Şimdi Ara

2022 TYT/AYT KAYNAK DENEME ÖNERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
4
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-95F633C57 (5 mesaj) Guest-A9C83B71D (4 mesaj) Guest-B6D77ED78 (4 mesaj) ilkbinegirecekadam (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (14 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9C83B71D -- 31 Temmuz 2021; 8:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Seviyeni bilmiyorum o yüzden kendi kullandığım kitapları yazıcam.

Mat: karekok tyt 2019,345 2022,orijinal 2022

Geometri:birey b , testokul konu anlatım föyü

Fizik:egitim vadisi,345

Kimya:345

Biyoloji:biyotik,3d

Dil bilgisi sarmal, paragraf paraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 31 Temmuz 2021; 13:22:3 >
  • Yok herkes seviye belirtip yazsin diye actim konuyu herkes baksin kolay orta zor diye belirterek yazarsaniz daha cok insan bakip faydalanabilir

• bu yazdiklarim hepsi kolaydan zora herkes kullanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 31 Temmuz 2021; 10:49:54 >
  • hocam ben de karekok 2019 cozuyorum. rutin olmayan sorularda bazen kalem oynatamiyorum, siz de durum ne? 8 soru rutin olmayan cozsem 5-6 yapabiliyorum.

• problemler kısmına gelmedim daha ama rutin olmayan sorular bence cok sacma problemler kismi haric. Ben soru secerek cozuyorum orda vakit kaybetmektense 345 cozerim daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 31 Temmuz 2021; 13:18:8 >
  • degil mi hocam? bana da oyle geliyor. karekok klasikleri + 345 orijinal ve osym tarzlarini cozup en son acile gececegim denemelerle beraber.

• süper hocam sen mezun musun konuyu nerden öğrenip karekökten cozuyorsun ?

• tyt soru bankası çözmüyorum. ama deneme onereyim
    Orijinal geo deneme
    Bs mat ve Türkçe
    Hız ve renk Türkçe mat
    Acil mat
    Acil geo

• 12ye gectim. temel var, sadece fonksiyon-polinom bilmiyorum tyt adina. 10. sinifta dersle alakam yoktu pek.

dershaneye gidiyorum. hocamiz baya iyi anlatiyor, konunun ayrintilarini oradan ogreniyorum, testokul testleri falan da veriyor hoca onden ogreniyorum konuyu biraz. sonra karekok klasiklerini cozuyorum.

karekokten sonra eyup hocanin sorularina bakiyorum. once sorularla ugrasiyorum en son eyup hocanin yorumlarini dinliyorum, hoca inanilmaz yorumlar yapiyor bu arada izlemediyseniz oneririm. sonrasinda karekok rutin olmayanlarina bakiyorum da yukarida yaptigim seylerin tamamiyla rutin olmayanlari cozme surem ayni oluyor hemen hemen, sorular zor degil bence sacma. turkcesi kotu biraz sorularin. 345 orijinallerinin turkcesi vs daha kaliteli onlara bakacagim artik rutin olmayanlar yerine. eylul sonu gibi ayt konularina girmek istiyorum.

fen adina kotu durumdayim hocam bu arada tavsiyeniz var mi? sizin feniniz nasil? konuyu cok dagittik bu arada pm gelin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6D77ED78 -- 31 Temmuz 2021; 13:52:10 >

• turkce: *testokul foy, *sarmal dil bilgisi

matematik:*karekok eski basim, 3d, *acil, endemik(bence aralarinda en zor olan bu)

biyoloji: biyotik, fen bilimleri, 3d, *paraf

kimya: *hiz ve renk(arada cok cok sacma sorular var ama kirmizi testler genel olarak guzel), *aydin

fizik: palme, *345, *nihat bilgin, aydin

kullandiklarima * koydum.

• Bende 12 yim bu arada bizim burda iyi bir dershane yok keske olsa o yuzden sadece denemelerine gidecem . Bende kendi imkanlarımla mikail hoca ile gidiyom 1 ay kaldi ilk kitabinin bitmesine sonra problemler pkob vs ödf 2. Benimde temel cok az var yani her konudan azar azar biliyorum . Fonskiyon kolay orta -orta sorulari yapabiliyorum ve az da grafik mantigim var birde 11 mat biraz iyi ama hala zayıf olan konular var .Tam tersi benimde fen iyi yani fen icin yaptigim pek bisey yok ama galiba ben konu calismasini iyi yapiyorum , pm gecelim burayı dağıttik harbiden  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 31 Temmuz 2021; 14:23:24 >
  • Up

• .

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.