Şimdi Ara

24.000-28.000 TL ARASI ARAÇ ÖNERİSİ ACİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakkaya996

Punto için pek kaliteli araba değil diyorlar , şu sıralar birtane yaris buldum 2011 model 30 bin km de orjinal expertizli sadece sağ kapılar boyalı fiyat olarak kaça alabilirsem uygundur ? 1.33 Sol modeli ya da araç tutuluyor mu uzak mı durmalıyım ?

hocam o araç gitmiyor yanlız
    kalite olarak toyota ama motoru bence pek iyi değil ben sana seat ibiza yada skoda fabia bakmanı da öneririm

• -shadow-- kullanıcısına yanıt
    Şuan piyasa allak bullak aklıma yatan bu araba iyidir dediğim 2005 model bile 30 bine yakın fiyat olarak , aklımda en son almayı düşündüğüm marka model peugeot 207 var bu gidişle onlara kalacağız gibi
  • quote:

Şuan piyasa allak bullak aklıma yatan bu araba iyidir dediğim 2005 model bile 30 bine yakın fiyat olarak , aklımda en son almayı düşündüğüm marka model peugeot 207 var bu gidişle onlara kalacağız gibi

peugeot 207 ler tutmuyor be hocam bende çok bakındım ama malzeme kalitesi gerek gerekse yol tutuş verdiği konfor olarak bence o paraya değmez bir araç
    ben yinede sana bu fiyat aralığında fabia,fiat linea,fiat punto vs öneririm ama samimi söylüyorum yerinde olsam o aracı almam açıkcası forumda hem benzinlisini hemde dizelini kullanan bir arkadaşın yorumları vardı 207 hakkında onlara da bakmani tavsiye ederim

• c segmentyi bir araç düşünüyorsan alfa romeo 147 yada citroen c4 bulabilirsin rahatlıkla.
    Şöyle bir sıkıntım var ki araçları test edememek ve pek bir bilgi sahibi olmamam bu konu hakkında Faibalara bakıyorum yeni kasa 1.2 dışında bütçem yetersiz kalıyor , aklımda punto var fakat şuan temiz birşey bulamadım halen araştırıyorum , c segmenti olarak aklımda accent era var ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama çünkü opele bakıyorum astra en uygun c segmentindeki alman ve 2004 model alsam 11 yaşında olacak 3 4 sene de ben binsem 15 yaşında bir araç fazlasıyla sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum bana.
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Alfa romeo hakkında hiçbir bilgim yok fakat citröen c4 lerde mekanik arızaların çok çıktığını ve bunun da ancak servis tarafından anlaşılabildiği için çok masraflı olacağını 2 kişiden duydum kullananlar olarak buyüzden pek ılımlı bakamıyorum arabaya ama donanım açısından harikalar.
  • quote:

Alfa romeo hakkında hiçbir bilgim yok fakat citröen c4 lerde mekanik arızaların çok çıktığını ve bunun da ancak servis tarafından anlaşılabildiği için çok masraflı olacağını 2 kişiden duydum kullananlar olarak buyüzden pek ılımlı bakamıyorum arabaya ama donanım açısından harikalar.

otomatigi sorunlu ama bence gayet dolu ve konforlu bir araç. alfa romeoda güzel araç biraz araştırmalısınız. iki aracında 2005-2008 arası ful donanımları bulunabiliyor.
  • quote:

Şöyle bir sıkıntım var ki araçları test edememek ve pek bir bilgi sahibi olmamam bu konu hakkında Faibalara bakıyorum yeni kasa 1.2 dışında bütçem yetersiz kalıyor , aklımda punto var fakat şuan temiz birşey bulamadım halen araştırıyorum , c segmenti olarak aklımda accent era var ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama çünkü opele bakıyorum astra en uygun c segmentindeki alman ve 2004 model alsam 11 yaşında olacak 3 4 sene de ben binsem 15 yaşında bir araç fazlasıyla sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum bana.

Hocam ibizada 1.2 tsi alacaksaniz ayni opsiyonlusunu seat bayiinde tes edebilme imkaniniz vardir olmadi 100 liraya kiyip bir gunlugune kiralicaksiniz
    Accent era ya gelince kaliye olarak bence ibiza yada fabia gibi bir arac degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam 1.25 My Fiesta 'ya ne dersiniz bir bilginiz yorumunuz var mıdır acaba?
  • burakkaya996 B kullanıcısına yanıt
    mazda 3 2006 ve üstü bişeyler
  • Skoda Fabia dusunebilirsin.

• quote:

Hocam 1.25 My Fiesta 'ya ne dersiniz bir bilginiz yorumunuz var mıdır acaba?

O fiyat araligina yeni kasa girmiyor ama bildigim kadariyla hocam o araclari da ovuyorlar ama pek bilgi sahibi degilim kasa eski olur heralde
    Ayrica hocam sizin bir aractan beklentileriniz nedir ? Yakit motor vs vs ona gore arastirma yapmak lazim

• honda jazz 2007-2008 elite
  • Fiesta 1.6 dizel 2006 güzel araç

• Benim araçtan beklentilerim sağlam bir motorunun olması 1.4 206 var otomotik alt devirlerde gitmiyor hissi yaşatıyor , aracın yeni kasalardan yani saat gibi işlemesini isterim çünkü 3 sene en azından o araç bende kalıcı olacak ve iç kısımda kalite söz konusu olmalı bunların hiçbiri peugeotun eski araçlarında söz konusu olmadığı ve otomotiğinin bile tüpte stop ettiğine şahit oluyorum.
  • feanor007 F kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kasaları nedense daha aklıma yatıyor bu kasa oldukça küçük görünüyor bilmem katılıyor musunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

mazda 3 2006 ve üstü bişeyler

Hocam ne kadar da arasam temiz birşey bulamadım desem
  • Aynı şekilde çok arıyorum şuan fakat boyasız veya kilometresi az birşey bulamadım elle tutulur şekilde
  • Fabia da ambiante bildiğim kadarıyla en düz olan kasalar harici bulamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.