Şimdi Ara

24' 165Hz 1Ms Oyuncu Monitörü Sadece 3.600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar indirim stoklar süresince ve en geç 32 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Ürünü sepete ekledikten sonra, sepette spardoxnihaituketici indirim kodunu girdiğinizde 1.500 TL indirim uygulayacaktır. 27" modelini uzun süredir kullanıyorum ve memnunum. İhtiyacım olsa bu indirimi değerlendirirdim. İncelemesi, karar vermesi size kalmış, saygılar 🙏

Ürün linki;

https://www.gelbura.com/spardox-gaming-sg-24165-24-1ms-gtg-165hz-fullhd-va-g-sync-freesync-oyuncu-monitoru-pd-TET67236165123

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kart ekstrem 33'ünde kesilecek maalesef.

• dt.Taha kullanıcısına yanıt

İkisini de alacağıma duvara bakarım. Mis😀( Sizin attığınız model de ghosting ile çokça anılan bir model. Spardox'u ben re bilinmediği için almazdım.)

• hacı1992 kullanıcısına yanıt

Aktif olarak kullandığım ürünün indirimini paylaştım, karar vermek sizlere düşmüş. Yayın Odam da 2 tane kullanıyorum. Aktif olarak yayınlarda da fps oynuyorum. Hiç bir şikayetim yok. F/p ürün. Bütçesi daha yüksek olan tabii ki başka marka modellere bakabilir

24" 165Hz 1Ms Oyuncu Monitörü Sadece 3.600 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsinedremitli -- 17 Ocak 2024; 15:33:48 >
  • dt.Taha kullanıcısına yanıt

900 TL daha bütçe varsa alınabilir tabii. Sıcak fırsat olduğu için paylaştım. Sizde o ilanı paylaşabilirsiniz.

• IPS arayan varsa şu da var geçen ay 3000'e sattılar burada da paylaşıldı ama pek yüzüne bakan olmadı nasıldır nedir bilmiyorum sadece fiyat karşılaştırması için koydum 3690 TL diyor bu da

Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Fiyatı (hepsiburada.com)

24" 165Hz 1Ms Oyuncu Monitörü Sadece 3.600 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 17 Ocak 2024; 16:23:59 >

• Konu güncel, kampanya stoklarla sınırlı, stok tükendiğinde kampanyada bitecekmiş. 2 arkadaşım aldı ürünlerinin gelmesini bekliyorlar. Zaten bende aynı ürünü test ettim ve kullanıyorum. İyi forumlar 🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.