Şimdi Ara

206 vs CORSA vs FIESTA -TEK CEVAP??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HEPSİ 2005 MODEL HEPSİ VAN HEPSİ DİZEL HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM ARKADAŞLAR ?? 13BİN TL PARAM VAR..

206 1.4 HDI Desire van

Fiesta 1.4 TDCI Collection van

Corsa 1.3 CDTI enjoy van

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkaras -- 21 Aralık 2011; 0:03:17 >

• aralarinda sadece fiesta kullanan arkadasim
    var. ayakustu muhabbet etmistik. cok memnundu arabadan ama hiz sinirinin 80 olmasindan yakindi ve yeri geliyor kalabalik binmek gerekiyor demisti o zaman da problem oluyor dedi.

ariza konusunda danistim ayrica

arizayla falan hic ugrasmadim dedi. yalniz yuk attigim icin arada cok kollu jant aldim 5 kollu jant dayanmadi catladi dedi.

kullanmadim ve binmedim ama ayakustu muhabbette bunlari konusmustuk.

simdiden hayirli olsun
  • Fieatalarin yakit tuketimi cok iyi diye biliyorum ben olsam corsa alirim cam taktiririm gezerim tek kapi araba gibi
  • corsa multijet motora sahip çoğu parçası fiata göre uyumlu fakat bu araçlar ruhsatta kamyonet olarak görünür bi ara hususi otoya çevrilebiliyordu o zaman çevrilenlerden alırsanız daha uygun olur.kamyonet olarak gözüken araçlar hersene vizeye girer vergisi daha fazladır hız sınırı daha azdır hususi olunca 2 senede bir vizeye giriyor vergisi daha uygun 4 kapılısına göre bayada avantajlıdır
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-opel-degisensiz-hususi-ruhsatli-koltuk-ruhsata-islenmistir-65049698/detay

ilandaki tarzda araçlar bildiğim kadarıyla artık bu araçlar ne kadar çevrilsede hususi ruhsat alamıyorlar
  • Fiesta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

corsa multijet motora sahip çoğu parçası fiata göre uyumlu fakat bu araçlar ruhsatta kamyonet olarak görünür bi ara hususi otoya çevrilebiliyordu o zaman çevrilenlerden alırsanız daha uygun olur.kamyonet olarak gözüken araçlar hersene vizeye girer vergisi daha fazladır hız sınırı daha azdır hususi olunca 2 senede bir vizeye giriyor vergisi daha uygun 4 kapılısına göre bayada avantajlıdır

aynen,bende bu yüzden hususi,koltukları,camları işli olanlara bakıyorum zaten,ama minivan panelvan bölümünden değil normal otomobil bölümünden bakıyorum sahibinden.com'da.. ve dediğiniz gibi 4 kapılıya nazaran daha ucuz benzinlilerden bile daha ucuz şaşırtıcı yani..
  • Bundan 3 ay öncesi sattığım 206 hdi ye harcadığım bakım masrafı ve sorunlarını yazsam
    1. corsa 1,3 multijet
    2. fiesta 1.4 tdci
  • güncel..
  • benim tercihim fiesta olurdu. daha öncede 4 kapılısını 1.5 yıl kullanmıştım, gayet güzel bir araç fakat vites kolu biraz yüksek kalıyor
  • fiesta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.