Şimdi Ara

2300 Tl'ye Sirrus Elite 2014 değer mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mttkn

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

quote:

quote:

quote:

Şehir degil fitness bisikleti almisken yol bisikletlerine de bakabilirsiniz bence

Evet baktım ama benim amacım uzun turlarda olacak. Bir yol bisikleti maalesef bu amaca hizmet edemiyor :( Fitness tam benim gibiler üretilmiş model. Hem hız hem de uzun tur )

Aksine yol bisikleti uzun turlarda daha rahattir 4 farkli tutus acisi var zaten sizin 1

Peki bagaj nasıl koyacağım ? İkili aynakol ile nasıl yokuş çıkacağım. Kısa turlardan bahsetmiyorum. Bunlar ilk etapta 500 sonrasında ise 1000km'ye yakın turlar olacak. Yol bisikletine pompa suluk falan zor sığdırırken ben 15-25 kiloluk bagajları nasıl sığdırayım ?

Bagaj delikliler var ayrica romork var 3 lu aynaokollu var
    Pompa ve suluk tek yere sigiyor cogu bisiklette 2 suluk yeri var

Abi onları neden alayım ki ? Bu türe özel fitness modeller varken. Gereksiz yani. Onları alıp bir ton değişim yapacaksın. Bak aynı şurada olduğu gibi.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=133457&p=1653178#post1653178

Yani böyle bir şeye gerek yok. Yol bisikleti alacaksan hız için alacaksın. Her türün kendine bir özelliği var. Yol bisikleti alıpta onu düz gidonlu bir fitness bisikletine çevireceğime direk fitness bisiklet alırım yani. Ayrıca ben yol bisikleti alırsam hız yapmak için alırım. Niye turlarda sürüneyim )

fitness al sen 1 hafta sonra yok kelebek gidon yok elcik yok ayarlı boğaz diye geziceksin halbuki dropbar varken

kollarını dik tutarsan gayet rahat bir sürüşü var

2300 Tl'ye Sirrus Elite 2014 değer mi ?

aynı şekilde hem dropbarın altından kollarını bükerek aerodinamik bir biçimde durabiliyosun

hemde STI kollarda tutabilirsin

yol bisikletiylede tur yapan bir çok kişi var birde 25c veya 28c lastik sığarsa süper olur

• PwaGG yol bisikleti düşünüyorum artık hız için. Turu zaten yılda 1-2 kere yapacağım bunun için hızdan ödün vermek abes kaçar. Merida scultra 903 düşünüyorum. Gerek görüntüsü gerekse özellikleri bakımından beğendim. Görüntüsü şahane. Youtube'de videolarına denk geldim harikaydı.
    Bisiklet bu:http://www.meridaturkiye.com/bikedetail.html?model=bikes/scl903.html
  • 25 tllik bisiklet neyinize yetmiyor bende var 25 tl'lik 2000 tllik bisikletleri uzun yada kısa yolda rahat geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balıklama Dalan Adam

25 tllik bisiklet neyinize yetmiyor bende var 25 tl'lik 2000 tllik bisikletleri uzun yada kısa yolda rahat geçerim.

Atın şunu burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ege

quote:

25 tllik bisiklet neyinize yetmiyor bende var 25 tl'lik 2000 tllik bisikletleri uzun yada kısa yolda rahat geçerim.

Atın şunu burdan

Al işte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Ege

quote:

Atın şunu burdan

Al işte.

Ne 'al işte' ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.