Şimdi Ara

20bin-30bin TL arası hatasız araç arıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    babama araç arıyoruz. değişensiz ve mümkünse boyasız olması bizim için önemli.
    marka ve model çok farketmez, fiyatı şişirilmemiş mantıklı her türlü araç teklifinize açığım.
    iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endofthegame -- 8 Şubat 2015; 22:49:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

herkese merhaba,
    babama araç arıyoruz. değişensiz ve mümkünse boyasız olması bizim için önemli.
    marka ve model çok farketmez, fiyatı şişirilmemiş mantıklı her türlü araç teklifinize açığım.
    iyi forumlar...

Boyasız birazcık zorda.Degisensiz bulabilirsin.Allah kalbine gore versin kardesim.Insallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arayınca bulunuyo. kayseriden birisiyle anlaşmıştım 2009 model getz 1.4 dohc lpgli 32bnde hiç hatasız. 22 bine anlaşmıştım ama satmaktan geri vazgecti. allah satıcının da hayırlısını versin :)
  • gs007tr kullanıcısına yanıt
    hocam bunun 2 donanım üstünü (authentique, expression, collection) + lpg işlisini yine hata boya yok 2011 model olanını, perşembe günü 24 bine sattım. gidişini hiç beğenmedim resmen gitmiyordu çünkü araba motor %90 çıkmasına rağmen.

benim sattığım araç 24se, 1500lpgden, 1000er lira da 2 donanım farkından gelse bu araca göre 3bin500lira fazlası var. hadi bin lira 1 modelden düşsün. yine bu araçtan 2500 lira fazla ediyo benim sattığım araç.

fiyatı şişirilmemiş diye özellikle belirttim yukarıda. eğer size göre bu aracın fiyatı şişirilmemişse, şişirilse kaç olurdu çok merak ettim.

edit: yine de çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endofthegame -- 8 Şubat 2015; 23:14:09 >
  • quote:

arayınca bulunuyo. kayseriden birisiyle anlaşmıştım 2009 model getz 1.4 dohc lpgli 32bnde hiç hatasız. 22 bine anlaşmıştım ama satmaktan geri vazgecti. allah satıcının da hayırlısını versin :)

İyi ki de olmamış symbolden sonra getz seni kesmez.Sana yarayacak araba bu saatten sonra 2005-2008 Megane II,2006-2008 Ford Focus,
    2011-2012 Fiat Linea.25-30.000 lira aralıgında bel altı onemsiz 2-3 parca boyalı,degisensiz,
    Minimum 60-70.000 km'den,max.140-150.000km'ye kadar bir dunya arac bulabilirsin.Boyayı cok fazla takma kafana,yeter ki araba kafadan darbeli,ağır hasar kayıtlı olmasın.Gidip getze metzede bakma 22.000 lira yazık gunah getze,ha palio ha getz,ki palio ondan daha oturaklı getz kibrit kutusu gibi araba ne isin var getzle sırf degisensiz boyasız diye,hyundai getzi kaldirdi yerine i10u koydu,o paraya i10 alirsin nerdeyse sirf degisen boya yok diye sifiri uretilmeyen 6 yasinda getze masallah yani 22.000 istemis iyi ki de olmamis gidip almamissin,kirk yil kalsam Allah'a buyuk konusmayayim gidip getz almam.
    Hele birde 22.000 liraya,Punto,corsa,
    golf 4,clio,fiesta gibi HB kasa baska alternatifler varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih3688 -- 8 Şubat 2015; 23:41:03 >

• hocam, hatasız boyasız aracı satarken hiç zorlanmıyosun. piyasa fiyatının az bi altına koysan peynir ekmek gibi satılır paraya ihtiyacın olduğunda satmak istesen.
    bu arada, getz çok üst sınıf bi araba değil tamam ama iyice öldürmüşsün :) kendi kullandığım 1.2 16v palio var şu anda, tamam deli kaçıyo ama, getz palioya göre çok çok oturaklı. palioyu karda buzda hiç çıkaramıyorum. 900 kilo :) getz yanılmıyorsam 1150 kilo civarında.

ama sattığım symbole gelince, şehirler arası 1 kere kullandım. kırıkkale-ankara (70 km), arabada 5 kişiydik neredeyse doğru dürüst 5. viteste gidemedim. o kadar kötü gidişi var arabanın. hiçkimseye tavsiye etmem. dizellerinin de aynı olduğu söyleniyo. hele 65hp'likleri varmış o da bizim 1.2den beter yani.
  • quote:

hocam, hatasız boyasız aracı satarken hiç zorlanmıyosun. piyasa fiyatının az bi altına koysan peynir ekmek gibi satılır paraya ihtiyacın olduğunda satmak istesen.
    bu arada, getz çok üst sınıf bi araba değil tamam ama iyice öldürmüşsün :) kendi kullandığım 1.2 16v palio var şu anda, tamam deli kaçıyo ama, getz palioya göre çok çok oturaklı. palioyu karda buzda hiç çıkaramıyorum. 900 kilo :) getz yanılmıyorsam 1150 kilo civarında.

ama sattığım symbole gelince, şehirler arası 1 kere kullandım. kırıkkale-ankara (70 km), arabada 5 kişiydik neredeyse doğru dürüst 5. viteste gidemedim. o kadar kötü gidişi var arabanın. hiçkimseye tavsiye etmem. dizellerinin de aynı olduğu söyleniyo. hele 65hp'likleri varmış o da bizim 1.2den beter yani.

Ne yaptın pasam Megane II Sedanlar 1250 kg
    Palio 950 kg'dır.Getz'de 1050 kg'dır.
    1.2 palioyu yokusta degil duz yolda olmak kaydıyla karda buzda vitesi 1'e takıp yarım el freniyle park etmeden,genis yanak lastiksiz ve mavi antifiriz kullanmadan tabi cıkaramazsın,
    Bu durum cogu benzinli arac icin gecerlidir.
    Karda araba cok cok ekstrem birsey olmadıkca cogu kez kullanici hatasindan ya da eksik malzeme veya bilgiden oturu kalir.Bunun 1.2 ile 1.6 ile alakası yoktur.Sonucta bu arabayı tasarlayan muhendis karda kitlensin,gitmesin diye seri uretime sunmadı.
    Araba sonucta 16 Valftir.Aracta Valf,beygir ve tork gucu onemlidir.Motor ve kasa agırligı 2.plandadır.(Senin araba 1.2 8V'se zorlanir ama yine de karda buzda yerinden kalkar o araba)1.2 olması yakitta ekonomi saglar,yoksa
    1.2 de kacar 1.6 da,1.2 naiftir zora gelmez,1.6 evel ALLAH herseyin ustesinden gelir.Budur jetta,golf dahil butun araclarda ki 1.2-1.6 farkliligi.
    Karın,buzun 1.2-1.6 farkı olmaz.Yeri gelir 2.0 motor bile kullanıcı hatasından dolayı kalkmaz yerinden.Keza Palio da ya 98-99 1.6
    16V'e bineceksin ya da 1.3 multijet Sole'ye.
    1.2 16V sadece düz yolda kaçar,zorda kıvrak degildir.Kaldı ki Getz icin,ben paliodan,daha hafif ya da agır demedim ki.
    Bana göre palio daha oturaklı,daha bi adama guven veriyor ki bana gore goruntusu ve hatları da daha keskin anlamında soyledim.Tamam kabul symbolde,palioda kesinlikle şah degil ama getzde şahmaran degil.Yanlış anlama da normalde buyuk konusmayayim getz tercihim olmaz kaldı ki symbolden sonra hic bir sekilde sırf boyasız diye 22.000 liraya hic ama hic tercihim olmaz.O paralara düsük model de olsa belki boyasız,belki
    1-2 parca boyalı Punto,Corsa,Peugeot 307,Polo,Fiesta,Golf 4,Clio,Megane II,Focus,Toyota Corolla gibi bir çok alternatif HB araç var.Bütcen 15-20.000 lira olsa kısıtlı derim,ama 30.000'e kadar çıkıyorsun.Bu yuzden Getz almak akıl mantık isi degil biraderim,iyi ki de olmamis.Vardır her iste bir hayir bosver.Ne diyeyim malda senin,parada,düşünce de bize de 30.000 lira butceyle 22.000 liraya Getz dahi alsan saygı duymak düşer.😉
    Nacizane tecrubelerimi paylastim seninle,ne alırsan al simdiden yeni araban sana ve ailene hayırlı ve ugurlu olsun.

Saygılar,sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih3688 -- 9 Şubat 2015; 6:42:49 >

• melih3688 kullanıcısına yanıt
    ben karda kayma durumunu 1.2 olduğu için söylemedim, palionun genel hali yani. yoksa 1.2 16v gayet balşarılı bir motor, virajlı köy yolunda arkadaşın 2013 civic'ine kafa tuttum.
    ama şu da bir gerçek bu grupta yol tutuşunda getz diğerlerinden 1 adım önde. corsa, clio, palio, fiesta ve getz (sadece polom olmadı) kullanmış birisi olarak söylüyorum bunu.
    şu an yeni modellerde de durum böyle diye biliyorum. b segmenti hb araçlarda sadece yol tutuşu olarak karşılaştırıldığında en başarılısı i20 diye biliyorum. tabi sizin tecrübeleriniz ve bilgileriniz daha farklı olabilir. bildiklerimizi karşılıklı paylaştıkça ben de memnun oluyorum. sonuçta bu forum bunun için var.
    bu arada seni eksileyen cengaver beni de eksilemeye başlamış :)
  • quote:

ben karda kayma durumunu 1.2 olduğu için söylemedim, palionun genel hali yani. yoksa 1.2 16v gayet balşarılı bir motor, virajlı köy yolunda arkadaşın 2013 civic'ine kafa tuttum.
    ama şu da bir gerçek bu grupta yol tutuşunda getz diğerlerinden 1 adım önde. corsa, clio, palio, fiesta ve getz (sadece polom olmadı) kullanmış birisi olarak söylüyorum bunu.
    şu an yeni modellerde de durum böyle diye biliyorum. b segmenti hb araçlarda sadece yol tutuşu olarak karşılaştırıldığında en başarılısı i20 diye biliyorum. tabi sizin tecrübeleriniz ve bilgileriniz daha farklı olabilir. bildiklerimizi karşılıklı paylaştıkça ben de memnun oluyorum. sonuçta bu forum bunun için var.
    bu arada seni eksileyen cengaver beni de eksilemeye başlamış :)

Hic sorma elime gecse ya bu cengo,yuzume solese ya butun bu yaptıklarını :)))

Tamam kardesim dedim ya ne alırsan al guzelini ozelini al.Bize hayirli olsun duser.Insanlar farklı
    dusuncelerde olabilir,saygi duymak lazım.Bana gore getzi ben kapıya cekip koymam sen ise sevmissindir kullanmissindir.Gerek yok bu konuyu daha fazla uzatmaya ince eleyip sık dokuyan birisisin.O yuzden guzel bir arac alacagini umut ediyorum.Hakkinda hayirlisi ve ugurlusu olsun.

Saygilar,sevgiler.

• hala aramaktayım...
  • endofthegame E kullanıcısına yanıt
    merhabalar,
    ilgilenirseniz aracımı satıyorum.
    orijinal temiz ve servis bakımlı bir araçtır.
    saygılarımla
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-orjinal-peugeot-son-fiyat-31.000-195563578/detay/
  • 2004 model Peugeot 307 1.4 dizel var eğer istersen.
    Araç bordo renkli ve içi dışı tertemiz.
    Ayrıca 50.500 (ellibinbeşyüz) kmde ve hatasız-değişensiz ve boyasız.

Bendekinden başka Türkiyede bir tane daha yoktur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayy -- 11 Şubat 2015; 13:44:17 >
  • hocam kusura bakmayın. ilginiz için çok teşekkür ederim ama peugeot-citroen grubu hiç düşünmüyorum. inşallah istediğiniz şekilde satarsınız araçlarınızı. iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.