Şimdi Ara

241 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali nin içinde bulunduğu psikoloji ye bakarsak biraz abartmamızda doğal olacaktır.!

241 ' E
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shady RIDDLE

adami 241 yazdı diye bi asmadığınız kalmış şu topic' de

kesinlikle. terbiyesizlikle ne alakası var anlamadım. tamam belki saçma bi şaka olmuş ama bunu terbiyesizliğe bağlamanız daha saçma olmuş. ismin 241,242,243 olması ne değiştirir? bana komik geldi bu tartışma,gereksiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkaN

quote:

kesinlikle. terbiyesizlikle ne alakası var anlamadım. tamam belki saçma bi şaka olmuş ama bunu terbiyesizliğe bağlamanız daha saçma olmuş. ismin 241,242,243 olması ne değiştirir? bana komik geldi bu tartışma,gereksiz.

yok outlaw'ın id si 241 post sayısı da 241 olacaktı ve kullanıcı adı da... dolayısıyla gerçekten hoş bi durum ortaya çıkacaktı arkadaş da ayıp etmiş kabul...

lakin adam yaptığı şakadan dolayı üzüldüğünü dile getirmiş ve gerekiyorsa düzeltirim demiş halen üzerine gidiliyo olmasına abartmayın dmiştim...

• quote:

quote:

Yukarıda da bahsettiğim gibi, ID numaram 241, mesaj sayımı 241 yaptıktan sonra, kullanıcı adı değişimi talebinde bulunacaktım, ki akşam başvurdum da... Ben kullanıcı adım, mesaj sayım, avatarım ve imzamı 241 yaparak hoş bir görünüm yakalayacaktım ve bunu 3 aydır düşünüyordum... Okul nedeniyle isteğime ulaşmadım... Gereksizlere takılan herkes bilir, yakında adımı değiştireceğimi... Fakat akşam başvuruyu yapıp, sabah başkası için anlam ifade etmeyen ama benim için büyük bir anlam ifade eden 241 sayısını tanımadığım bir kişide bana yapılan espri olarak görünce dayanamadım...

• quote:

quote:

hiç birşeyi anlamadan bilmeden konuşmayalım Serkan kardeşim..
    Outlaw ın koydunu ss ye bakarsan anlarsın!
    Ali bunu yapmak için onu tanıdığım günden beri uğraşıyordu

outlaw ın ID numarası 241 Kullanıcı adımda 241 imzamda msj sayımda 241 olsun istiyordu..

Ama bu arkadaşımız naptı bütün hayalleri yıktı!!Bir kişiyi böyle üzmenin hiç lüzümü yok ki kendi hakkını kötü yönde kullandığı için..
    Bende üzüldüm , ve sinirlendim ..

yaptığın hiç hoş değildi 241 !

• Şöyle söyleyeyim

outlaw mesajını 241 kullancı adını 241 ve güzel bir imza yaparak bu forumdan veda etmeye hazırlanıyordu 1 ay sonra.

Ama bu arkadas onun nickini alarak bir şaka yapmak istemiş şimdi nasıl olacka o güzel veda ? herkes bunu abartıyor ve bence haklılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KKM

yok outlaw'ın id si 241 post sayısı da 241 olacaktı ve kullanıcı adı da... dolayısıyla gerçekten hoş bi durum ortaya çıkacaktı arkadaş da ayıp etmiş kabul...

lakin adam yaptığı şakadan dolayı üzüldüğünü dile getirmiş ve gerekiyorsa düzeltirim demiş halen üzerine gidiliyo olmasına abartmayın dmiştim...

Haklısınız... Fakat böyle bir şaka beni çok üzdü, ben de sinirlendiğim için böyle şeyler yazdım... Yaşıma veriyorum, ufak olduğum için bunlar beni üzüyor... Bugün çok sinirlendiğim konuya yarın gülerek bakacağıma da eminim...

• quote:

Orjinalden alıntı: KKM

bu tip bir yerde isim yüzünden karşı tarafa terbiyesiz gibi ithamlarda bulunmak çok saçma ve komik kimse kusura bakmasın. tamam outlaw'ın düşüncesi gayet güzeldi ve arkadaşın bu tip bi şakası sonucu gerçekleştirememesi biraz kötü olabilir ama bu kadar abartmak ne kadar doğru o da tartışılır.
  • otlafa yapılan bu haksızlığa ban..

Neyse Ali takmıyorsa sadece biraz üzülürüm..
  • Forumu niye bırakıyosun Ali.
  • Neyse alt tarafı bir kullanıcı adı için uzatmaya değmez... Arkadaşa yeni ve anlamsız kullanıcı adı ile iyi forumlar diliyorum tekrardan... Konunun da kilitlenmesini istiyorum, yoksa tartışma daha da büyüyecek gibi...

Ben de buradan dersimi aldım, kimseye güvenip birşeyimi paylaşmayacağım...

Bende suçumu kabulleniyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HarryBlade

hiç birşeyi anlamadan bilmeden konuşmayalım Serkan kardeşim..
    Outlaw ın koydunu ss ye bakarsan anlarsın!
    Ali bunu yapmak için onu tanıdığım günden beri uğraşıyordu

outlaw ın ID numarası 241 Kullanıcı adımda 241 imzamda msj sayımda 241 olsun istiyordu..

Ama bu arkadaşımız naptı bütün hayalleri yıktı!!Bir kişiyi böyle üzmenin hiç lüzümü yok ki kendi hakkını kötü yönde kullandığı için..
    Bende üzüldüm , ve sinirlendim ..

yaptığın hiç hoş değildi 241 !

iyi de bunun terbiyesizlikle ne alakası var, ben olayı bu kadar büyütmeni anlamış değilim, zorlama bu kadar arkadaşım. ayrıca olan biteni bilmeden yorum yapmıyorum. bunu nerden çıkardığını da anlamadım. bu kadar büyütme olanları. son olarak outlaw'un senin yaptığın yorumun 2 post altında yazdıklarına göz gezdir ve biraz sakin ol

• harbi bi asmadıgınız kalmıs 241 gider değiştirir ne warki bunda
  • http://img401.imageshack.us/img401/5001/241do1.jpg

bu başvurudan sonra tanımadığım bir kişinin yapmasına sinirlendim sadece... Şu an sinirim geçti, gayet mutluyum...
  • otlaf şunun yaptığına bak atlıcaktık DH tirenine kızlara hava atcaktık yahu..
  • autlaf ın dı o nick keşke süpriz kalsaydı dostum herkez alıo
  • Boşvermek en iyisi, yukarıda yazdıklarım için de özür diliyorum...
  • Başkası almasa ben alcaktım zaten 241 adını
    O nedenle kasma kendini otlaf 241 i sana bırakmam
    daalın şimdi
  • ne diyelim geçmiş olsun

isterseniz yukarıdaki arkadaş nickini değiştirir, neden heyecan yapıyosunuz
  • bende almayı düşündüm bi ara..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.