Şimdi Ara

22 YKS Plan-Rapor vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalan süreçte buraya kafama göre yazıcam. Hiç bir şey de başaramadığım gibi burada da bir düzen, süreklilik sağlayabileceğimi sanmıyorum ama elimden geleni yapıcam. Her gün, her hafta olamasa da sınava kadar yazarım umarım. Neyse ben ekimde başladım çalışmaya, ekim-kasım fena geçmedi ama aralıkta patladım. Hem kendi tembelliğim hem de covid falan derken çalışamadım adam gibi. Ama artık toparlanma vakti... Bu arada hedef:  

Not: Hedef yoruma kapalıdır.

Şu ana Kadar Yaptıklarım:

-TYT Mat Bitti (PKOB hariç)

- Üçgenler bitti

Ocak Ayı Planı

- Geometri bitecek- (Çember/Katı cisim kaldı)

- 10 TYT Mat denemesi - (7 tane çözüldü)

-10 TYT Türkçe denemesi - (7 tane çözüldü)

-AYT Mat (Fonk. uyg.) ✓

Ocak Ayı Değerlendirme:

Planladıklarımı yapamadım maalesef. İlk iki hafta adam akıllı çalışmadım ama sonra iki hafta fena değildi. Toplam 100 saat çalışmışım bu ay ve bunun 75 saati son iki hafta ki bu bile çok az. Bir de gözlük aldım bu ay ona alışma süreci oldu biraz. Tabi bu bir bahane değil. Sağlık olsun. Önümüzdeki aylara bakıcaz.

Şubat Ayı Planı

- Geometri bitecek (Çember- Katı cisim) ✓

- 12 TYT Mat Denemesi (6 tane çözüldü)

- 20 TYT Türkçe Denemesi (10 tane çözüldü)

- AYT Mat (Polinom, 2.DD, Parabol, Eşitsizlik, Trigonometri) ✓

- TYT Coğrafya (?) X

Şubat Ayı Değerlendirme:

Bu ayın çok hızlı geçtiğini hissettim. Genel olarak fena değildi. Konu anlamında güzel yol katettim ama çok daha fazlasını yapabilirdim. Yani yine potansiyelimin altındaydı yaptıklarım. Tekrarları biraz boşladım. Saatlerimi harcadığım konuları unutmak istemiyorum. Bu yüzden Mart ayının ilk haftasını buna ayıracagim. Devam...

Mart Ayı Planı

- Tekrarlar ✓

- 3D AYT Geometri (1/3 bitti)

- 10 TYT Mat Denemesi (5 tane çözüldü)

- TYT Türkçe Denemeleri X

- AYT Mat (Logaritma, Diziler, Limit, Türev) ✓

- TYT Coğrafya ✓

- AYT Tarih (51%)

Mart Ayı Değerlendirme

Zaman algım yok oldu resmen. 2 hafta öncesi çook uzak geliyor ama aynı zamanda çok hızlı geçtiğini hissediyorum aynı 2 haftanın, neyse... Kötü bir aydı. Adamakıllı çalışamadım. TYT'yi ve özellikle geometriyi çok boşladım ama telafi edeceğim ve Nisan şu ana kadarki en iyi ay olacak inşallah.

Nisan Planı

- AYT Mat (İntegral, PKOB)

- LTİ Apotemi (A.G testleri)

- AYT Tarih

- Geometri

- 4 TYT Genel Deneme

- 12 Türkçe Deneme

- 12 Mat Deneme

- 3 AYT Mat Deneme

- Edebiyat...

Güncellenecek...

(Umarım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benkyo -- 11 Nisan 2022; 14:37:3 >

• başarılar şimdiden hocam

• Teşekkürler hocam

• Bu hafta tekrarla geçti. Bir ay sonra bazı şeyleri unutmuşum. Neyse bu hafta yapılacaklar:
    -Analitik Geometri bitecek (KK+Apotemi)
    -4 TYT Mat denemesi
    -BS problemler bitecek
    -1 TYT genel deneme
    -Dil Bilgisi tekrarı
  • Ocak Ayı değerlendirmesi ve Şubat planı eklendi.
  • Bu hafta yapacaklarımı da yazayım.
    -Çember bitecek (Ken06 + Acil)
    -Polinomlar/ 2.DD bitecek (Bıyıklı Mat + Miray)
    -4 TYT Mat Deneme
    -5 TYT Türkçe Deneme
    Minimum 50 saat
  • sozellere ne zaman bakacaksin
  • Martta tarihe, nisanda edebiyata başlamayı düşünüyorum.

• ULAN BU HAFTA NE ÇABUK GEÇTİ?!
  • tyt netlerin ve ayt mat netlerin nasıl hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: harunyavuz1

tyt netlerin ve ayt mat netlerin nasıl hocam

TYT 75-80 ama şu +30 dakikadan sonra mat 5-10 net artar diye düşünüyorum çünkü süre yetişmiyordu. AYT çözmedim.

• Çok şükür geo bitti. Aslında çalıştığım süreye bakınca 1 ay gibi bir sürede bitecekti ertelemeyip düzenli çalışsam ama neyse. Çalışma sürem hala çok az önümüzdeki hafta için günde 9 saatlik bir program yaptım hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benkyo -- 13 Şubat 2022; 21:46:39 >
  • -AYT Mat: 2.DD, Parabol, Eşitsizlik
    -Geometri tekrar ve her gün 3 test (3D)
    -TYT Mat 6 Deneme
    -TYT Türkçe 6 Deneme
    -TYT Genel Deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benkyo -- 13 Şubat 2022; 22:26:34 >
  • Bugün güzel bir gündü. Türkçe Denemesi çözdüm uzun zaman sonra ilk defa bu kadar kötü yaptım 30 net :( Mat denemesi Ephesus'un antrenmanlarla Matematik seviyesindeki denemesi olmasına rağmen 45 dakikada 36.25 net geldi, sağlık olsun. 2.DD 8 video izledim + 92 soru + Miraydan 64 soru. 1 test de geo çözdüm. Şahsi rekorumu kırdım 9.5 saat çalışarak, darısı diğer günlere.
  • Bugün 7.30 saat çalıştım. 2.DD'den 130 soru çözdüm. Türkçe Denemesinde 32.5 net yaptım yine 35- :( akşam çözmemin etkisi mi acaba? Yarın tekrar yapıp deneme çözmeyi düşünüyorum.
  • Bugün 9 saat çalıştım. Dün 3 saat çalıştım diye yazmamıştım ama 11'de yatıp 5 kalkmak gibi bir karar aldım dün. Umarım sürdürebilirim bunu. Neyse bugün deneme çözerek başladım güne. Tr Denemesi 32.5 net, EPHESUS mat 3 35,25 net yine çok kolay bir denemeydi 3 soru işlem hatasından gitti, Limit 22 soruluk paragraf denemesi 6 yanlış saçmasapan bir deneme hiçbir sorunun cevabı tatmin etmedi. Bu üçünü üst üste koyup 135 dakikada çözdüm. Parabolden 8 video(72 soru) + Miray yayınlarından 72 soru ile günü kapattık.

• benim de hedef tm ilk 100 olmazsa 500.
    uni-bölüm hedefiniz nedir
  • harunyavuz1 H kullanıcısına yanıt

Kesin karar vermiş olmamakla beraber Sabancı düşünüyorum

• Bıyıklı Matematik video ders defterini aldım onunla birlikte ilerliyorum. Miray yayınlarından da soruları çözüyorum. Henüz sözellere başlamadım ama haklısınız sözel dersler çabuk unutuluyor. O yüzden sık tekrar etmek gerekiyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.