Şimdi Ara

206 öldü yaşasın yeni 207! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
6.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya acaba almak için beklemek daha mı hayırlı şimdi herkes saldırıyo birkaç ay sonra ne olacağı belli olmaz
  • BEN BEĞENMEDİM, KÜÇÜK BAYAN ARABALARI GİBİ OLMUŞ
  • 4 metrelik arabaya küçük dedin..enteresan
  • Bu arabayı hiç sevmiyorum napmıslar güzelim 206 ya .

206 sevimliligin 207 de s si yok.

Abartılı sekilde büyük havalandırma ızgarası ve farlarıyla arkadasında dedigi gibi saskın ordeklere benziyor.
  • makyajlı 307 den çok daha iyi olmuş. Tr' de en az GP kadar başarılı olur diye tahmin ediyorum ama genel olarak 206'nın mirasını yer
  • bence donanım açısından oldukça tatminkar. ilk başta fiyatın yüksek olduğunu düşünüyodum ama detaylı inceleyince (1.4 HDI Pre..nın fiyatı 31.000 civarında) fiyatın diğer markalara gelen son zamlardan sonra makul olduğunu düşünüyorum..test sürüşünden sonra 207 alma yönündeki düşüncelerimi netleştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 2 Haziran 2006; 11:42:53 >
  • Volkswagen'den sonra Peugeot.

İyi valla bu mix'n'match veya karıştır-birleştir vs. üçkağıdını iyi buldu bunlar. O modelin arkası, bunun önü, onu şusu, az bi çek, bastır işte size yeni bir otomobil.

Yemezler.
  • KÜÇÜK DEMEDİM Kİ; KÜÇÜK BAYAN ARABALARINA BENZEMİŞ DEDİM...

ÇÜNKÜ; 206'DA Kİ AGRESİFLİK, AKIP GİDEN HATLAR, SPORTİF GÖRÜNÜM, MODİFİYEYE UYGUNLUK BU ARAÇTA YOK BENCE. YERDEN DAHA YÜKSEK GİBİ GÖRÜNÜYOR VE GÖRÜŞÜM HALA DEĞİŞMEDİ BAYANLARIN KULLANDIĞI (HADİ KÜÇÜK DE DEMİYİM) ARABALARA BENZİYOR...

ALANA HAYIRLI OLSUN, KAZASIZ BELASIZ GÜZEL GÜNLERDE KULLANSIN İNŞALLAH... AMA BEN SADECE FİKRİMİ BEYAN ETTİM, İLGİMİ ÇEKMEDİ BU ARAÇ...

EDIT: BİR HİNTLİNİN ESKİ ARABASINI DUVARA VURARAK, ÜZERİNE FİL OTURTARAK 206 YAPMAYA ÇALIŞTIĞI REKLAMI UNUTMAYALIM. SİZCE 206'DA Kİ O RUH BU ARAÇTA VAR MI? BANA GÖRE 206 BİR EFSANEDİR, 207 İSE SADECE BİR PEUGEOT MODELİDİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacelen -- 2 Haziran 2006; 11:52:16 >
  • yeni peugeot boxer hehe

/Users/unal/Desktop/Peugeot_Boxer.JPG
  • 207
  • 10 ay sonra buraya msj yazmak nerden aklına geldi

quote:

Orjinalden alıntı: geranium83

207

• Pejo Donanımlar:

ABS Standart
    . .
    .. .
    . .
    . .
    Gövdeye entegre çekik farlar :) ... STandart

İşin cılkını mı derler ondan çıkarttılar işte :)
  • satıs rakamları yükselmeye basladı gayet güsel bir arac oldu bence 307 aratmıyacak 308 geldiginde 307 ile 207 arasındaki farkla 308 ile 207 arasındaki fark daha daha fazla olmalı!!!
  • HORRT
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.