Şimdi Ara

2400TL sistem upgrade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde corsair carbride 100r kasa ve fsp 600w güç kaynağı var. Ssd ve hdd de mevcut.
    İslemci ekran karti anakart ve ram önerisi istiyorum. Farkli sitelerden alabilirim.
    Yardimlariniz icin Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 17 Ekim 2019; 11:0:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryzen 5 1600 islemci http://teknofiyat.com/?search=ryzen+1600

Asrock B450m Pro4 anakart http://teknofiyat.com/?search=asrock+b450m+pro

2x8gb 3200 Mhz CL16 ram http://teknofiyat.com/?search=2x8+gb+3200+mhz

artan parayla da 2.el olarak Rx580 veya GTX 1060 6gb alinabilir. Illa tum parcalar sifir olsun dersen ram tek 8gb alinip ekran kartina butce yaratilabilir. Daha sonra imkan oldugunda 2.si alinip 16 yapilir.

• Yeni bir konu açıp kirletmek istemedim. 2000-2300 lira arasına işlemci anakart ve ram almak istiyorum hocam ne önerirsiniz acaba bu bütçeye?
    3-5 aya elime biraz daha para geçecek. Şuan bilgisayarımda 1050ti var. O yüzden yükseltmeye açık birşeyler önerebilirseniz çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilliKarpuz -- 20 Ekim 2019; 12:24:29 >
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Hocam eger 3-4 ay sonra tekrar yukseltme yapacaksaniz r5 3600 ve 8gb 3200mhz ram alin. Anakarti da butcenin yetmesine gore msi b450 max modellerinden tercih edebilirsiniz. Eger aldiginiz yere bios update yaptiracaksaniz asrock b450m pro4 modeline yonelebilirsiniz. Gayet iyi ozellikleri var, tam orta sinif model.

B450m pro 4
    Ryzen 3600
    8gb 3200 mhz ram size tam 2300 liraya malolmasi lazim. Teknofiyat.com dan bakabilirsiniz en ucuz fiyatlarına

Ekran kartini yenilerken ayni ram den bi tane daha alip 16gb yaparsiniz, harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 20 Ekim 2019; 13:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Hocam eger 3-4 ay sonra tekrar yukseltme yapacaksaniz r5 3600 ve 8gb 3200mhz ram alin. Anakarti da butcenin yetmesine gore msi b450 max modellerinden tercih edebilirsiniz. Eger aldiginiz yere bios update yaptiracaksaniz asrock b450m pro4 modeline yonelebilirsiniz. Gayet iyi ozellikleri var, tam orta sinif model.

B450m pro 4
    Ryzen 3600
    8gb 3200 mhz ram size tam 2300 liraya malolmasi lazim. Teknofiyat.com dan bakabilirsiniz en ucuz fiyatlarına

Ekran kartini yenilerken ayni ram den bi tane daha alip 16gb yaparsiniz, harika olur.
    Hocam hangi satıcılar bios update hizmeti sunuyor acaba bir bilginiz var mı? Ankara'da yaşıyorum ben belki vardır burada
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Vatan vs islemciyle birlikte alirsaniz yapar herhalde sadece, internetten alacaksaniz sinerji ve inventus'tan isterseniz update yapacaklarindan eminim, onun disinda itopya, teknobiyotik vs de yapabilir iletisime gecin, mail atip - arayip sorun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.