Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

22' HP w2207h , Parlak Ekran, Pivot Özelliği, HDMI, 2 USB çıkış,Dahili Hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> 22' HP w2207h , Parlak Ekran, Pivot Özelliği, HDMI, 2 USB çıkış,Dahili Hoparlör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10304 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      07 Mart 2011 15:22:48 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Monitör yaklaşık 2.5 yıllıktır. Üretim tarihi Ocak 2008 zaten. Satın alma tarihini iyi bilmiyorum.
      Gözle görülür bir çiziği yok denebilir, fotoğraflardan anlaşılır zaten. Ölü piksel vs de yok. Tüm bağlantı kabloları mevcut. Kutu mevcut. Garanti bitmiş.
      - PARLAK EKRAN en sevdiğim özelliği, bu ekranda oyunlar, filmler bambaşka.
      Monitörde yok yok.
      - HDMI ve VGA, 2 adet USB ve üstünde Dahili HOPARLÖR barındırıyor.
      - Yükseklik ayarı çok basit , resimlerden göreceksiniz aşağı yukarı itme ile oluyor. Pivot özelliği deniyor sanırım yan durabiliyor.
      - Ayağının altındaki özel bir parça ile yine resimlerde var, sağa sola döndürmek müthiş kolay, tekeri var gibi altında :)
      - ALdığım arkadaş PS3 için kullanmış, ben PC için kullandım, 26" Samsung T260 almamdan dolayı satılıktır. Yıllardır bu monitörü çok almak istemiştim ,aldım hevesimi de aldım çok şükür. Umarım tanıdığım birine gider, müthiş kaliteli bir monitör. Dynamic Contrast aktif iken oyun oynamak bambaşka güzel. Hastayım resmen monitöre ama 26" e de hayır diyemedim. Maddi imkan olsa elimde tutardım. Kesinlikle sigara içilmemiş ortamda kullanıldı.

Aralık 2007 fiyatı şu anki dolar kuru ile 834 TL imiş , vay bee
      Bazıları gibi 5 senelik fiyat linki koyup sıfır fiyatı budur demiyorum tabi ki. Güncel fiyatı yok. Niye üretilmiyor onu da anlamam mükemmel bir monitör. Baktım 22" hp yazıp google da. Hiçbi özelliği olmayan modellerin fiyatları 520 den başlıyor. Etmez bence :)

Şurada incelemesi var;
      http://forum.donanimhaber.com/m_19813367/tm.htm
      http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=3543988&lc=tr&cc=tr&dlc=tr〈=tr&tmp_track_link=ot_we/prodlink/tr_tr/3543988/loc:0&cc=tr

Fiyat: 399 TL. Sünneti gerçekleştiririz elbette,pazarlığı var azcık.
      İletişim: 0536 578 9554 (Vodafone), korayerguney@hotmail.com (msn + mail) , Trabzon Ktü Harita Müh. 137277 (7.sınıf) kime sorsan bilir

Ben de kendimce resim çekmeye çalıştım birkaç tane aşağıdakiler benim lcd me ait.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 7 Mart 2011; 17:12:21 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Mart 2011 01:04:21 Konu Sahibi
      Vazgeçtim diyene kadar m.f.b kardeşime rezervedir :)
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Teğmen
      249 Mesaj
      Katılım Zamanı
      26 Şubat 2006

Durum
      Forumda değil

08 Mart 2011 01:06:54
      söz ağızdan bi kere çıkar üstad satıldı yaz :=)
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım

Mitrox, $idikli, bozkurtomer24, Halit61, icebergmetii,Ginothecop,Lacrymatoire, Ali şeker, MooNSpeLLL, mmc02, akilonya, piranha,dennes,welcome to hell, Wenigma, Cango34, LtPowell, __ultrAslan__, Orgeneral_, dangerousman,SAVIAR,vgulgec ve yazmadığım onca değerli kişi..
    • Yarbay
      10304 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Mart 2011 01:25:08 Konu Sahibi
      satıldı
      |
      |

• Binbaşı
      1127 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      10 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

13 Mart 2011 18:56:16
      hayırlısı olsun süper monitörmüş gerçekten de , benim sormak istedigim birşey var satılmış olsada monitör öne veya oluyorsa arkaya tam kapaklandıgında, yattıgında yerden yüksekligi kaç cm olabiliyor en az.fotolarda o hali var ancak kesin bir rakam ihtiyacı var.
      |
      |

alisverislerim:kakman/chrono/spiritc85/garuda/CMteria/ömerhancer/blue/erkasolin/byRamo/amfibi/caglaraktas/highvoltage /tulukcim(20 inch viewsonic satildi 2008 haziran)/bytepire/türi(9600gt sonic)/sesizada(fx5500)/dream_007(7600)/öztin/MENEME2002/ (seagate500gb)/erkberkk(benetton)/resfect(lg dvdrw)/returk/cavador /emre6128 /painkill /bytepire(zalman htpc)/we(samsung yp1 mp4)/lastpavel(h.power psu)UnbLesseD (board)

maverick72(hd5750)kenandeveci(1.5tb hdd)kaplan bey(17crt)
Reklamlar
Paykasa
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.