Şimdi Ara

20w şarj adaptörü orjinal mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
83.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

20w şarj adaptörü orjinal mi?  20w şarj adaptörü orjinal mi?  20w şarj adaptörü orjinal mi?  20w şarj adaptörü orjinal mi?  20w şarj adaptörü orjinal mi?  20w şarj adaptörü orjinal mi?  

• Merhaba bende Amazon'dan aldım 155 TL'Ye düşmüştü içime kuşku düştü acaba sahte mi diye :) Kargo bugün geldi kontrol edeceğim ama tam olarak nelere bakalım olmazsa iade edeyim..

• Enescelik69 E kullanıcısına yanıt

sonuç ne oldu

• caraxesss C kullanıcısına yanıt

sonuç maalesef fiyasko.. adam satmaktan vazgeçti cok talep gelince :)

bu arada kayar led xenon varmış araçta orjinal.. 790 a verecekti şimdi 830 larda geziyor

• Şimdi bu aleti Türkcell pasajdan apple store ile aynı fiyatta olmasına rağmen indirim kodum var diye aldım bakalım yüzümüz gülecek mi?
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Aksesuarlar seri no ile sorgulanmıyor diye biliyorum.
  • USB-C giriş kısmı gövdenin devamı orijinallerde. Seninki çakma.

20w şarj adaptörü orjinal mi?
  • Ayırt edilmez, bire bir aynı. Adamlar aynısını yapmışlar, her şeyi aynı. Ağırlık, baskısı herşeyi. Sadece Apple store'dan alıp kullanırsınız, bu kadar basit.

• yok mu kolay yolu orjinal olup olmadığı hakkında?

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

yok mu kolay yolu orjinal olup olmadığı hakkında?

Görselden ayırt etmek haricinde, şarj adaptörünü bir macbooku şarj etmek için kullanırsanız, güç bölümünde adaptörün seri numarası da gözüküyor. Kutusunda, adaptörün üzerinde ve içindeki chipe işli olan seri numaraları aynıysa orjinaldir diyebiliriz. Çakma adaptörlerin içine SN işleyecek chip yoktur, tek tek uğraşamazlar.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Adapter yazınca ne oluyor veya ne yazması gerek?

• kerem2018 kullanıcısına yanıt

Adapter yazmıyor hocam kutunun arkasındaki yazıda adadpter yazıyor. Yanlışlıkla d'ye tekrar basmışlar işte.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.