Şimdi Ara

2070s mi yoksa 1080ti mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. bende r5 2600 işlemci ile 1660 ti ekran kartı var. yayında call of duty oynarken ekran kartını yayın için kullandığımda yayında drop oluyor ama işlemciyle yaptığımda drop olmuyor fakat fps 50-70 arası oluyor. bende sinirlendim ekran kartı alma gibi bir karar aldım. tabi pek bir araştırma yapmadım açıkcası. ya ikinci el 1080ti, sıfır yada ikinci el 2070s aklıma yatan modeller. tek pc yayın yapıyorum. ikinci bir pc alma fikrim yok sebebi ev ortamından kaynaklı. farklı tavsiyeleriniz var isede açığım fikirlere teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam john -- 30 Nisan 2020; 3:59:0 >

• eskiden olsa 1080ti derdim 11gb olduğu için. ama şimdi nvidia yeni yeni rtx teknolojileri çıkarıyor piyasaya (rtx voice gibi) bu yüzden 2070s diyorum.
  • Wauwaxtt W kullanıcısına yanıt
    Aslında ben performans odaklı olarak düşünüyordum fps gibilerinden ileriye yönelik 2070s daha mı mantıklı bu açıdan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1080ti alınmaz 2016 model bir ürüne tomarla para verilmez daha güncel olan 2070s tercih etmek daha saglıklı bir yaklasım olucaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.