorunları olduğunu duymuştum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darcious

Dostum o işlemci ile o anakart farklı soket yapılarında bir yanlışın var gibi..Ama o sistemi bu ram ve frekans kurtarmaz , ekran kartı ve biraz daha ii işlemci gerekli sana ...
    https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/amd-ryzen-5-2600-3-4ghz-rx580-8gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari-28007.html

Hocam şu sistemdeki ramin yanına bu rami takabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hocam. Vaktiyle tavsiyeniz üzerine konudaki ram i almıştım. Bi 8 gb daha lazım. Şuan biraz pahalı. Yerine şöyle birşey alsam sıkıntı yaşar mıyım. CL mhz vs aynı olmazsa sıkıntı olur diyorlar.
    https://www.hepsiburada.com/adata-xpg-gammix-d30-8gb-3000mhz-ddr4-ram-ax4u300038g16a-sr30-p-HBV00000KAOWQ?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 26 Ekim 2020; 13:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1481

Dün gece 1 adet almıştım , bugün dayanamadım bir tane daha aldım uygun olunca

Keşke ben de vaktiyle alaydım 2. yi. Şuan baya yüksek aynı model. 2. Yi almam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Keşke ben de vaktiyle alaydım 2. yi. Şuan baya yüksek aynı model. 2. Yi almam lazım

Alıntıları Göster

Hocam üzülme. Ben iki tane almıştım. İkisi de bozuldu. Para iadesi yaptılar.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Niye bozuldu ki hocam ikisi birden. Bende sorun yok. Tam 3d onayında idim bildirim geldi senden. hb de 270 tl ye geliyor visa ve hesap indirimi ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskisine ek olarak şimdi aldım. Yine iyi fiyat Hepsiburada sayesinde. Başka marka model alacaktım sorun yaşamayayım dedim. 249 TL(kargo dahil) Kingston Hyperx Predator Siyah 8GB 3000MHz CL15 Ram(HX430C15PB3/8)

• quote:

Niye bozuldu ki hocam ikisi birden. Bende sorun yok. Tam 3d onayında idim bildirim geldi senden. hb de 270 tl ye geliyor visa ve hesap indirimi ile

Niyesini bilmiyorum, Donma, takıma, fps düşmesi, oyundan atma sorunları baş gösterdi. Bende ekran kartını ve ramleri garantiye gönderdim sorun hangisinde bilemedim. Ramler için yaklaşık 1 ay sonra para iadesi kararı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Niyesini bilmiyorum, Donma, takıma, fps düşmesi, oyundan atma sorunları baş gösterdi. Bende ekran kartını ve ramleri garantiye gönderdim sorun hangisinde bilemedim. Ramler için yaklaşık 1 ay sonra para iadesi kararı geldi.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Bunlar ömür boyu garantili idi sanırım, yanlış mı biliyorum. Para iadesini kim yaptı

• quote:

Anladım hocam. Bunlar ömür boyu garantili idi sanırım, yanlış mı biliyorum. Para iadesini kim yaptı

Alıntıları Göster

Trendyol yaptı.

• Arkadaşlar, (HX432C16PB3K2/16) kodlu Kingston 16GB(2x8) HyperX Predator Siyah 3200mhz CL16 DDR4 Ram i tanınan bi teknoloji sitesinden sipariş verecektim. Satıcının ürün kodu filan aynı hatta uluslarası barkod u da var ama kutusu 2018 cıkan siyah kırmızı yerine farklı olarak rengi KIRMIZI / BEYAZ. Burada ise siyah kırmızı (black) bir kutuda gelmiş. Diğer sitelere de baktım; amazondur incehasptır filan kutu yine siyah. Şimdi içime kurt düştü ürünün orijinal olmama gibi bi durumu da olmaz sanmıyorum çünkü arayıp sordum çok net bir cevapla ürün barkod kodundan kontrol edebilirsiniz dendi. Sitesinde zaten barkod kontrol no su da mevcut. Bu farklllık sizce neden ? Ambalaji mi yenilenmiş veya Special edition filan mi veya bizim ülkeye ithal ürün mü?? Saygilar
    249 TL(kargo dahil) Kingston Hyperx Predator Siyah 8GB 3000MHz CL15 Ram(HX430C15PB3/8)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.