Şimdi Ara

21 Mayıs CHP 'Milletin Sesi' Mitingi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adamlar orda saatlerce ülkenin sorunlarından bahsetmiş hatta halktan çıkıp konuşanlar olmuş.

Özellikle ekonomi vahim durumda vatandaşın biri lanet okudu.

ama akboyların yine ağzında terör terör terör başka bok yok

4 yıldır akpli vurdumduymazların tek lafı var terör. Ekonomi yerle bir oldu boş ver terör.

sahte milliyetçilik kasıp oy toplama çabası

Yaptıkları milliyetçilik ne milliyetçiliği o da meçhul olsa olsa arap milliyetçiliği olur.

• Treth kullanıcısına yanıt

He treth he teyit.org'a değil fanatik akp'li muhalefete ölümüne düşman sana inanacağız he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben kılıçdaroğlunun hesabına bakarak konuşuyorum ona da montaj dıyecek halın yoktur herhalde :) Teyit org u guvenlı kılan nedır kı ?

Hesapta öyle bir şey yok.

Yalan söylemek sanırım senin için bir hayat biçimi. Teyit.org u güvenli kılan yalan söylememiş olmaları bugüne kadar. Seni güvensiz kılan ise yalan ve iftira dışında bir şey bilmemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 22 Mayıs 2022; 20:23:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Hesapta öyle bir şey yok.

Yalan söylemek sanırım senin için bir hayat biçimi. Teyit.org u güvenli kılan yalan söylememiş olmaları bugüne kadar. Seni güvensiz kılan ise yalan ve iftira dışında bir şey bilmemen.

Sana göre senin işine gelmeyen herşey yalan hiç şaşırtmıyorsun :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Treth nerelerdeydin sen? Zamanlaman iyi. Son zamanlarda forumdaki fanatik akpliler epey zorlanıyordu zaten. 

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Treth nerelerdeydin sen? Zamanlaman iyi. Son zamanlarda forumdaki fanatik akpliler epey zorlanıyordu zaten. 

Emekli olduktan sonra evde sıkıldım ticarete giriştim işim çok foruma bakacak zamanim yok. Bu gün boştum bakındım öyle yarın yine yoğunum yeni parti ürünler geldi atölyeden onları toptancilara dagitmam gerek.

Cumartesi twitterda gezerken mitingi gordüm o dikkatimi cektide gelip yazdım yoksa artık çok sıkıcı geliyor bu boş beleş tartışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 23 Mayıs 2022; 0:10:46 >

Biraz riskli zamanda ticarete girmişsin. Aman dikkat.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Biraz riskli zamanda ticarete girmişsin. Aman dikkat.

Yurt dışına ürün satışı yapan toptancılara ürün veriyorum dolarla satış yaptığım için pek sorun olmuyor.

Tütkiye de prakendecilere nakit çalışmadıkları sürece mal vermiyorum çünkü şu sıralar dediğin gibi ne fiyat belli ne girdi ne cıktı paranın miktar algisi yok olmus durumda bir sey ucuz mu pahali mi anlayamiyorum.

Yurt disi en azindan sabit herseyin fiyati belli o konuda cok rahatim.

• Yalanları kendi duymuş gibi gelip anlatan trole cevap yetiştirmeyin arkadaşlar.

kerimcem nasıl azalarak kaybolduysa bu da bitecek rahat olun. Son çırpınışları parti tutmayan trolün. :)))

• Atatürk ismine tahammül edemedikleri için Atatürk Havalimanını yıkıyorlar” deyip miting düzenleyen CHP’nin Mitinginde Atatürk’ün ne ismi vardı ne de posteri…

Bu millet meselelerinin Atatürk olmadığını çok iyi biliyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.