Şimdi Ara

2200-2500 Bandında Telefon Önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
2.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: g_boz

Huawi, Mi, Honor vs. nedir ya? Kurumsal markalaşmış firmalar varken. Elektronik'te garanti ve servis memnuniyeti her şeydir. Bide çıkıp o paraya Mi alınırdı veya keşke Mi alsaydın snapdragon bilmem kaç işlemci var diye yazıyorlar ya
    hocam nokia'nın kurumu var mı ki garantiye gönderebilelim ? bilmediğim için soruyorum kvk bakmıyor mu nokia'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

Hocam sizin önünüzde iki seçenek var aslında ;

Lg v30+ ön kamera biraz üzer diğer özellikler harika veya

Honor play bu cihazda güzel tercih edilebilir batarya ve kamera filan üzmez ama ben ekran kalitesi ve ses kalitesi yönünden lg v30+ önde görüyorum yoksa ikiside memnun eder ve kamera yazılımları ve ses kalitesi müzik dinlerken lazım olucak şey gibi xiaomiden iyi cihazlar
    honor play'in garanti şirketi huawei mi peki
  • Size dm' den attım birde hocam üstteki arkadaş ithalatçı cihaz önerenlere tepki göstermiş nokia bahsi yok ayrıca nokia'nın garanti işlerine kvk gibi firmalar bakıyor ve rezalet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Size dm' den attım birde hocam üstteki arkadaş ithalatçı cihaz önerenlere tepki göstermiş nokia bahsi yok ayrıca nokia'nın garanti işlerine kvk gibi firmalar bakıyor ve rezalet
    hocam ben size dm atamıyorum malesef
  • hocambaya H kullanıcısına yanıt
    Peki benim attığımı görebildinizmi linki açabilme neden atamıyorsunuz bilgim yok dm'deki linki açıp görün yeter burda başka teknoloji sitesi adresi paylaşmak yasak ondan dm mesajı attım

• quote:

Peki benim attığımı görebildinizmi linki açabilme neden atamıyorsunuz bilgim yok dm'deki linki açıp görün yeter burda başka teknoloji sitesi adresi paylaşmak yasak ondan dm mesajı attım
    gördüm hocam sağolun teşekkürler honor play'den çok büyük olduğu için vazgeçtim bu arada aydınlattığın için sağol huawei bakıyo sanıyodum bakmıyormuş.
    aslında hocam ben cidden büyük cihaz istemiyorum..telefonda ara sıra fotoğraf çeken, sosyal medya ve google chrome dışında işlem yapmayan birisi olarak alacağım telefonun uzun ömürlü olmasını istiyorum.gidip iphone 6s bile alabilirim kafam o kadar attı. arkadaşlar iyi hoş telefonlar tavsiye ediyolar infinity ekran fakat ben telefona kılıf takmayı da sevmediğim için telefonu mazallah bir düşürsem(ki çok telefon düşürürüm) 400-500 lira masrafa gireceğim. 2000 civarı xiaomi mi a2 ya da nokia 8 alırım sanırım android one ve işlemcilerinin batarya performansından dolayı senin de bi önerin varsa konusalım

• O zaman senin telefon xz1 veya 6s,s7,g6,mi note 3 çünkü mia2 netten baktım 4.5/5 saat kullanım sunuyor ve bu biraz az gibi o cihazda biraz problem olduğu yazılıyordu sadece büyük çekirdek işlemci yüksek frekansta çalıiıyormuş gibi aslında o donanımın hakkı 6 saat ve yukarısı.

Nokia iyi gibi ama servis yok ve ghostscreen sık yaşanıyormuş o da her şeyi iyi ama ghost+2k ekran ki gereksiz bir çözünürlük taşıyor ısınmada az yaşanıyor.

Bence siz en kötü xz1 alın servisi bir kötü o kadar ön kamera iyi arkada iyi batarya düşük gösteriyor ama sizin kullanıma 1 gün çok rahat

Ayrıca sıfır temiz iphone 7 kovalasanız yani kapalı kutu ilanlar oluyor ve telefonculara sorsanız faturalı cihaz varmı diye o da olur

Ayrıca honor play yeni format bir cihaz ince bir kılıf ve ekran koruyucuda işinizi görür ve batarya performansı sizi hayli memnun eder yani enden geniş değil birde böyle düşünün karar verin
    Bu arada v30+ cihazından niye vazgeçtin? Askeri standartlarda sağlamlık sertifikalı bence hiç birine bakma bunu al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 18 Ekim 2018; 8:1:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hocambaya

hocam nokia'nın kurumu var mı ki garantiye gönderebilelim ? bilmediğim için soruyorum kvk bakmıyor mu nokia'ya

Alıntıları Göster
    BUYRUN

ANKARA İÇİN:

Cep Telefonları Ankara Nokia Yetkili Servis

Tuna İletişim Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Tic. Ltd. Şti.
    Anafartalar Cad. No.52/B Ulus
    Ankara
    Tel: +90 312 309 07 23

Teleses İlet. Elek. San Tic. Ltd. Şti.
    G.M.K Bulvarı No.70 Maltepe
    Ankara
    Tel: +90 312 435 47 47

Teleservice Onarım ve Tic. Ltd. Şti.
    Necatibey Cad. No.33/B Sıhhiye
    Ankara
    Tel: +90 312 230 55 30

Sakarya Telekomunikasyon Sistemleri Ltd. Şti.
    Mithatpaşa Cad. No:23/2 Kızılay
    06420, Ankara
    Tel: +90 312 433 33 25 - 433 13 37 - 433 11 10

Nokia Shop Cepa
    Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 17.Sok. No.43 Kat:2 Çankaya
    Ankara
    Tel: +90 312 219 74 14.

KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic.A.Ş.
    Ziya Gökalp Cad. No.21/A Kızılay
    06420, Ankara
    Tel: +90 312 430 43 43

Karakaya Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Atatürk Bulvarı 73/C Kızılay
    Ankara
    Tel: +90 312 434 21 00

Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
    Necatibey Cad. No.44 Kızılay
    06570, Ankara
    Tel: +90 312 205 10 65

TÜRKİYE İÇİN:

http://www.servisnoktalari.net/cep-telefonlari/nokia.html

Bu arada sadece nokia için değil sadece; sony, iphone, samsung, lg, vestel, motorola vs. gibi 10'larca yıldır bu ülkeye hizmet veren, vergi veren, tüketici hakem heyetine bile versen muhatap bulabileceğiniz markalar tercihiniz olsun.

• quote:

O zaman senin telefon xz1 veya 6s,s7,g6,mi note 3 çünkü mia2 netten baktım 4.5/5 saat kullanım sunuyor ve bu biraz az gibi o cihazda biraz problem olduğu yazılıyordu sadece büyük çekirdek işlemci yüksek frekansta çalıiıyormuş gibi aslında o donanımın hakkı 6 saat ve yukarısı.

Nokia iyi gibi ama servis yok ve ghostscreen sık yaşanıyormuş o da her şeyi iyi ama ghost+2k ekran ki gereksiz bir çözünürlük taşıyor ısınmada az yaşanıyor.

Bence siz en kötü xz1 alın servisi bir kötü o kadar ön kamera iyi arkada iyi batarya düşük gösteriyor ama sizin kullanıma 1 gün çok rahat

Ayrıca sıfır temiz iphone 7 kovalasanız yani kapalı kutu ilanlar oluyor ve telefonculara sorsanız faturalı cihaz varmı diye o da olur

Ayrıca honor play yeni format bir cihaz ince bir kılıf ve ekran koruyucuda işinizi görür ve batarya performansı sizi hayli memnun eder yani enden geniş değil birde böyle düşünün karar verin
    Bu arada v30+ cihazından niye vazgeçtin? Askeri standartlarda sağlamlık sertifikalı bence hiç birine bakma bunu al
    lg olduğu için gözüm korkuyor hocam eski modellerini baz alıyorum gerçekten korkuyorum.

bu arada iphone 7 kapalı kutu yakalasam alırım ara sıra bakıyorum daha yok

• quote:

Orijinalden alıntı: g_boz

BUYRUN

ANKARA İÇİN:

Cep Telefonları Ankara Nokia Yetkili Servis

Tuna İletişim Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Tic. Ltd. Şti.
    Anafartalar Cad. No.52/B Ulus
    Ankara
    Tel: +90 312 309 07 23

Teleses İlet. Elek. San Tic. Ltd. Şti.
    G.M.K Bulvarı No.70 Maltepe
    Ankara
    Tel: +90 312 435 47 47

Teleservice Onarım ve Tic. Ltd. Şti.
    Necatibey Cad. No.33/B Sıhhiye
    Ankara
    Tel: +90 312 230 55 30

Sakarya Telekomunikasyon Sistemleri Ltd. Şti.
    Mithatpaşa Cad. No:23/2 Kızılay
    06420, Ankara
    Tel: +90 312 433 33 25 - 433 13 37 - 433 11 10

Nokia Shop Cepa
    Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 17.Sok. No.43 Kat:2 Çankaya
    Ankara
    Tel: +90 312 219 74 14.

KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic.A.Ş.
    Ziya Gökalp Cad. No.21/A Kızılay
    06420, Ankara
    Tel: +90 312 430 43 43

Karakaya Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Atatürk Bulvarı 73/C Kızılay
    Ankara
    Tel: +90 312 434 21 00

Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
    Necatibey Cad. No.44 Kızılay
    06570, Ankara
    Tel: +90 312 205 10 65

TÜRKİYE İÇİN:

http://www.servisnoktalari.net/cep-telefonlari/nokia.html

Bu arada sadece nokia için değil sadece; sony, iphone, samsung, lg, vestel, motorola vs. gibi 10'larca yıldır bu ülkeye hizmet veren, vergi veren, tüketici hakem heyetine bile versen muhatap bulabileceğiniz markalar tercihiniz olsun.

Alıntıları Göster
    çok tteşekkür ederim hocam

• Nokia 8 kullanmıyorum memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamadım 2 arkadaşım daha Nokia 8 kullanıyor onlarda da herhangi bir kronik sıkıntı yok tabi her cihazda olduğu gibi burdada sorun yaşayan bazı kullanıcılar olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.