Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.786
Cevap
149
Favori
312.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam s95b de de oled yanığı riski olacak mı şimdi? OLED almamamdaki en büyük neden o kadar para verip birkaç yıl sonra yanık ekrandan izlemek istemeyişim. Az da para vermeyeceğiz.

• thorondor06 kullanıcısına yanıt
    tabi ki var hocam oled tv sonucta. iki parca siyah gormek icin 3 saatte bir kanal degiseceksiniz yada tv degistirecek. statik goruntude korkup duracaksiniz. 2 saat karasal yayin izlerken eyah logo yapisacak mi diye paranoya yapacaksiniz maalesef. ben de oled cok seviyorum ama ekran yanigindan kacis kesinlikle yok. 30 k 40 k verip kanal degistirip durmak teknolojonin kolesi olmak bana sacma geliyor. arkadasin evine gittik cocuklar cizgi film izliyormus 4 saat falan. arkadasta kanali degistirdi logo yapismasin diye.sonra bebeler aglamaya basladi . icimden dedim ki boyle teknolojinin..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biz plazmadan ne çektik be öldürsen oled almam ben

• thorondor06 kullanıcısına yanıt

Hocam logo yanığı riski mutlaka var ama ben bu durumun abartıldığını düşünenlerdenim. 1.5 sene LG oled kullandım. Hiçbir kanalda hiçbir şeye dikkat etmedim ve hiçbir sorun yaşamadım. Öyle 4 saatte bir kanal değiştirceksinler, karasal yayın izlememeler falan şehir efsanesi geliyor bana. Bu sebeple Oled teknolojisinden geri kalmak mantıklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    keske sehir efsanesi olsa 1.5 yilda yanan lg c1 var hocam. sizinkine yada birbaskasinin basina birsey gelmemis olabilir. hadi ekran yanmadi diyelim 3-4 yillik bir cok tv de renklerde solmalar goruluyor. bunu eve gelen teknik servisler bile alenen soyluyor. bu tvlerin dogasinda var deyip isin icinden rahatlikla cikiyorlar

• YAKAMOZ38 Y kullanıcısına yanıt

Hocam yeni qd teknolojisi bunun için atılmış bir adım. Evet onlar da yanabilir ama diğer tvlerde olabilecek panel sorunları ile aynı geliyor bana. Ölü pixel, bulutlanma, ghosting oledlerde daha az

• sadays S kullanıcısına yanıt

Kulakları çınlasın, Albani yazardı da yazardı sayfalarca Plazma konularında

Seviyormu sövüyormu anlamazdım ama paylaşımlarımdan faydalanmıştım

• Niye kafayı bozdu gitti anlamadım yeni forumu da sevmedim girmedim efsaneydi bitti gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 8 Eylül 2022; 9:43:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika'daki fiyatlar halis mi? A95K'nın -neredeyse yarı fiyatına satıyorlar. Rtings puanı çok iyiymiş. Dibim düştü.

• 55" S95B : 33.999 TL
    65" S95B : 42.999 TL

Satış fiyatları bunlar olacak düşünen varsa ödeme şekline göre fiyat konusunda yardımcı olurum,

• Sizin dükkanı yakar oledçiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasada OLED yakacak eleman kalmadı
    1,2 kişi vardı onlarda şuan geri adım attı sorun yok
    Kim hangi marka OLED isterse yardımcı olurum, LG,SAMSUNG,SONY hepsi var ve hepsinde en iyi fiyat garantili
    İyi forumlar.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt
    Burak bey bu fiyatlar kesin midir acaba ? Bu akşam mediamarkt ve vatan bilgisayar'da ürünü internet sayfalarında listelediler. Mediamarkt en başından 49.399 Fiyatı girdi ama vatan ilk olarak 43.399 girdi sonra mediamarkt fiyatına çekti 65S95'i. Acaba ilk girdikleri fiyatta hata mı oldu ? Birde nakit ödemelerde iskonto oranı nedir acaba ?

• Eseno E kullanıcısına yanıt
    Hocam ön sipariş üzerinden alan kişiler bu fiyattan alabilir hafta ürün gelince farklı bir fiyat olursa ona herhangi bir işlem yapamam.
    Haftaya 65S95 49.399 dan satılabilir evet mediamarket fiyatı geçerli olabilir
    Havale iskontası var kredi kartına göre bu fiyattan extra indirim var
  • S95B de uydu arama kısmında türksat için TKGS arama varmı.

Bunu bilen varmı.

• S95B garanti süresi G2 deki gibi 5 senemi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 9 Eylül 2022; 14:55:27 >
  • Uzun süredir okuyucu olarak takip ettiğim forum Burak bey ile tanışmamı sağladı ve bugün Samsung 65S95B ön siparişi vererek ödemesini yaptım, desteği nedeniyle bir defa da buradan teşekkür etmek isterim..

• notropil kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    LG G2 serisine panel garantisi 5 yıl veriyor ama 2 yıldan sonra herhangi bir sorun sıkıntı olursa extra işçilik ücreti alıyor bilginiz olsun.
    İyi forumlar.
  • enka1235 E kullanıcısına yanıt
    Ender hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

extra işçilik ücreti ne kadar hocam. 

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.