Şimdi Ara

225/45 R17 Yazlık Lastik Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Toyota Corolla aracıma bu piyasada zor da olsa jant almış bulunmaktayım. Daha önce orjinal sac jantlarında yazlık olarak 205/55 R16 Continental ContiPremiumContact 5 lastiklerini kullanıyordum. Şu anda bu jantların üstünde Bridgestone Blizzak Lm001 kış lastikleri var. Sac jantlarımı kışlık olarak kullanmaya devam edeceğim. Yeni aldığım 17inc çapındaki jantlarıma lastik tavsiyesi bekliyorum.

Gelelim kafamdaki sorulara;

Cpc5'lerden yol tutuş ve ıslak tutuş olarak oldukça memnundum. Ama çok sert bir lastik gibi geliyor bana. Biraz konforu arttırıp yol tutuşunu da üste çekmek istiyorum. Alacağım lastik 225/45 R17 ebatında olacak.

3 lastik arasında kaldım.

1) Michelin Pilot Sport 4

2) Goodyear Asym5

3) Continental ContiPremiumContact 6

İlk sahibi olduğum aracımı uzun süre daha kullanmak istiyorum. Bu yüzden lastik ömrü, yol tutuş ve konforu bir arada alabileceğim en performanslı lastiği almak istiyorum.

Bunlar arasından hangisini tercih etmemi önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aricianil -- 15 Şubat 2022; 15:25:42 >

• Son iki aracımda PS4 kullandım ama onlar güçlü araçlardı 200 HP üstüydü. Corolla için PS4 almak kesinlikle gereksiz olur. Primacy 4 bakım derim. Bende corolla kullanıyorum şuan üzerinde fabrika çıkış dunlop var. Değişim zamanı primacy 4 e geçeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.